8 Produktów Kosmetycznych, Które Sprawiają, Że Praca W Domu Jest Jeszcze Lepsza

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

 

Bardzo łatwo wpaść w kryzys pracy w domu. Chociaż praca w domu na początku jest ekscytująca, równie łatwo jest zapomnieć o wszystkich korzyściach, które najpierw Cię podnieciły. Jedną z wielu zalet pracy w domu jest możliwość spędzania przerw we własnym domu, a nie w pokoju wypoczynkowym, który zawsze pachnie popcornem. Produktywnym sposobem wykorzystania tych przerw jest opieranie się na produktach kosmetycznych, które normalnie nie byłyby częścią naszych dni pracy, gdybyśmy pracowali poza domem. 

Więc możesz dostać się do zabawy, mam zamiar przeprowadzić Cię przez kosmetyki, które często sięgam w ciągu dnia pracy, aby upewnić się, że naprawdę korzystam z pracy w domu.

Krigler

English Promenade 19 Perfumy

W mojej pierwszej dużej pracy biurowej nauczyłem się pierwszego dnia, jak nie jest fajnie pracować w bliskim sąsiedztwie z kimś, kto nosi ciężkie perfumy, których nie lubisz. Uwielbiam perfumy, ale przestałem je nosić do biura, aby być troskliwym współpracownikiem. Teraz, gdy pracuję w domu, mogę nosić tyle perfum, ile chcę. Moim obecnym ulubionym jest Krigler English Promenade 19, który również był jednym z ulubionych perfum Audrey Hepburn. Podczas gdy większość dni pracuję w moich dresach, kiedy muszę czuć się trochę mniej swobodnie, lubię cieszyć się spritzem lub dwoma z tego luksusowego zapachu, nie martwiąc się o czyjeś preferencje zapachowe.

One Ocean Beauty

Blue Light Protection + Mgiełka Nawilżająca

Jako codzienny użytkownik niebieskich okularów, najwyższy czas, aby moja skóra zaczęła się bawić ochronnie. Ta odświeżająca mgiełka chroni przed uszkodzeniami niebieskiego światła i służy jako idealne wezwanie do przebudzenia, gdy o 15: 00 (w porządku również o 10: 00 i 13: 00). Sięgam również po tę mgiełkę, gdy muszę odświeżyć makijaż między czatami wideo. Czy czułbym się głupio zaparowując się kilka razy dziennie w biurze? Oczywiście. Czy uwielbiam robić to w domu, kiedy muszę poczuć się odświeżony? Znowu, absolutnie.

SPARITUAL

Serum Do Rąk Z Kardamonem Cytrusowym

Jako pisarz urody można śmiało powiedzieć, że nie ma wystarczająco dużo czasu w ciągu dnia, aby przetestować każdy produkt, który przykuwa moją uwagę. Na szczęście zdałem sobie sprawę, że wyciskanie w trochę dodatkowego rozpieszczania jest możliwe podczas pracy w domu. Ponieważ piszę cały dzień, spędzam niezliczone godziny patrząc na własne ręce. Polski nie trwa długo z powodu wspomnianego pisania, ale nadal chcę, aby moje ręce dobrze wyglądały. Enter-Serum do rąk Sparitual Citrus Cardamom-które ma teraz stałe miejsce w szufladzie mojego biurka. Kiedy moje dłonie potrzebują przerwy od pisania, masuję to serum na dłoniach, aby były nawilżone i dobrze wyglądały.

https://media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2022/08/disco.png ” alt=”” / >

disco

Naklejka Pryszcz

Jedną z zalet pracy w biurze jest to, że nie możesz wybierać swojej skóry, kiedy tylko chcesz. Praca w domu bez świadków sprawia, że bardzo łatwo jest wybrać skazy i inne problemy skórne. Dlatego uwielbiam Klapsy na dyskotekę nie tylko w nocy, ale rano lub popołudniu, kiedy mam breakout, o którym nie mogę przestać myśleć. W ten sposób, nawet jeśli mam ochotę wybrać, moja skóra jest chroniona, a plaster ciężko pracuje, aby pozbyć się źródła mojej fiksacji. Zignoruj wiadomości, że te naklejki są dla mężczyzn, wszystko to oznacza, że naklejka jest większa niż tradycyjne i może wyssać jeszcze więcej gunk z twoich porów. Uwielbiam uniwersalne rozwiązanie kosmetyczne i doceniam, że te naklejki leczą trądzik i przestają zbierać za jednym zamachem.

Payot

Masque Sleep & Glow

Prawdopodobnie najlepszą częścią pracy w domu jest dodatkowa prywatność, którą otrzymujesz. AKA-nikt nie będzie w stanie powiedzieć, że nosisz grubą maskę na noc w środku dnia. Nawet podczas rozmowy wideo Ta maska nie jest widoczna. Najgorszy scenariusz jest taki, że wyglądasz trochę jaśniej niż zwykle—co nie jest złe w mojej książce. Dlaczego nie wyjąć big guns, gdy Twoja skóra jest sucha lub potrzebuje dodatkowego TLC?

Manyo

Vegan Heartleaf Cica Mask

Gotowi na podwyżkę? Jeśli nie masz żadnych spotkań wideo w kalendarzu, nikt nie musi wiedzieć, że dopracowujesz nadchodzący raport, a jednocześnie korzystasz z kojącej maski na prześcieradła. Ta wegańska Maska arkusz jest jednym z moich nowych ulubionych. W przeciwieństwie do wielu masek na prześcieradła, nie pozostawia to lepkie uczucie po zdjęciu go i jest naprawdę kojące po trochę zbyt dużym letnim słońcu.

SolaWave

Bye Trądzik

Masz kilka minut, aby zabić bez użycia rąk? Podczas następnego webinarium lub spotkania firmowego wyłącz aparat i naciśnij mute, aby móc korzystać z tego poręcznego urządzenia do usuwania trądziku. Musisz trzymać urządzenie na każdym breakout przez trzy minuty-stąd potrzeba być wolne ręce – ale wysiłek będzie warto, gdy oglądasz swój trądzik zauważalnie kurczyć się po jednym użyciu i leczyć szybciej w kolejnych dniach.

Kod Brwi

Zestaw Henna

Nie ma potrzeby, aby spieszyć się na wizytę kosmetyczną w przerwie na lunch lub jak tylko wylogujesz się na dzień, w którym możesz przynieść usługi spa do własnego domu. Ten łatwy w użyciu zestaw henny umożliwia lekkie farbowanie brwi w zaciszu własnego domu. Musisz pozostawić hennę na 15-25 minut, co jest idealną ilością czasu na wyczyszczenie skrzynki odbiorczej.

 

Calling All Lazy Girls: te wielofunkcyjne Kosmetyki sprawiły, że moja rutyna 10x szybciej