7 sposobów, aby Twój dom czuł się zupełnie nowy za mniej niż $20

Jeśli czujesz, że nawet najprostsze aktualizacje domu mogą kosztować ładny grosz, Słyszymy Cię. Zdecydowanie byłem jednym z tych, którzy podziwiali wspaniałą poduszkę do rzucania tylko po to, aby spojrzeć na metkę i uświadomić sobie, że kosztowałoby mnie to tygodniowe zakupy. Uhhh, nie! Ale okazuje się, że istnieje naprawdę mnóstwo sposobów, aby odnowić swoją przestrzeń (i sprawić, że będzie wyglądać dobrze.) trzymając się budżetu 20 lub poniżej. Czytaj dalej na siedem sposobów można łatwo odświeżyć swój dom za mniej niż cena happy hour z przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy czujesz się przebiegły, czy po prostu chcesz powiększyć swoją przestrzeń, jesteśmy tutaj, aby ci pomóc! 

 

1. Przenieś Swoje Meble

Źródło: @ francois_et_moi

Zaufaj nam, możesz być niezwykle kreatywny, jeśli chodzi o konfigurację mebli, nawet jeśli mieszkasz w małym apartamencie typu studio. Być może twoje biurko nie jest obecnie zwrócone w stronę okna. Rozważ przeniesienie miejsca pracy, abyś mógł cieszyć się promieniami słońca nawet w najbardziej ruchliwe poranki. Użyj fotela akcentującego, aby oddzielić przestrzeń do spania od salonu. Małe zmiany, takie jak te, mogą mieć duży wpływ na jakość życia w domu! Jako wykończenie podaruj sobie nową, aromatyczną świecę, którą możesz zapalić po zakończeniu podnoszenia i przesuwania mebli.

 

2. Zmierz się ze ścianą nad łóżkiem

Źródło: @ sandramorganliving

Rozwal pustą ścianę nad łóżkiem, aby dodać trochę dodatkowej przestrzeni do snu. Kupuj w domu niewykorzystane akcenty(nawet coś takiego jak wentylator papieru lub płytki kosz wygląda świetnie jako wystrój!) lub wybrać się na wycieczkę do lumpeksu i poszukać ukrytego skarbu. Możesz nawet chwycić puste płótno i zrobić elegancki abstrakcyjny kawałek za pomocą farby i szpachli.

 

3. Namaluj Mural

Źródło: @ nataliemyers

Zamiast pokrywać ściany w solidnym odcieniu, Obejmij swoją artystyczną stronę i zamiast tego odręcz zabawny mural. Niezależnie od tego, czy malujesz funky twarze w łazience, czy zawierasz kwiatowy wzór na jednej ze ścian w jadalni, możesz być zaskoczony, jak ta niedroga aktualizacja domu może przekształcić twoją przestrzeń.  

 

4. Dodaj trochę roślinnego życia do swojej przestrzeni

Źródło: @ the.pomarańczowy.spis treści

Zielone przyjaciele są pełne niezliczonych korzyści, a beirodzic roślin jest bardzo satysfakcjonujący. Udaj się do lokalnego przedszkola lub sklepu z narzędziami, aby odebrać maleńkie dziecko, nadać mu imię i umieścić je w eleganckim doniczce. Następnie podziwiaj, jak z czasem rozkwita w Twoim domu!

 

5. Włącz rzut Sztucznej owczej skóry 

Źródło: @ michelle_janeen

Układanie warstw w sztucznej owczej skórze to prosta aktualizacja domowa, która działa wszędzie-obok łóżka, w kąciku do czytania, na krześle biurowym. Owcza skóra jest tak wszechstronna! Podziękujesz sobie później, gdy twój dom będzie bardziej przytulny i spokojny.

 

6. Restyle Regał

Źródło: @ prettyrealblog

Przerobić te wbudowane raz na zawsze! Przewiń Instagram lub Pinterest, aby znaleźć półkę, która cię inspiruje, a następnie usuń wszystkie swoje rzeczy i zacznij stylizować od zera. Elementy takie jak małe naczynia bibeloty, świeczniki i rzeźby tworzą fantastyczne wykończenia. Kupuj sklepy z artykułami używanymi lub kupuj przedmioty z całego domu,aby ta łatwa aktualizacja domu była jeszcze bardziej przystępna.

 

7. Zorganizuj Się

Źródło: the DIY Playbook

Zdobądź ładny wieszak na płaszcz i użyj go, aby w końcu usunąć to krzesło z akcentem, które stało się chwytem dla każdej kurtki dżinsowej, torebki i torby, którą posiadasz. Usuwanie rzeczy z podłogi i czyszczenie mebli sprawi, że twój dom będzie bardziej przyjazny i zebrany, nawet jeśli Twoja przestrzeń jest mała.

 

14 Niedrogich Elementów Dekoracyjnych, Które Natychmiast Sprawią, Że Twój Dom Będzie Wyglądał Drożej