Barbiecore jest oficjalnie tutaj: Oto jak go przybić

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Źródło: Jacopo Raule |

Nie jest tajemnicą, że popkultura jest jednym z największych wpływowców mody-Gwiazdy, telewizja i filmy są często katalizatorem nowego trendu (lub odrodzenia starego), którego nagle ludzie nie mogą się nacieszyć. Mimo, że musimy poczekać do 2023 roku na nowe Barbie film z udziałem Margot Robbie i Ryana Goslinga, sneak peeks i hype wokół niego same zainspirowały najnowszą estetykę mody: Barbiecore. 

Gdybyśmy mieli podsumować Barbiecore jednym słowem, prawdopodobnie byłoby fajnie—i na pewno nie jest to dla osób o słabym sercu. Jaskrawe róże, dziewczęce dodatki i kiczowate, oldskulowe zabawy pojawiają się wszędzie, od kanałów na Instagramie po pokazy mody couture (patrząc na Panią, Panno Hathaway), po ucieleśnienie kultowego klimatu naszej ulubionej zabawki z dzieciństwa. 

 

Jak paznokcie Barbiecore

Barbiecore tak naprawdę wymaga tylko jednego niezbędnego składnika: różu. Ale trend nie jest wybredny, który odcień różu musisz wybrać; od najgorętszych różów po odcienie gumy do żucia, każda odmiana odcienia idzie. Jeśli jesteś maksymalistą, możesz ubrać się w niego od stóp do głów i nazwać to dniem, ale nie martw się, możesz również wprowadzić go do swojej istniejącej garderoby z zabawnym dodatkiem lub dziewczęcą, różową torbą.

Jak każda modna estetyka, możesz z nią pracować, aby uczynić ją całkowicie własną-i te elementy są miejscem, od którego możesz zacząć.

 

Influencerzy mają obsesję na punkcie tej niedrogiej marki-wystawiamy ją na próbę