8 pozycji seksualnych do wypróbowania w ten Weekend

Przewidywalność to czasem dobra rzecz. Lubię wiedzieć, że mój rachunek za prąd zawsze pozostaje poniżej $22 (korzyść z życia w 300 sq. WP. studio), że mój tata jest w zasadzie zawsze dostępny w niedzielne popołudnia na telefon, i że zawsze mogę ponownie oglądać odcinki Gilmore Girls na Netflix podczas dni pracy z domu. Jest coś w tym, że nie musisz się o coś martwić, że zawsze będzie tak samo. 

Seks niekoniecznie jest jedną z tych rzeczy.

Wchodzenie w rutynę seksualną w związku jest nieuniknione. Lubimy to, co lubimy! Ale po pewnym czasie, robi te same stare rzeczy staje się nudne, i wszyscy wiemy, co się dzieje, gdy seks z naszym partnerem staje się nudne: obie strony są drażliwe, sfrustrowane i nienasycone napalone (tak bardzo, że twój popęd seksualny może nawet spaść). Najprostszym sposobem na wyjście z rutyny jest bez wątpienia wypróbowanie nowej pozycji. To ponadczasowy sposób na to, aby seks był zabawny i ekscytujący, bez konieczności eksperymentowania (zawsze polecam przełączanie rzeczy, aby twoje życie seksualne było pikantne, nie zrozum mnie źle). 

Nie są to pozycje, które “sprawią, że oszaleje”; są to pozycje, które zwiększą przyjemność Twojego i Twojego partnera. Co masz do stracenia? Niezależnie od tego, czy już próbowałeś i zapomniałeś o nich, czy po prostu chcesz nieco odmienić swój zwykły misjonarz (bez wstydu, misjonarz to h-o-t), mamy coś dla ciebie.

 

1. Cowgirl

Oczywiście podstawowy, ale wiele osób jest niewygodnych na górze, czy to ich ciało, czy nie wiedząc, co robić. Jeśli jest to dla ciebie nowa pozycja, spróbuj umieścić nogi w różnych pozycjach, aby zobaczyć, która jest najbardziej wygodna dla ciebie. Straight straddling może być treningiem na wewnętrznej stronie ud, więc spróbuj wykopać jedną nogę na bok. Jeśli uprawiasz seks z kimś z penisem, każ mu również wypuścić jedno kolano i sprawdź, czy łatwiej jest twojemu ciału dostosować się do rozłożonych nieco nóg.

Jeśli seks może być dla Ciebie bolesny, bycie na górze jest świetną pozycją do wypróbowania, ponieważ możesz kontrolować głębokość, prędkość i ciśnienie. Innym sposobem, aby to ułatwić na kolanach i udach jest o partnera wspierać plecy z nogami zgiętymi w kolanach. 

 

 

2. Nogi nad ramionami

To jest coś, czego ludzie unikają, jeśli nie uważają, że są wystarczająco elastyczni, ale bylibyście zaskoczeni! Ta pozycja nie wymaga szalonej elastyczności, ale jest pomocna, jeśli twój partner ci pomaga. Jest to dobre, ponieważ popycha nogi razem, dzięki czemu pochwa jest ciaśniejsza i konwulsje wokół penisa lub palców. Ta pozycja jest nazywana “G-Whiz”, ponieważ sprawia, że uderzenie w punkt G jest tak łatwe. (Mam nadzieję, że ten właśnie znalazł się na szczycie twojej listy!) 

Niech twój partner zbliży się do ciebie jak tylko może w missionary, a następnie unieś nogi, używając ramion i klatki piersiowej, aby je utrzymać (Zobacz, nie musisz być tak elastyczny). 

 

 

3. Seks oralny: kolana do klatki piersiowej

320-SexPositions-3-scaled.jpg” alt=”” width=”2560″ height=”1936″ / >

Wchodzenie w rutynę z pozycjami seksu oralnego jest bardzo realne. Więc rób, co twój wosk mówi i podciągnij kolana do klatki piersiowej. Na początku może to wydawać się niezręczne, ale to nowy sposób, w jaki twój partner może uzyskać wszystko w towarach. Może to być również bardzo luźna forma niewoli. Twoje ręce są zbyt zajęte trzymaniem nóg w miejscu, aby dotykać partnera lub mówić im dokładnie, co mają robić. 

 

 

4. Siedząc twarzą w twarz

Możesz to zrobić na łóżku, na kanapie lub na krześle. Twarzą w twarz z tej pozycji pozwala połączyć się z partnerem i jest oczywiście super sexy. Eksperymentuj z nimi siedząc aż do góry, a ty na górze, okrakiem, lub możesz spróbować usiąść na krześle i przeniknąć z przodu. Możesz także spróbować owinąć nogi wokół nich; pozwala to uzyskać jeszcze bliższe i bardziej intymne, a to sprawia, że robienie kegli, gdy są w tobie, jest bardzo łatwe (i super, super hot). 

 

 

5. Spooning

Jest to świetna pozycja, aby spróbować rano * wink wink*. Jeśli uprawiasz seks z osobą z penisem, oczywiście będziesz chciał być małą łyżeczką, ale możesz być dużą lub małą łyżeczką, jeśli uprawiasz penetracyjny Seks palcami. Pozwala to Tobie i Twojemu partnerowi zbliżyć się do siebie. Penis lub palce pochodzą z innego kąta, więc może czuć się inaczej i trafić G-spot łatwiej. Woohoo na to! Jeśli będzie łatwiej, możesz podnieść swoją górną nogę również tutaj.

 

 

6. Most

Można to zrobić w przypadku seksu penetracyjnego lub oralnego. Wszyscy wiemy, jak wygląda most pośladkowy, prawda? Zasadniczo ta pozycja wymaga trzymania mostu glutowego w typowej pozycji misyjnej. Podwyższenie pozwala partnerce wejść głębiej i stawia pochwę w innej pozycji. Ten daje również łatwy dostęp do twojego partnera (lub ciebie), aby stymulować łechtaczkę podczas penetracji lub schodzenia na Ciebie. Wszystkie wygrane dla wszystkich zaangażowanych, jeśli O mnie chodzi.

 

 

7. Seks oralny: rolling on your side

Działa to zarówno w przypadku dawania, jak i odbierania seksu oralnego. Jeśli dajesz, każ swojemu partnerowi położyć się na jego boku, gdy będziesz się z nimi mierzył. Może to być na krawędzi łóżka lub w środku z Tobą leżącym na boku (może to również wiązać się z ulubionym numerem każdego gimnazjalisty, pozycją 69!) Jeśli otrzymujesz, możesz wykonać te same kroki: połóż się na boku i poproś partnera, aby przyszedł z boku. Będzie to wyglądać inaczej w zależności od twojej anatomii, a także osoby, której dajesz seks oralny, ale głównym celem jest zmiana perspektyw, więc nie jesteś bezpośrednio naprzeciwko siebie. Ponownie staramy się zmienić kąt, aby uderzyć w różne części zarówno łechtaczki, jak ie penis, więc miej to na uwadze, gdy próbujesz tej pozycji. Widoki są również całkiem dobre w tej pozycji, więc na pewno oba będą super włączone.

 

 

8. Układanie na krawędzi łóżka

Inny skręt w pozycji nóg powyżej ramion, ten polega na tym, że twój partner stoi obok łóżka, podczas gdy ty leżysz na krawędzi. Możesz dodać tutaj pozycję nóg nad ramionami, lub możesz trzymać nogi wciągnięte w klatkę piersiową, wyciągnięte w kształcie litery “V”lub cokolwiek wygodnego. Dobre w tej pozycji jest to, że twój partner jest mocno osadzony na Ziemi, dzięki czemu jest w stanie pchnąć głębiej i bardziej kontrolowany (co oznacza, że szybciej lub wolniej, cokolwiek wolisz!).

 

Pozycja seksualna do wypróbowania, oparta na Twoim Enneagramie