6 Zmieniających Grę Hacków Podróżniczych, O Których Chcielibyśmy Wiedzieć Wcześniej

Wydaje się, że podróż w końcu wraca do normy: lotniska znów są zatłoczone, nasze kalendarze WOM są pełne, a wszyscy planują i pakują wycieczki, na które się wybierają w tym roku. Z lotnisk tak zajęty jak zawsze i ceny lotów w co wydaje się być wszechczasów wysoki, wszyscy możemy korzystać z kilku hacki podróży, aby nam przez wycieczki mamy zbliża się.

Niezależnie od tego, czy jesteś kimś, kto często podróżuje, czy Twoje podróże są nieco rzadsze, zawsze istnieje hack podróżniczy, o którym możesz jeszcze nie wiedzieć. Po tym wszystkim, jest tak wiele, że idzie do podróży, od decydowania o miejscu przeznaczenia do planowania lotów (lub mapowanie wycieczki drogowe) do planowania trasy do pakowania bagażu. 

Dzielimy się sześcioma przełomowymi hakerami podróżnymi, o których chcielibyśmy wiedzieć wcześniej, abyś był przygotowany jak nigdy dotąd i miał najlepszą podróż.  

 

1. Podróżuj z CBD, aby zwalczać jet lag i niepokój w podróży

Podczas podróży twoje ciało i umysł naprawdę przez to przechodzą. Ostatnią rzeczą, którą chcesz, jest dotarcie do miejsca, które cię tak ekscytuje, tylko po to, aby nie czuć się sobą. CBD może pomóc regulować twój nastrój, zmniejszyć stres, zwiększyć energię i sprawić, że poczujesz się bardziej zrównoważony. Nasza ulubiona marka CBD, Equilibria, ma mnóstwo produktów, które służą różnym celom i mogą być niezwykle pomocne podczas podróży. Nasi redaktorzy zawsze mówią o tym, które produkty pakujemy podczas podróży, ponieważ mogą naprawdę zmienić grę na takie rzeczy, jak jet lag i ogólny niepokój podróżniczy. Dodatkowo możesz otrzymać 20% zniżki na pierwsze zamówienie z kodem THEEVERYGIRL!

Equilibria

Szybkie Uspokojenie Topi

Jeśli kiedykolwiek poczujesz się przytłoczony podczas podróży, te szybkie topienie uspokajające są najszybszym rozwiązaniem na powrót do poczucia spokoju. Innowacyjna technologia koncentruje się na maksymalnej absorpcji, co oznacza, że możesz przyjąć zalecaną dawkę tuż przed startem i poczuć się zrelaksowany, gdy jesteś w powietrzu.

Użyj kodu THEEVERYGIRL za 20% zniżki na pierwsze zamówienie!

Equilibria

Dynamic Roller Duo

Ten uwielbiany przez wszystkich edytorów Duet wałków zawiera energetyzujący wałek z podnoszącą na duchu miętą pieprzową, jaśminem i cytryną oraz uspokajający wałek z relaksującą lawendą, bergamotką i palisandrem. Są bardzo łatwe w podróży, a posiadanie obu oznacza, że możesz uzyskać dodatkowy zastrzyk energii, gdy jet lag ustawia się lub uspokajające uczucie, gdy czujesz niepokój lub stres podczas podróży.

Użyj kodu THEEVERYGIRL za 20% zniżki na pierwsze zamówienie!

 

Źródło: Colorjoy Stock

 

2. Nie przepłacaj za loty

Jest tak wiele zasobów, które można zaoszczędzić na lotach, że głupio byłoby ich nie używać. Rozumiemy, że czasami po prostu musisz zrobić to, co musisz zrobić, jeśli lecisz w ostatniej chwili, ale jeśli masz czas na zbadanie podróży, zdecydowanie warto. Oto kilka naszych hacków oszczędzających pieniądze:

  • Skorzystaj z takiej usługi jak Hopper, Skyscanner lub Google Flights, aby zobaczyć wszystkie linie lotnicze naraz i porównać swoje opcje. Większość z nich pozwala nawet skonfigurować alerty, aby wiedzieć, kiedy ceny lotów są najniższe.
  • Jeśli masz elastyczność co do dat podróży, skorzystaj z kalendarza niskich taryf, aby dowiedzieć się, kiedy Najtańszy jest lot do miejsca docelowego. 
  • Jeśli jesteś lojalny wobec konkretnej linii lotniczej, Utwórz konto dla osób często podróżujących, aby zdobywać punkty i oszczędzać w przyszłości. A jeśli twoja ulubiona linia lotnicza oferuje kartę kredytową lub partnerów z główną, możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, używając jej jako podstawowej karty kredytowej. 

 

3. Włóż suszarkę do walizki na pachnące ubrania

Kiedy wrzucasz wszystkie swoje ubrania do walizki z butami, torbami, kurtkami i innymi rzeczami, możliwe, że stracą one świeżo wyczyszczony zapach prania—zwłaszcza jeśli wybierasz się w długą podróż. Nasz ulubiony hack do utrzymania ubrania pachnące świeże jest spakować kilka arkuszy suszarki w swoim ulubionym zapachu całej walizki pomiędzy ubraniami. Zaufaj nam, ludzie będą cię zatrzymywać, aby zapytać, jak pachniesz tak dobrze. Dodatkowo arkusze suszarki pomagają również zmniejszyć statyczność. 

 

Źródło: Marissa Grootes / Unsplash

 

4. Zapakuj poszewkę na suwak, aby uzyskać dodatkowe miejsce do pakowania

Wszyscy tam byliśmy: wybierasz się w podróż, spędzasz dużo czasu na zakupach(tak jak powinieneś!), a potem nagle nie można zmieścić wszystkiego do walizki, aby przynieść do domu. Jeden z naszych redaktorów podzielił się z resztą zespołu najbardziej genialnym włamaniem: Przynieś zapinaną na zamek poszewkę na poduszkę, aby w razie braku miejsca można było włożyć do niej ubrania i po prostu zabrać ją ze sobą do samolotu! Działa to również, jeśli dotrzesz na lotnisko z walizką z nadwagą i musisz umieścić kilka rzeczy w innym miejscu. Nie wspominając już o tym, że jeśli weźmiesz satynową poszewkę na poduszkę, możesz jej używać podczas podróży i cieszyć się korzyściami dla skóry i włosów. 

 

5. Pobierz Google Maps offline

Podczas podróży nigdy nie wiesz, kiedy możesz nie mieć usługi-a jeśli podróżujesz za granicę, możesz już wiedzieć, że będziesz bez planu transmisji danych. Google Maps umożliwia pobranie niektórych regionów Mapy (takich jak miasta lub dzielnice), aby uzyskać dostęp offline, dzięki czemu bez względu na wszystko możesz mieć pewne pojęcie o tym, gdzie się znajdujesz. Nie będziesz w stanie uzyskać wskazówek, ale możesz rozwinąć swoje umiejętności czytania map i zwiedzać miasto w staromodny sposób. 

 

Źródło: Jakob Owens / Unsplash

 

6. Przechowuj biżuterię w opakowaniu spożywczym, aby nie splątała się

Zalecamy inwestowanie w etui na biżuterię podróżną, ale jeśli kiedykolwiek znajdziesz się w szczypcie przed podróżą bez niego (lub jeśli po prostu nie masz ochoty go kupić), istnieje inne rozwiązanie. W pełni rozszerz łańcuch swoich naszyjników i bransoletek i po prostu zwiń je w folię spożywczą. To nie tylko zapobiega ich plątaniu, ale także zajmuje prawie każde miejsce w bagażu. Ostatnią rzeczą, którą chcesz, jest dotarcie do twojego destination i spędzić godzinę rozplątania naszyjnik. 

 

Niezbędnik Podróżniczy, Przez Który Przysięgamy

 

Ten post zawiera sponsorowany wpis, ale wszystkie opinie w nim zawarte są opiniami redakcji Everygirl.