7 najbardziej niedocenianych letnich destynacji w USA.

Uwielbiam rezerwować wakacje do kultowych letnich miejsc tak samo jak następna osoba (patrzę na Ciebie, Hamptons), ale czasami długie czasy oczekiwania w restauracjach, zatłoczone plaże i drogie koktajle po prostu nie są klimatem. Lubię wstawać i odpoczywać, nie wstawać i spieszyć się, aby pokonać tłum brunch.

Czasami miejsce, które jest nieco bardziej zaniżone i wyluzowane, jest drogą do zrobienia. W zależności od tego, co masz na swojej letniej liście w tym roku (leżenie przy basenie, chodzenie na plażę, pływanie łódką, zakupy, jazda na rowerze, wędrówki itp.), są ukryte klejnoty w całym kraju, które można uznać za stację relaksacyjną.

Jeśli nie jesteś pewien, gdzie zacząć szukać i chcesz znaleźć coś w kalendarzu, są to jedne z najbardziej niedocenianych miejsc na letnie wakacje.

 

1. Clearwater, Floryda

Jeśli nigdy nie byłeś na plażach Florydy nad Zatoką Meksykańską, jesteś na uczcie. Chociaż wzdłuż zatoki można wybrać kilka letnich miejsc, Clearwater wyróżnia się jako jedno z najlepszych. Oferuje te same białe piaszczyste plaże i turkusowe wody, co reszta, ale leci pod radarem w porównaniu do Siesta Key I Panama City—co oznacza, że możesz czerpać korzyści z piękna bez tłumów. Po tym, jak spędzisz cały dzień ze swoim tyłkiem na leżaku na plaży, wróć do hotelu, aby przygotować się do kolacji w centrum miasta.

 

2. Lake Tahoe, Kalifornia / Nevada

Jeśli znasz tylko ośrodki narciarskie Lake Tahoe, będziesz zaskoczony, aby dowiedzieć się, że jest również znany ze swoich plaż i rekreacji na świeżym powietrzu w miesiącach letnich. Słodkowodne jezioro jest tak duże, że dzieli się na North Lake Tahoe i South Lake Tahoe, ale można czerpać korzyści z gór i plaż z obu końców. Jeśli jesteś bardziej zainteresowany zajęciami rekreacyjnymi, takimi jak turystyka piesza, Jazda na rowerze i Biwakowanie nad fantazyjnymi miejscami do brunchu i zakupami, jest to miejsce dla ciebie.

 

3. Scottsdale, Arizona

W Old Town Scottsdale znajduje się 400 sklepów detalicznych, 120 restauracji i ponad 70 galerii sztuki i muzeów. Jest to idealne miejsce do odwiedzenia, jeśli chcesz rozpocząć poranek z klasą spin, a następnie udać się na brunch przed zrobieniem trochę (lub dużo trochę) zakupów. Zatrzymaj się w jednym z butikowych hoteli i wybierz się do spa, jeśli pragniesz prawdziwego luksusu i zasłużonego relaksu. Moja najlepsza rada? Ciesz się wszystkim, co Scottsdale ma do zaoferowania z kilkoma najbliższymi dziewczynami.

 

4. Southern Maine Coast, Maine

Rejsy koktajlowe, weekendowe festiwale, jasne kwiaty, urocze wioski ze sklepami i restauracjami, plaże, oraz Homar. Czego więcej może chcieć dziewczyna? Południowe Wybrzeże Maine ma to wszystko, a szczególnie tętni życiem w lipcu i sierpniu, gdy letnie szczyty tam. Najlepszą częścią letnich miejsc na północnym wschodzie (należy pamiętać, że jestem północno-wschodnim rodowitym i lekko stronniczym) jest pogoda. W ciągu dnia jest zawsze ciepło, a wieczorem chłodniej, dzięki czemu każdy element w letniej szafie z kapsułkami będzie dobrze wykorzystany.

 

5. Austin, Teksas

Chociaż Austin z biegiem lat stało się coraz bardziej popularne jako miejsce do życia przez cały rok, nadal nie jest koniecznie uważane za hotspot letnich wakacji-przynajmniej na razie. Jako stolica muzyki na żywo na świecie, Austin oferuje muzykę, sztukę i kulturę w każdym ze swoich rozrywekdzielnice nment wraz z wyjątkową sceną jedzenia i picia. Jeśli tętniąca życiem energia nie jest tym, co masz na myśli, miasto jest otoczone 14,000 mil kwadratowych Texas Hill Country z zabytkowymi miastami i dwoma tuzinami winnic. Mając to na uwadze, możesz potrzebować więcej niż długi weekend, aby doświadczyć wszystkiego, co jest Austin w Teksasie.

 

6. The Outer Banks, Karolina Północna

Niestety, nie mogę obiecać, że spotkasz Johna B, jeśli udasz się do Outer Banks, ale mogę ci powiedzieć, że linia brzegowa i wioski są tak samo piękne w prawdziwym życiu, jak w serialu. Nie ma żadnych miast na zewnętrznych brzegach, więc będziesz całkowicie usunięty z każdego zgiełku, ale nie martw się, Jest wiele do zrobienia. Jeśli chodzi o aktywność, możesz wybrać między żeglarstwem, surfingiem, rowerem, kajakarstwem, golfem i innymi. Jeśli jesteś bardziej zainteresowany sceną jedzenia i picia, nie brakuje browarów, kawiarni, stoisk z lodami, zwykłych restauracji i doskonałych lokali gastronomicznych do wyboru. OBX oferuje hotele, nieruchomości do wynajęcia, pensjonaty i domki letniskowe, ale oczywiście osobiście zajmuję się domkami na plaży. Kto by nie chciał?

 

7. Hilton Head, Karolina Południowa

Cztery lata z rzędu Hilton Head został wybrany # 1 wyspą w kontynentalnym USA przez czytelników magazynu Travel+Leisure. To wiele mówi o wyspie, która ma tylko 12 mil długości na pięć mil szerokości, ale nie jest to zaskakujące po zbadaniu tego, co można zrobić w Hilton Head. Nasuwa się pytanie: Dlaczego nie mówi się o nim częściej jako o miejscu wypoczynku? Kto wie, ale ponieważ nie jest, jest to całkowicie ukryty klejnot. Hilton Head jest tak wyluzowany, jak i energiczny, dzięki doskonałemu połączeniu aktywności w ciągu dnia i możliwości nocnych.

 

Gdzie powinieneś podróżować w tym roku, zgodnie z Twoim Enneagramem