7 ponadczasowych elementów wystroju domu, które nigdy nie wyjdą z mody

Nie ma nic lepszego niż wypełnienie domu pięknymi znaleziskami, które przetrwają próbę czasu. Po pierwsze, eliminuje to presję ciągłego odnawiania-nie musisz się martwić, że elementy pojawią się zbyt modne już po kilku miesiącach. Ponadto domy, które są ozdobione klasycznymi przedmiotami, zawsze wydają się tak eleganckie i wyrafinowane, a czy nie jest to zawsze celem podczas dekorowania? Jeśli szukasz jakiegoś wspaniałego wystroju domu, który nigdy nie wyjdzie z mody, oto siedem podstawowych rzeczy, których absolutnie nie pożałujesz.

 

1. Świeczniki

Źródło: @ francois_et_moi

Świeczniki to klasyczny element wystroju domu. Niezależnie od tego, czy umieścisz je na kominku, stole w jadalni, czy komodzie (lub we wszystkich trzech tych miejscach), naprawdę nie możesz się pomylić. Uwielbiam zapalać świece stożkowe w mojej sypialni, wspinać się do łóżka z książką i kubkiem herbaty i udawać, że mieszkam w powieści Jane Austen. Chociaż niektóre z moich ulubionych świeczników pochodzą ze sklepów lumpeksowych,możesz znaleźć również vintage (i vintage-looking) w Internecie-nie trzeba grzebać.

 

2. Lustra Ozdobne

Źródło: @ reserve_home

Uwielbiam dobre ozdobne lustro, niezależnie od tego, czy umieścisz je nad komodą, czy pochylisz je swobodnie w korytarzu. Te elementy często wymagają odrobiny inwestycji z góry, ale opłacalność jest tego warta. Lustra zawsze pozostaną modne i mogą zdziałać cuda rozjaśniając każdą przestrzeń (i sprawiając, że wygląda ona na bardziej wyniesioną). W tym przypadku większe jest zawsze lepsze, więc nie bój się przewymiarować.

 

3. Białe Sofy

Źródło: Sunny Circle Studio

Białe sofy mają teraz ważny moment ze względu na wpływ estetyki nadmorskiej babci. Ale szczerze mówiąc, zawsze były w stylu i nadal będą podstawą salonu przez wiele lat. Jest coś w rześkiej, białej sofie, która jest tak elegancka. Dodatkowo, zawsze możesz ubrać swoje wzorzyste poduszki i rzucać koce, jeśli chcesz pop koloru lub wzoru.

 

4. Dywany Jutowe

Źródło: Harlowe James

Dywany z juty nie mogą zrobić nic złego. Łatwy w czyszczeniu materiał wspaniale uzupełnia wiele stylów dekoracji i jest dość trwały w noszeniu. Dywan z juty może również stanowić doskonałą warstwę bazową, jeśli chcesz umieścić mniejszy, bardziej kolorowy kawałek na wierzchu.

 

5. Stoły Bistro

Źródło: @ mycityapartment

Stoły Bistro wyglądają pięknie w pomieszczeniach and out i zrobić wspaniałe ustawienia gastronomiczne w małych mieszkaniach. Stół bistro może nawet służyć jako biurko, toaletka lub stół wejściowy, gdy jest odpowiednio stylizowany. Te stoły są w różnych kształtach i rozmiarach, ale nigdy nie można pomylić się z marmurowym blatem i podstawą z kutego żelaza—très Parisian.

 

6. Wazony Kryształowe

Źródło: @ sandramorganliving

Zawsze ważne jest, aby mieć pod ręką wazon lub dwa, aby można było w dobrym stylu wyświetlić kwitnienia rynku rolniczego. Kryształowe wazony w szczególności wyglądają ponadczasowo i elegancko jak wystrój domu. Etsy jest jednym z najlepszych miejsc do zgarnięcia zabytkowych dzieł sztuki, które są naprawdę dziełami sztuki, ale możesz uzyskać podobny wygląd od różnych sprzedawców detalicznych.

 

7. Sztuka Krajobrazu

Źródło: the DIY Playbook

Sztuka krajobrazu to idealny sposób na dodanie koloru zaniedbanemu zakątkowi. Punkty bonusowe, jeśli umieścisz swój kawałek krajobrazu w ramce w stylu vintage, aby nadać mu wyblakły, zebrany wygląd. Prace krajobrazowe również wyglądają oszałamiająco zgrupowane razem – im więcej, tym weselej!

 

9 sztuczek stylizacji French Girl, aby Twój dom wyglądał bardziej luksusowo