7 łatwych pomysłów na jesienną dekorację, zobacz co można wyczarować tej jesieni!

Mam teorię, że wszyscy ludzie zaliczają się do jednej z dwóch kategorii: tych, którzy czekają do 22 września, aby zaakceptować fakt, że nadeszła jesień i tych, którzy zaczynają pić pumpkin spice latte, aby powitać jesień pod koniec sierpnia. Dla tych z nas, którzy identyfikują się z tymi drugimi, już teraz szukamy sposobu naśladowania naszej ulubionej pory roku w naszych domach i nie tylko. A jakie jest lepsze miejsce na poszukiwania niż pięknie urządzone przestrzenie stworzone przez naszych przyjaciół ze Studio McGee?

Jeden rzut oka na Instagram tej firmy projektowej może w pojedynkę dostarczyć mi dziennej dawki serotoniny i jednocześnie sprawić, że będę chciała przemeblować całe moje mieszkanie. Dzięki doskonale wyważonemu stylowi tradycyjnemu i nowoczesnemu Studio McGee jest znane z jasnych, harmonijnych przestrzeni, które oferują przyjazny powiew świeżego powietrza. Jeśli więc chcesz, aby Twój dom stał się jesienną oazą, nie szukaj dalej. Oto siedem jesiennych pomysłów na dekoracje, które podkradamy ze Studio McGee:

1. Zamień się w nastrojowe grafiki krajobrazowe

Shea McGee jest niekwestionowaną królową sztuki krajobrazowej. Widzę, że nastrojowe, inspirowane naturą dzieła sztuki pojawiają się w jej projektach przez cały czas, ale ten pomysł na dekorację jest szczególnie odpowiedni na jesień. Wybierz grafikę, która oddaje klimat angielskich wrzosowisk jak z ” Wichrowych Wzgórz ” (idealna lektura na jesień, IMO) lub znajdź taką, która pokazuje bogate kolory jesiennych liści. Umieść go w antycznej ramie i oprzyj o ścianę, aby uzyskać elegancki wygląd bez wysiłku.

2. Wypełnij wazon gałęziami

Prawie każdy pokój zaprojektowany przez Studio McGee zawiera jakiś element natury. Jesienią często można zobaczyć gałęzie zamiast świeżych kwiatów. Oferując teksturowany wygląd, który jest idealny na jesień, gałęzie i gałązki zapewniają łatwy akcent, który czuje się przytulny i odpowiedni do pory roku. Jeśli masz podwórko pełne drzew, przytnij kilka gałęzi prosto ze źródła i użyj ich do wypełnienia zbyt dużego wazonu. Nie masz podwórka? Żaden problem. Tony sprzedawców detalicznych sprzedają dekoracyjne gałęzie, zarówno prawdziwe, jak i sztuczne.

3. Przemień pokój za pomocą sezonowych poduszek do rzucania

Kiedy moja mama zmienia poduszki na swoim łóżku z zapierającego dech w piersiach baby blue na głęboki, ciepły taupe rok po roku, wiem, że jesień jest oficjalnie nad nami. Wymień poduszki w swoim domu, aby odzwierciedlić zmiany pór roku. To prosty sposób, aby przekształcić swój dom z lekkiej, przewiewnej letniej przystani w przytulne jesienne gniazdo. W tym roku sięgamy po poduszki w kolorach ziemi, takich jak beż, taupe, soczysta zieleń i kość słoniowa, które pomogą ogrzać i odświeżyć naszą przestrzeń, gdy nadejdą chłodniejsze temperatury.

5. Zbierz wielobarwne dynie, aby uświetnić swój ganek

Nie ma to jak ganek pełen dyń, aby zadeklarować swoją miłość do sezonu, a Studio McGee po raz kolejny pokazało nam, jak zrobić to ze stylem. Podczas gdy tradycyjna (aczkolwiek zwracająca uwagę) spalona pomarańczowa dynia może przyjść na myśl, gdy myślisz o wystroju jesiennym na zewnątrz, my rzucamy wyzwanie, abyś spojrzał poza to, co oczywiste. Jak pokazano tutaj, dynie w innych odmianach kolorystycznych (zielone, białe, szaro-niebieskie i jasnopomarańczowe) są kluczem do podniesienia typowego jesiennego wystroju ganku. Jeśli nie możesz ich znaleźć w lokalnym pumpkin patch, zainwestuj w kilka faux opcji, które możesz wykorzystać rok po roku.

5. Tchnij nowe życie w swoją przestrzeń dzięki kwiatom inspirowanym jesienią

Dodanie jesiennych kwiatów do swojej przestrzeni to doskonały sposób, aby pomóc Twojemu domowi odzwierciedlić zmianę pór roku. To dodaje kolor, teksturę i kont

rast do każdego pomieszczenia. Wczesną jesienią sięgnij po jesienne kwiaty, takie jak dalie, liście eukaliptusa i mniejsze kwiaty. Późną jesienią postaw na rośliny botaniczne w odcieniach od jadeitu, przez burgund, po palony pomarańcz.

6. Dodaj przytulne narzuty, aby ocieplić każdy pokój

Rzutowe koce to mój ulubiony element wystroju domu. Są niewątpliwie funkcjonalne i są niezbędne do oglądania filmów. Dodatkowo, mogą pomóc w zmianie wystroju na sezon. Kiedy chłodne temperatury wkradają się, a liście zaczynają zmieniać kolory, będziemy sięgać po przytulne narzuty, aby dodać teksturę i ciepło do naszej przestrzeni.

7. Zainwestuj w sezonowy wieniec, aby dodać zieleni do swojej przestrzeni

W okresie jesiennym, czyli w październiku i listopadzie, zainwestuj w wieniec, który będzie gustownym sezonowym

akcentem.

Dodanie zieleni – prawdziwej lub sztucznej – może pomóc ożywić każde pomieszczenie. Jak pokazuje Studio McGee, zieleń może wnieść organiczny akcent do już dobrze udekorowanej przestrzeni.

ICYMI: Studio McGee ma zupełnie nową kolekcję Target na jesień – oto nasze propozycje