7 jesiennych strojów inspirowanych naszymi ulubionymi Romami

Wyobraź sobie życie jako komedię romantyczną. Nieznajomi dołączą do Ciebie w spontanicznych sekwencjach tanecznych ustawionych na Hall & Oates. Mieszkałbyś w ekstrawaganckim apartamentowcu, kilka kroków od swoich najbliższych przyjaciół. Daty zawiasów nie byłyby straszne. W rzeczywistości możesz w końcu usunąć wszystkie aplikacje randkowe, ponieważ wkrótce zjednoczysz się z tym, który uciekł, przeglądając lokalną księgarnię w idealnym jesiennym stroju. Ten najlepszy przyjaciel, który stał się bratnią duszą, wyznałby swoją miłość na imprezie sylwestrowej i (niespodzianka!) żyłbyś długo i szczęśliwie.

Gdyby tylko trajektorię naszego życia mogła napisać Nora Ephron. Zamiast tego musimy zadowolić się rzeczywistością-czyli mniej wielkimi gestami, a jeszcze mniej wielkimi mieszkaniami (przepraszam, gdy podniosę brwi na ogromną szafę w 13 Going On 30). Ale cała nadzieja nie jest stracona. Podczas gdy nasze zwykłe życie może nigdy nie porównać do scenariusza, jest jedna rzecz, którą wszyscy możemy naśladować: jesienne stroje naszej ulubionej bohaterki rom-com. W końcu w każdym z nas jest Meg Ryan, marząca o bukietach świeżo naostrzonych ołówków.

 

1. Masz pocztę

Źródło: Warner Bros.

Pozwól, że przedstawię Ci Kathleen Kelly, królową wszechstronnych warstw jesiennych. Niezależnie od tego, czy chodzi o Nowy Jork, czy wysyła e-mail do NY152 ze swojego perfekcyjnie niedoskonałego mieszkania w Upper West Side, w jakiś sposób udaje jej się wyglądać zarówno ponadczasowo, jak i bez wysiłku w każdej scenie.

Przy wyborze najlepszego stroju z Masz pocztę jest jedno spojrzenie, które zawsze będzie działać( w 1998 i 2022): Body Z Długim Rękawem pod sukienką ze swetrem. Kathleen uzupełnia komplet rajstopami, mokasynami, a później grubym płaszczem i szalikiem. Te warstwy na warstwach wyciszonych neutralnych są odpornym na uszkodzenia sposobem ubierania się tej jesieni.

Body / Body (plus size) / Sukienka / Sukienka (Plus size) / mokasyny / torba

 

2. Pretty Woman

Źródło: Touchstone Pictures

Jej Chemia na ekranie z Richardem Gere jest namacalna, a jej ewoluujące poczucie stylu to cały nastrój. Kiedy pogoda nie może się zdecydować między latem a jesienią, mogę zasugerować, aby Julia Roberts w Pretty Woman? Bo spójrzmy prawdzie w oczy: nigdy nie można pomylić się z krótkim garniturem. Jedna z nieco bardziej subtelnych (ale jak zawsze modnych) momentów mody Vivian zasługuje na miejsce w Twojej szafie.

Do 2022 roku-jeśli tak, zachowaj monochromatyczny wygląd z przyciętą marynarką i dopasowanymi dżinsami. To będzie twój strój na 65-stopniowy dzień-wiesz, dni, kiedy nie będziesz mógł zdecydować, w co się ubrać na całe życie. Teraz będziesz przygotowany.

blezer | przycięte guziki / dżinsy | muły

 

3. Śniadanie u Tiffany ‘ ego

1.00.40-PM-e1629396102246.png” alt=”” width=”900″ height=”508″ / >

Źródło: Paramount Pictures

Moda, z definicji, zawsze przyjdzie i odejdzie. Gdy nie wiesz, w co się ubrać, wróć do klasyki. Pociągnij Audrey Hepburn i Golightly na akcesoria za pomocą trencza i szalika do włosów. Będziesz gotowy na wszystko, co przyjdzie ci na drogę, w tym improwizowaną sesję makijażu w deszczu.

trencz / sukienka / proce / okulary przeciwsłoneczne

 

4. Kiedy Harry Poznał Sally

Źródło: Columbia Pictures

Nie byłoby to jesienne rom-com roundup bez wspominania na fall rom-com. Spójrz na to-Meg Ryan znowu uderza. Jak ona śmie być tak konsekwentnie modna? Podczas gdy strój z Central Parku (ten w meloniku) może być najbardziej kultowy, jej czerwony sweter z dzianiny w czarnej spódnicy jest klasykiem, który warto powtórzyć. Tak, założę to, co ona.

Sweter | Sweter (plus-size) | Spódnica | Spódnica (Plus-size) / rajstopy / mokasyny

 

5. Szalone Bogate Azjaci

Źródło: Warner Bros. Pictures

Jest w tym filmie tyle do kochania: opowiadanie, przedstawienie, mięśnie brzucha Henry ‘ ego Goldinga—i oczywiście bogactwo. Jasne, nie codziennie możemy założyć suknię balową w stylu Kopciuszka. Ale czerwona sukienka babydoll, którą Rachel nosi podczas spędzania dnia z przyjaciółką, wydaje się nieco bardziej osiągalna. Pompy Slingback i trench sprawią, że ten dressier będzie wyglądał odpowiedni na każdą okazję.

Sukienka / Sukienka (plus-size) / trencz / trencz (Plus-size) / Buty / Torba

 

6. Miłość i inne narkotyki

Źródło: studia XX wieku

Zanim Taylor Swift wydała 10-minutową wersję All Too Well Byłem fanem Jake ‘ a Gyllenhaala. I zostawię to na tym, ponieważ chodzi o Anne Hathaway i jej nienaganny styl zarówno na ekranie, jak i poza nim. Na Miłość i inne narkotyki, nie możemy nie zakochać się w jej swobodnej naturze i bez wysiłku strojach, takich jak kombinezony i płaszcz wielbłąda, które pojawiają się w filmie. Na te dni, które planujesz pozostać w swoim rozległym, industrialnym lofcie, proponujemy wybór przytulnego swetra z dzianiny kablowej i luźnych dżinsów.

sweter | sweter (plus-size) / jeansy / jeansy (plus-size) / zegarek

 

7. 500 dni lata

verygirl.com/wp-content/uploads/2021/09/Screen-Shot-2022-08-08-at-6.55.28-PM-e1660002986346.png” alt= “”width = “900”height= “601” / >

Źródło: Searchlight Pictures

Minęło 13 lat, a ja wciąż nie mam pojęcia, jak ktoś mógł odrzucić doskonałość, jaką jest Joseph Gordon-Levitt. Rozumiem, to historia o miłości, nie historia o miłości. Takie orzeźwiające ujęcie. Nieważne. Ale Summer odkupiła się swoim romantycznym i retro stylem. Czujesz się niebieski (jak Tom)? Wybierz vintage bluzkę i spódnicę jeansową o linii A.

top / top (plus-size) / Spódnica / Spódnica (plus-size) / mieszkania 

 

Ten mundur francusko-dziewczęcy tej jesieni będzie jeszcze większy