6 znaków Ty i twój Partner potrzebujesz przerwy

Niestety, faza miesiąca miodowego nie trwa wiecznie, a kiedy nowość w związku zanika, wtedy możesz uzyskać prawdziwe wyobrażenie o tym, jak naprawdę będzie wyglądało życie z partnerem. To nie zawsze będzie idealne (mimo, że każdy pojedynczy rom-com przekonuje nas inaczej), ale kiedy motyle zaczynają przekształcać się w irytację i seksowne bezsenne noce stają się przeszłością, nierzadko pytanie, Czy twój związek ma zamiar wypracować, czy nie. Czasami klucz do lepszego związku jest tak prosty, jak robienie rzeczy celowo, aby utrzymać iskrę przy życiu, ale innym razem przerwa w związku jest konieczna, ponieważ pozwala każdemu partnerowi na czas i przestrzeń, aby uzyskać jasność, czego chcą od swojego partnera, a ostatecznie ich związek.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy przerwa w związku jest właściwą decyzją, jesteśmy tutaj, aby pomóc, wyjaśniając sześć wspólnych znaków, które wskazują, że możesz jej potrzebować.

 

1. Jesteś coraz bardziej rozdrażniony niż zwykle.

Bądźmy szczerzy, nie pokochasz wszystkiego, co robi twój partner, ale jeśli okaże się, że denerwujesz się bardziej niż kiedyś, na rzeczy, które wcześniej cię nie denerwowały, lub na co dzień (lub co godzinę), nadszedł czas, aby ocenić, dlaczego Twoja cierpliwość opuściła budynek. Często, gdy nasze uczucia nie są Spełnione Lub gdy trzymamy uczucia urazy do kogoś, jesteśmy bardziej skłonni pozwolić małe rzeczy, które robią nam przeszkadza. Zrób krok wstecz i zastanów się, dlaczego czujesz się w ten sposób i czy możesz przejść przez to. Jeśli nie, porozmawiaj ze swoim partnerem i daj mu znać, skąd pochodzisz i jakie kroki należy podjąć, aby go rozwiązać, czy oznacza to przerwę, czy wypracowanie jej w inny sposób.

 

2. Rozmowy są nudne.

Czy pamiętasz, kiedy po raz pierwszy zaczął umawiać się z partnerem i można rozmawiać godzinami? W fazie zabawy, flirtu, poznawania się, prowadzenie rozmowy jest łatwe z właściwą osobą! Ale po jakimś czasie przestałeś grać w “20 pytań” i zacząłeś mówić o rzeczach takich jak to, co jest w kalendarzu i jakie rachunki trzeba zapłacić, i w końcu skończyły Ci się rzeczy do omówienia. Rozmowa ze swoim partnerem była punktem kulminacyjnym Twojego dnia, a teraz jest to totalny festyn drzemki. Co się stało? Jeśli Iskra, którą pamiętasz, nie jest nigdzie dostępna, przerwa może być tym, czego potrzebujesz, aby ją ponownie zapalić lub zaakceptować, że twój związek nie przetrwa próby czasu.

 

Źródło: Unsplash / @ itsmiki5

 

3. Czujesz się bardziej zrelaksowany, gdy nie ma ich w pobliżu.

Kiedy jesteś ze swoim partnerem, czy napięcie buduje się i sprawia, że jesteś niespokojny? Czujesz się, jakbyś chodził po skorupkach jajek? Szukasz wymówki, by wcześniej wrócić do domu, podnieść nogi i wziąć głęboki oddech? Jest to powszechne uczucie dla każdego w związku, który nie idzie dobrze. Jeśli nie jesteś już korzystających z ich firmy lub czujesz się jak jesteś stale na krawędzi, gdy jesteś wokół nich, stanie się mniej prawdopodobne, aby spędzić czas z nimi w ogóle, i to nie jest sposób utrzymania relacji z kimś, na kim ci zależy.

 

4. Unikasz ich.

POV: twój partner pisze do ciebie, żebyś wiedział, że nie będzie na czas, bo pracują do późna, a Ty odczuwasz ulgę. Alleluja, możesz cieszyć się swoją noc przez chwilę dłużej, zanim przyjadą. Nie zrozum mnie źle, Rozumiem wartość czasu samotności (i myślę, że jest to zdrowe dla każdego partnera, aby mieć ich, aby utrzymać zdrowy związek), ale jeśli zaczniesz zauważać, że unikasz swojego partnera lub regularnie anulujesz plany, może nadszedł czas, aby rozważyć jazdę solo razem—przynajmniej na chwilę.

 

Źródło: Unsplash / @heftiba

 

5. Nie pamiętasz, kiedy ostatnio uprawiałeś seks.

Przechodzisz przez okres suszy? Żaden związek nie jest idealny. Zwłaszcza jeśli oboje jesteście zajęci pracą, życiem i obowiązkami społecznymi, każdy z was musi być zamierzony w kwestii intymności, ale co się dzieje, gdy masz czas i nadal nie uprawiasz seksu? To już inna historia. Chociaż istnieje wiele prostych nawyków, które mogą zwiększyć swoje życie seksualne, nie można przyzwyczajenia-stos drogę do wanting uprawiać seks ze swoim partnerem, jeśli nie jesteś zainteresowany. Kiedy seks wydaje się, że stał się obowiązkiem lub celowo nosisz nie tak seksowną bieliznę, przerwa może być tym, czego potrzebujesz. Co to za powiedzenie? Odległość sprawia, że popęd seksualny rośnie fonder? Coś w tym stylu!

 

6. Wasza wspólna przyszłość jest niepewna.

Nikt nie chce tracić czasu lub tracić czasu kogoś innego, więc ważne jest, że ty i twój partner są na tej samej stronie co masz nadzieję, że będzie przyszłość swojego związku. Niezależnie od tego, czy jesteście razem od kilku lat, czy tylko od kilku miesięcy, rozmowa “co robimy” jest trudna, ale konieczna. Jeśli twoja wspólna przyszłość jest niepewna, przerwa w związku pozwoli obu partnerom zbadać, czego chcą i jak chcą iść do przodu—niezależnie od tego, czy jest to razem, czy osobno.

 

 

8 zaskakujących nawyków, które powstrzymują cię od posiadania naprawdę zdrowego związku