8 małych sposobów, aby pokazać swojemu partnerowi, jak bardzo go kochasz

Jeśli czegoś nauczyliśmy się od naszych ulubionych Romów, to że miłość nie jest idealna. Są czkawki, przerwy i wiele innych rzeczy, które po prostu utrudniają. Co trudniejsze, brakuje kogoś, kto jest tego wart.

Zgiełk, przez który przechodzimy codziennie, może sprawić, że prawie niemożliwe będzie znalezienie czasu na to, a pamiętanie, że miłość jest czymś więcej niż działaniem, może czasami zgubić się w ogromnej mieszance rzeczy. Jeśli twój związek jest stała zachować brakuje na, ważne jest, aby zaakceptować, że twój partner może być uczucie z niego, jak również. Poza tym, że jest znudzony związkiem, może to prowadzić do nieporozumień, urazy, a nawet czegoś gorszego.

Jeśli czujesz, że twój związek stał się zbyt rutynowe, oto osiem sposobów, aby przypomnieć partnerowi, że je kochasz.

 

1. Zaspokoić ich słodycze

Jeśli jesteś świetny w kuchni (lub nie), poświęć trochę czasu na upieczenie ulubionego partnera! Niezależnie od tego, czy będzie to szybkie, trzyskładnikowe pudełko z ulubionymi ciasteczkami, czy domowe dupe, które uwielbiają, będzie to świetny sposób, aby przypomnieć im, jak wyjątkowe są. Jeśli nie jesteś bardzo pewny swoich umiejętności pieczenia, pomysł Data zabawa może robić to razem. Pary, które razem pieką, zostają razem, prawda?

 

2. Zostaw dla nich notatki

Jeśli wydaje wam się, że nie możecie się dogadać, zostawiajcie słodkie notatki dookoła ich przestrzeni. Napisz “kocham cię” i zostaw na poduszce. Powiedz im, jak bardzo lubisz gotować z karteczką na resztkach. Kiedy komunikacja czuje się wyłączona, te małe dodatki przypominają, że przez to wszystko wciąż próbujesz.

 

3. Pamiętaj: kwiaty nigdy nie wychodzą z mody

Bukiet dla ukochanej osoby to coś więcej niż słodki gest; to romantyczny banał, który wszyscy znamy i kochamy. Nawet jeśli twoje życie miłosne nie jest filmem, nie oznacza to, że nie powinieneś mieć tych wyjątkowych chwil.

 

Źródło: Valeriia Miller / Pexels

 

4. Spędź dzień w ich butach

Niezależnie od tego, czy chodzi o granie w gry wideo, oglądanie sezonu ich ulubionego programu, czy Próbowanie picia, ważne jest, aby uznać i szanować ich interesy. Nurkowanie z głową w to, co lubią, nawet jeśli absolutnie tego nienawidzisz, pokazuje, że kochasz ich na tyle, aby poczuć się niekomfortowo. A jeśli wiemy coś o miłości, to jest to niewygodne. Kto wie, może też ci się spodoba! 

 

5. Odłóż Telefon

Nie ma nic, co krzyczy” nie obchodzi mnie to “bardziej niż przewijanie doom’ a, gdy twój SO próbuje z tobą rozmawiać. Najgorsze jest to, że możesz nawet nie zdawać sobie sprawy, że to robisz. Podejmij świadomą decyzję, aby odłożyć telefon lub ukryć go przed sobą, gdy opowiadają historię lub opowiadają swój dzień. Wspieranie więc jest wysoko na liście priorytetów dla każdego związku. Staje się bardziej aktywnym słuchaczem może być tylko tym, czego potrzebujesz, aby twój partner czuł się widziany i słyszany. 

 

6. Zaplanuj spontaniczną podróż

Czy twój partner zawsze mówił o podróży do Londynu? Czy oni ciągle mówią, jak bardzo chcieliby zobaczyć różne kraje w Afryce? Zacznij planować podróż ze swoim partnerem, aby tak się stało! Wświat staje się nieco bezpieczniejszy, nawet po prostu rozmawiając o tym, gdzie chcieliby się udać, a to, co chcieliby zrobić, z pewnością podniesie ich emocje. Niezależnie od tego, czy będzie to tydzień, czy rok, dołączenie do nich na wymarzone wakacje z pewnością będzie kamieniem milowym do zapamiętania. 

 

Źródło: Rachel Claire / Pexels

 

7. Przypomnij (I Pokaż) Im, Jak Słodcy Są

Jeśli czujesz, że Twoje życie seksualne staje się nieco nieświeże, zaplanuj seksowną noc zabawy dla Ciebie i Twojego kochanka. Zbadaj nowe pozycje, które chcesz wypróbować, posmaruj pokój płatkami róż lub weź Olejki do masażu. Chociaż seks to nie wszystko, to ogromna część związku, który może pokrywać się z pewnością siebie partnera. Bycie bardziej czujnym, jeśli chodzi o nocną intymność, może być iskrą, która pozwoli Wam wrócić na właściwe tory. 

 

8. Oddaj Pilota

Czy zauważyłeś, że oglądają swoje ulubione programy w pojedynkę? Podaj pilota. Istnieje tylko tak wiele odcinków reality TV można konsumować, zanim doprowadzi Cię do szaleństwa. I nawet jeśli twój ulubiony odcinek jest emitowany w tym samym czasie, kompromis cię nie zabije, obiecujemy. Ten mały dowód uznania z pewnością przypomni im, że ci zależy.

 

12 rzeczy do zrobienia w ten Weekend, aby utrzymać iskrę przy życiu w związku