9 pomysłów na jesienną randkę – bo ta pora roku jest naprawdę najlepsza

Walentynki są w lutym, a jemioła wychodzi w grudniu, ale mam mocne argumenty, aby udowodnić, że jesień to najbardziej romantyczna pora roku. Pogoda właśnie się ochładza, a co za tym idzie, masz idealną wymówkę, aby wtulić się pod kocem przy ognisku z kilkoma PSLs (czy muszę mówić więcej?). Pomyśl: ciepłe koce, przytulne ognie i ładna sceneria. W przypadku, gdy nie jesteś nudnym homebody jak ja i chcesz faktycznie zrobić coś zabawnego ze swoim znaczącym innym, oto jesienne pomysły na randkę, które dowodzą, że jesień naprawdę jest najlepszym sezonem na miłość.

1. Rzeźbić dynie

Konkurencja jest siłą napędową wszystkich bardzo najlepszych dat, prawda? Zorganizuj konkurs rzeźbienia w dyni, aby zobaczyć, kto może zrobić lepszy Jack-O-Lantern lub spróbuj wyrzeźbić Jack-O-Lantern, który wygląda jak inny. Chyba że jesteś niesamowicie wykwalifikowanym profesjonalnym rzeźbiarzem dyni (czy ta praca istnieje?), to prawdopodobnie nie będzie wyglądać jak twój partner, ale to nadal będzie zabawne, aby zobaczyć wynik.

2. Idź na zbiór jabłek

Zbieranie jabłek? W jesieni? No brainer. To jest dany bucket list must-do sezonu, ale to jest szczególnie dobre jako romantyczny pomysł na randkę. Wyobraź sobie to: wasza dwójka samotnie, trzymająca się za ręce przez sad jabłoniowy, dzieląca się pączkiem z jabłkiem ( w stylu Lady and the Tramp ) i kradnąca pocałunki pomiędzy jabłoniami. Brzmi całkiem idealnie, prawda?

3. Ciesz się straszną nocą filmową

Zazwyczaj nie lubię niczego strasznego (nie mogę spać w nocy, gdy tylko widzę reklamę alarmu przeciwwłamaniowego, więc zapomnij o strasznym filmie!). Ale pretekst, aby przytulić się obok swojego znaczącego drugiego i ścisnąć je trochę mocniej podczas wszystkich strasznych części? To po prostu może być warte koszmarów. Spraw, by twoja straszna noc filmowa była wyjątkowo romantyczna, przygotowując pyszny jesienny obiad, nalewając trochę wina lub kolczastego cydru i pocieszając się nawzajem, gdy najlepszy przyjaciel nieuchronnie umrze (dlaczego zawsze chodzą do lasu sami?).

4. Venture w nawiedzonym domu

Patrz wyżej (czytaj: trzymać się swojego znaczącego drugiego mocniej podczas strasznych części. Enough said). Jeśli jesteś bardziej do strasznych scen poza domem, sprawdź nawiedzone domy w swojej okolicy na zabawę, unikalny pomysł na wieczór randkowy, który zdecydowanie nie jest dla słabego serca. Jeśli bardziej zależy Ci na śmiechu, wybierz nawiedzony dom w lokalnej szkole lub taki, który jest przeznaczony dla dzieci. Jeśli oboje jesteście poszukiwaczami wrażeń, którzy uwielbiają się bać, poszukajcie najstraszniejszego w swojej okolicy i zróbcie zawody z tego, kto wytrzyma najdłużej bez uwolnienia TF.

5. Idź na degustację cydru, piwa dyniowego lub wina

Nawet jeśli ty i twoja data nie mają nic wspólnego (wolą filmy akcji, podczas gdy ty nie oglądasz nic poza romansami), szanse są takie, że oboje lubicie cydr, piwo lub wino – lub chodzenie po pięknych sadach i fajnych browarach, testując wszystkie najlepsze smaki, które sezon ma do zaoferowania. Nie ma po prostu sposobu, abyś nie mógł się dobrze bawić na tej fajnej, wyjątkowej i sezonowo doskonałej randce.

6. Rozpal ognisko

Czy jest coś bardziej romantycznego? Możesz zorganizować imprezę przy ognisku ze swoimi ulubionymi przyjaciółmi pary dla pomysłu na randkę grupową lub ustawić ognisko tylko dla was dwojga. Tak czy inaczej, nic nie wprowadzi was w nastrój miłosny lepiej niż rześka jesienna noc, rozgwieżdżone niebo, ciepły koc i ognisko – może z wyjątkiem tych wszystkich s’mores (ponieważ

można też zakochać się w spalonym marshmallow roztartym między czekoladą a krakersami graham).

7. Zdobądź bilety na mecz piłkar

ski

Pokaż swoją sportową stronę z zabawnym i lekkim meczem piłkarskim. Kibicowanie tej samej drużynie zbliży Ciebie i Twoją datę do siebie i pomoże Wam się związać. Z drugiej strony, kibicowanie przeciwnym drużynom rozpali trochę zabawy i zalotnej rywalizacji, więc w zasadzie nie możesz przegrać (nawet jeśli twoja drużyna to zrobi). Podkreśl to starym dobrym ogniskiem, z chili, Krwawą Mary lub ulubionym jedzeniem i napojem. To będzie data, że oboje z was nigdy nie będzie chciał zakończyć.

8. Znajdź (lub zrób) swój kostium na Halloween

Niezależnie od tego

, czy byliście razem przez to, co czuje się jak na zawsze, czy jest to twoje pierwsze Halloween będące #Facebookofficial, podzielisz się mnóstwem śmiechu, próbując zaplanować i złożyć kostium pary na imprezę Halloween lub po prostu domową noc Halloween, rozdając cukierki trick-or-treaters. Idź na zabawne (stara para lub kanapka PB&J), szykowne (Cruella De Vil i dalmatyńczyk lub syrena i marynarz) lub kulturowo istotne (Kourtney i Travis, JLo i Ben Affleck, książę Harry i Meghan Markle, itp.).

9. Upiecz ciasto (lub inny jesienny przysmak)

Pamiętasz te jabłka, które zebrałeś na swojej wspomnianej wcześniej niesamowitej jesiennej randce? Użyj tych do pieczenia ciepłej szarlotki, lub zdecydować się na inny yummy traktować ze składnikami sezonu. Będzie zabawnie, niezależnie od tego, czy oboje jesteście utalentowanymi piekarzami, którzy należą do programu ” The Great British Baking Show

“, czy tylko jedno z was wie, co robi (i uczy drugie swoich sekretów pieczenia), czy też żadne z was nie zna różnicy między łyżeczką a łyżką stołową (błędy są zabawne!). Ciesz się swoimi zasłużonymi wypiekami, gdy są świeżo po wyjęciu z piekarnika i przytul się, aby obejrzeć kolejny jesienny film.

11 pomysłów na jesienny weekend, które nie kosztują majątku