6 sztuczek dekoracyjnych dla pierwszego” dorosłego ” mieszkania, które dowodzą, że nie jesteś już na studiach

Przygotowanie do przeprowadzki do pierwszego mieszkania po studiach to ekscytujący czas. To duży krok, który może sprawić, że po raz pierwszy poczujesz się jak “prawdziwy” dorosły—i chcesz, aby twoje nowe miejsce to odzwierciedliło. Jeśli nie jesteś pewien, jak w ogóle zacząć projektować przestrzeń, która czuje się jak prawdziwy dom, mamy dla ciebie. Najważniejsze jest to, aby nic o nowych wykopaliskach nie krzyczało ” college.”Zanim wpadniesz w panikę, zauważ, że nie oznacza to utraty budżetu na zupełnie nowe meble i akcesoria. Kluczem jest raczej subtelne wprowadzenie do swojej przestrzeni bardziej dojrzałych elementów. To naprawdę małe rzeczy, które zrobią różnicę, mimo wszystko. Czytaj dalej, aby uzyskać sześć wskazówek dotyczących dekorowania, które sprawią, że Twoje pierwsze mieszkanie będzie wyglądać wyrafinowane i bardzo dorosłe.

 

Źródło: @ prettyrealblog

1. Wyświetlanie grafiki w rzeczywistych klatkach

Nie, Nie muszą być drogie, obiecujemy. Ale nadszedł czas, aby przestać przyklejać swoją sztukę do ściany, nawet jeśli mieszkasz w przestrzeni, która jest tymczasowa. Sugerujemy zakup Zestawu pasujących ramek, które odzwierciedlają ogólną estetykę. Matowe czarne lub mosiężne ramki uzupełnią każdy styl wystroju. Powieś je jako galerię lub podziel je w całym mieszkaniu.

 

2. Corral Essentials w eleganckich pudełkach

Będziesz potrzebował miejsca, aby ukryć wszystkie te niezbędne rzeczy w dorosłym życiu—o których nie wiedziałeś, że potrzebujesz-znaczki do wysyłania czeku na czynsz co miesiąc, podstawowe materiały sprzętowe do powieszenia wspomnianych ramek do zdjęć, wizytówki, które odbierasz na imprezach networkingowych i tak dalej. Dlaczego nie chwycić ozdobnych pudełek, aby trzymać je na biurku lub półce z książkami i uporządkować różne artykuły domowe i biurowe według kategorii? Okazuje się, że organizacja może być szykowna.

 

Źródło: @ reserve_home

3. Trzymaj makijaż z dala od Lady

… zwłaszcza jeśli dzielisz łazienkę ze współlokatorem! Jeśli masz apteczkę, proste plastikowe przegrody do przechowywania ułatwiają wyrzeźbienie własnej przestrzeni na produkty. Jeśli nie, przydaje się również wąski, wolnostojący system przechowywania. Wyznacz szufladę lub dwie dla każdej osoby i zapewnij miejsce na wspólne przedmioty, takie jak dodatkowy papier toaletowy.

 

4. Trzymaj wazon (lub dwa!) na rękę

Nigdy nie wiadomo, kiedy zalotnik wpadnie z kwiatami! Głównie żartuję, ale będziesz chciał coś do przechowywania tych kwitnących na rynku rolniczym, które zbierasz w każdy weekend—i nie, pusta szklanka wody się nie liczy. Weź kilka wyrafinowanych wazonów i wyświetl je na stoliku kawowym, półce na książki lub szafce nocnej. Nawet gdy są puste, dodają tekstury i intrygują każdą przestrzeń.

 

Źródło: @ the.pomarańczowy.spis treści

5. Chwyć Kilka Słodkie Kubki Kawy

Między pracą w domu a przyjmowaniem znajomych spoza miasta, będziesz chciał mieć pod ręką kilka kubków do kawy! Nie potrzebujesz wielu-Twoje pierwsze mieszkanie może mieć ograniczoną przestrzeń w szafce-ale zestaw czterech z pewnością się przyda. Podczas gdy niektóre kubki Nowości mogą być zabawne, nie ma nic złego w wyborze klasycznego wzoru, który przetrwa próbę czasu. Wybierz te, które układają się w stos, aby ułatwić przechowywanie w małej kuchni!

 

6. Połóż dywan terenowy

Gołe podłogi mogły być czymś w akademikach, ale twoja pierwsza Dorosła przestrzeń jest warta dywanu. Juta to klasyczny wybór, biorąc pod uwagę, że materiał jest łatwy do czyszczenia i wygląda świetnie jako podstawa, jeśli ostatecznie zdecydujesz się na warstwę mniejszego, bardziej kolorowego dywanu na wierzchu.

 

12 niedrogich sposobów na aktualizację domu, gdy masz dość estetyki