8 Pozycji Seksualnych, Które Sprawią, Że Twój Szybki Numerek Będzie Naprawdę Satysfakcjonujący

Wszyscy już tam byliśmy. Twój partner ma na sobie tę uroczą koszulę, którą uwielbiasz. Dają Ci seksowne oczy. Ta chwila nie mogła być lepsza.

Ale potem zdajesz sobie sprawę, że jest mniej niż 20 minut, zanim włączy się twój alarm. Więc, szybki seks jest. I, jeśli jesteś jak większość, jesteś niezadowolony. Wszyscy wiemy, że szybki seks ma złą reputację, ale dlaczego? Dla większości kobiet osiągnięcie orgazmu trwa od 14-20 minut z bezpośrednią, delikatną stymulacją łechtaczki-ręką, zabawką erotyczną lub językiem. Znalezienie odpowiednich pozycji seksualnych może jeszcze utrudnić. Mając mniej niż 20 minut na zegarze, prawie niemożliwe jest wykonanie pracy we właściwy sposób. 

Ale jesteśmy tutaj, aby zdradzić ci mały sekret: szybki numerek nie musi być bardziej frustrujący seksualnie niż satysfakcjonujący. Te pozycje seksualne zmienią sposób myślenia o szybkich numerkach:

 

1. Precel Stojący

Seks pod prysznicem. Albo go kochasz, albo nienawidzisz, prawda? Źle! Ta pozycja z pewnością zmieni Twoje zdanie. Zacznij od solidnej podstawy (Podnieś rękę, jeśli osobiście padłeś ofiarą śliskiej podłogi prysznica) i eksperymentuj z tym, co zapewnia lepszą penetrację. 

Trzymaj jedną nogę w górze lub obie i owiń wokół swojego partnera, jak chcesz. Poza tym, że jest miłym porannym wyciągiem, świetnie nadaje się do utrzymywania kontaktu wzrokowego i spędzania czasu na intymności. 

 

2. Kostka Choker

Szukasz dobrego rozciągnięcia i trochę energii? Jesteś we właściwym miejscu. Jeśli masz srom, połóż się na plecach i poproś partnera, aby uklęknął. Podczas podnoszenia Cię, owiń kostki wokół głowy, a reszta polega na znalezieniu prędkości i rytmu, który pobije twój alarm. 

Jest to świetna pozycja dla par, które lubią dominować. Mogą podnosić lub upuszczać biodra w dowolny sposób, a Ty możesz zacisnąć chwyt kostki, aby nadać kierunek. 

 

3. Soap ‘ N Grope

Czy wspominałem, jak świetny jest seks pod prysznicem dla szybkich numerków? Ta pozycja jest świetna dla penetrującego partnera do eksploracji. Jeśli pracujesz jako dno, połóż się (wygodnie!) oprzyj się o ścianę prysznica i wygnij plecy, aby uzyskać idealną penetrację. Obie strony mogą zwiększyć tę pozycję z dużą ilością hands-on gry, chwytając, i chwytając.

Spraw, aby ten był tajemniczy, pokrywając swoje ciało bąbelkami i wzywając kochanka pod prysznic. Odrobina drażnienia nigdy nie jest złym pomysłem. I nie zapomnij wyjmowanej głowicy prysznicowej i przyjaznego dla prysznica smaru może być świetnym dodatkiem do zabawy pod prysznicem.

 

4. Wake-Up Bez Słów

Jeśli jesteś w nastroju na trochę dawania, oral jest zawsze świetnym pomysłem. Niezależnie od tego, co twój partner identyfikuje jako, jest to z pewnością pozycja, która da im uśmiech przez cały dzień. Bez słowa, użyj ust i rąk do masażu dolnej części nóg, ud i genita partnerals (oczywiście za zgodą) rękami i językiem. Albo nadążyć, aż orgazm lub segue do swojej ulubionej pozycji cowgirl, prowadząc swoje ręce, aby zrobić dokładnie to, czego potrzebujesz.

 

5. Livin ‘ On The Edge

Wiem, co sobie myślisz. Kolejna pozycja seksualna pod prysznicem? Ale posłuchaj mnie, to jest seks w wannie, i to są otwarte drzwi do tak wielu różnych pozycji. Wszystko, czego potrzebujesz, to regularna wanna i dwie (lub więcej) napalone osoby. Miej penetrujący partner balans na krawędzi wanny i posadź stopy, podczas gdy partner odbierający siedzi na kolanach.

Ta pozycja jest zdecydowanie testem siły uda, ale warto. Jest to świetna pozycja dla partnera otrzymującego pełną kontrolę nad tworzeniem własnego rytmu i szybkości. Grind tam iz powrotem. Powoli odbijaj się w górę iw dół. Zrób mały twerk. To całkowicie od Ciebie zależy, czy ta pozycja będzie twoja!

 

6. Nożyczki Happy

Duża rozciągliwość i duża penetracja? To idealny szybki wybawca seksu. Partner przyjmujący może zacząć od ułożenia na płaskiej powierzchni (łóżko, podłoga, Blat, itp…) i rozłożenia nóg tak daleko, jak to możliwe, aby naśladować nożyczki. Następnie penetrujący partner trzyma nogi i zabiera się do pracy.

Oprócz zapewnienia pełnego dostępu do stref erogennych (Głowa, dłonie, obojczyk, pępek itp..), jest to również świetna pozycja do dodania w grze na Sutki, dotykaniu szyi i dobrych, staromodnych pocałunkach.

 

7. Ręce Za Kostki

Na pewno będziesz w stanie pominąć zajęcia jogi i pilates z tym. Dzięki starannemu manewrowaniu przenikliwy partner dostaje się za odbiorcę, który następnie ciągnie nogi w tylny odcinek stulecia (idź tak daleko, jak możesz!). Idealna do brudnych rozmów, ta pozycja z pewnością zapewni świetną penetrację analną lub pochwową. Jeśli jesteś bardziej Perwersyjny, dodaj parę mankietów do mieszanki. Zawsze jest czas na trochę niewoli. 

 

8. Tawdry w wannie

Myślałeś, że dojdę do końca tej listy bez innej pozycji skupionej wokół akcji wanny? Drogi czytelniku, powinieneś wiedzieć lepiej. Ta pozycja jest idealna do kontaktu wzrokowego i intymności, nigdy nie rezygnując z penetracji. Usiądź twarzą w twarz ze swoim partnerem i upewnij się, że odbiorca rzuca nogami na Ramiona penetratora. 

Jeśli zaczynasz (lub kończysz) swój dzień, jest to idealny szybki numerek, który albo rozkręci Twój dzień, albo wyśpi cię później. Urozmaicić tę pozycję, obracając głowicę prysznicową i wypuszczając mgłę wodną na was obu. Lub dodaj opaskę na oczy, aby zwiększyć uczucie. 

 

8 pozycji seksualnych do wypróbowania w ten Weekend