ATTN “dla wszystkich chłopców, których kochałam wcześniej” fani: Twój nowy ulubiony program jest tutaj

Czekałem na ten moment 13 lat—The Summer I Turned Pretty trylogia książkowa została w końcu zaadaptowana do telewizji. oglądałem serial w niecałe 24 godziny. Serial był taki, na jaki liczyłem: postacie są dokładnie takie, jakie sobie wyobrażałem, wciągnęło mnie to z powrotem do świata Cousins Beach i znów poczułem się jak nastolatek. Kiedy skończyłem czytać trzecią książkę jako drugi uczeń w liceum (po pozostaniu do 3 nad ranem, aby ją skończyć), pamiętam dosłownie rzucając ją przez pokój, ponieważ byłem tak zdenerwowany, że seria się skończyła. 

Trylogię książkową napisała Jenny Han (autorka ” everygirl-favorite Do Wszystkich Chłopców, Których Kochałam Wcześniej serial) i była mocno zaangażowana w tworzenie serialu-który jest teraz transmitowany na Prime Video. Jest uznawana za twórczynię i twórcę gry telewizyjnej(a nawet za kameę!), więc można wejść w to wiedząc, że serial zrobił książki sprawiedliwości.

Siedmioodcinkowy serial był dokładnie tym, czego teraz potrzebowałem. Ta seria ma niesamowite letnie wibracje i przypomina mi uczucie oglądania Banki Zewnętrzne po raz pierwszy wiosną 2020 roku. Opowiada o dwóch rodzinach, które są połączone przez trwałą przyjaźń swoich mam i które dorastały spędzając razem lato w domku na plaży w Cousins Beach. Główny bohater, Belly (skrót od Isabel), właśnie skończył 16 lat, a teraz przyciąga uwagę zarówno Conrada, jak i Jeremiaha, którzy są synami najlepszego przyjaciela jej mamy. 

Tego lata w domku na plaży Belly przeżywa swoje uczucia zarówno do Conrada (jej pierwszego zauroczenia), jak i Jeremiaha (jej najlepszego przyjaciela), a także innego chłopaka, którego spotyka na plaży. Najlepsza przyjaciółka jej mamy, Susannah, również prosi ją, aby została debiutantką w Cousins Beach Country Club—jest więc zmuszona do podjęcia decyzji, który z chłopców będzie jej eskortą. Historia pięknie przedstawia pierwszą miłość, przyjaźń, złamane serce i dojrzewanie. 

Zobacz zwiastun (i książkę!) poniżej i przewijać z pięciu powodów The Summer I Turned Pretty musi być twoim następnym binge-watch…

 

 

 

1. Trop trójkąta miłosnego

Amazon Studios GIF by Amazon Prime Video - Find & Share on GIPHY

W klasycznym trójkącie miłosnym jest coś, czego nigdy nie mam dość. Serce Belly ‘ ego ciągnie ją w dwóch różnych kierunkach, a ona kocha zarówno Conrada, jak i Jeremiasza na różne sposoby. Ten trójkąt miłosny obejmuje dwóch braci, więc jeśli jesteś Pamiętniki Wampirów fan, szczególnie spodoba ci się ten (jest nawet formalna scena taneczna ). W pewnym momencie można nawet nazwać to placem miłości, ponieważ na Cousins Beach jest inny chłopiec, który zwraca uwagę Belly ‘ ego. Oglądając program, na pewno będziecie tam i z powrotem pomiędzy #TeamConrad, # TeamJeremiah i # TeamCam. 

 

2. Niesamowita ścieżka dźwiękowa

/ 6baxebrcgq5w8fkku5ossh?si=332f838f0b7b493b & utm_source = oembed”>

Najważniejszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o tej ścieżce dźwiękowej jest to, że Taylor Swift napisała nową piosenkę specjalnie dla niej—i jeśli coś ma pieczęć aprobaty Pani Swift, ma również naszą. Ścieżka dźwiękowa zawiera również więcej Taylor, Olivia Rodrigo, Billie Eilish, Tame Impala, Dua Lipa i więcej. Wszystkie utwory są idealnie rozmieszczone, a podczas oglądania będziesz śpiewać do swoich ulubionych. 

 

3. Wzruszające przedstawienie przyjaźni na całe życie

Amazon Studios GIF by Amazon Prime Video - Find & Share on GIPHY

Chociaż Belly, jej brat Steven, Conrad i Jeremiah również byli przyjaciółmi na całe życie, nie o to mi chodzi. Ich mamy, Laurel i Susannah, są najlepszymi przyjaciółkami od zawsze, i to jest dom na plaży Susannah, w którym spędzają każde lato. Laurel i Susannah były przy sobie przez wszystko-od randek przez małżeństwo, macierzyństwo po rozwód. A teraz Laurel wspiera Susannah w nowym wyzwaniu, którym jeszcze nie podzieliła się z dziećmi. Są dla siebie prawdziwymi bratnimi duszami i uwielbiałem oglądać ich dynamiczną przyjaźń na ekranie. 

 

4. The * chef ‘ s kiss * casting

Amazon Studios GIF by Amazon Prime Video - Find & Share on GIPHY

Każda postać w serialu jest dokładnie taka, jak ją sobie wyobrażałem podczas czytania książki—co nie jest łatwym wyczynem. Doceniam zaangażowanie Jenny Han i cieszę się, że aktorzy wymierzyli sprawiedliwość tym postaciom. Nawet poboczne postacie są idealnie obsadzone i łatwo jest zakochać się w każdym z nich. Widzę, że wielu młodych aktorów staje się przełomowymi gwiazdami tego serialu, podobnie jak Do wszystkich chłopców oraz Banki Zewnętrzne. Znalazłem się (po raz kolejny) Googlując je wszystkie, oglądając wywiady i śledząc je w mediach społecznościowych po zakończeniu oglądania.

 

5. Eskapizm

Amazon Studios GIF by Amazon Prime Video - Find & Share on GIPHY

Jak już wcześniej wspomniałem, ten show naprawdę ma ultimate summer vibes. Pamiętam, że kiedy czytałem książki (a potem znowu, gdy oglądałem program), nie chciałem niczego więcej niż mieć grupę przyjaciół rodziny i dom na plaży, do którego każdego lata można chodzić razem. Seria została wydana w idealnym momencie, ponieważ sprawi, że poczujesz potrzebę, aby jak najlepiej wykorzystać lato i ciepłą pogodę. Ktoś chce iść na plażę?

 

The Summer I Turned Pretty jest teraz na Prime Video!

 

Nie wiesz, co obejrzeć dalej? Oto co nasi redaktorzy teraz oglądają