6 strojów na koniec lata, gdy jesteś w upale – ale wciąż jest gorąco jak diabli

Spodenki motocyklowe, Big tee, sundress, tiny tank, denim shorts, spłucz, powtórz, spłucz, powtórz. Pod koniec lata twoja letnia szafa może być nieco powtarzalna. To znaczy, przy upalnej pogodzie, jest tylko tyle pomysłów na strój, które możemy wymyślić, zwłaszcza jeśli wysokie temperatury przesiąkną do października. To jedna rzecz, aby pozostać wiernym swojemu stylowi w lecie, ale to zupełnie inna gra, gdy próbujesz zachować zimną krew (dosłownie) w tym samym czasie.

Chociaż lato nie jest nawet bliskie końca, kłamalibyśmy, gdybyśmy powiedzieli, że nasze umysły nie zaczynają marzyć o upadku. Zbliżamy się do Pory roku, w której tempa będą się ochładzać, ale prawdopodobnie będą jeszcze gorętsze—nawet jeśli idealnie chcielibyśmy zacząć przechodzić do upadku.

W tych dniach, w których jesteś już na fali, ale potrzebujesz nowego i świeżego pomysłu na strój, który zmotywuje cię do ubierania się (hej, rozumiemy to), te sześć przejściowych kombinacji strojów pasuje do wszystkiego—i pokona upał.

 

1. Śpioszki + Rześki Guzik + Buty Sportowe

Jeśli byłeś na TikTok w ciągu ostatnich kilku miesięcy, wiesz, że śpioszki są teraz wściekłe-i są o wiele bardziej pochlebne, niż mogłoby się wydawać. Połącz je z białymi zapięciami na guziki i trampkami, aby uzyskać nieskomplikowany, chłodny wygląd na upalny dzień.

śpioszki / śpioszki (opcja niedroga) / zapinane na guziki / buty

 

2. Tank + Denim Skort + Trampki + Torba Crossbody

Gdy spodnie po prostu nie zrobi, skort jest łatwą opcją do rzucenia na to, że przyciągnie wzrok bez potrzeby pracy w stylu. Ten mały dżinsowy numer będzie wyglądał idealnie z łatwym czołgiem i trampkami—szczególnie na gorący sierpniowy weekend, gdy jesteś poza domem.

tank / tank (plus-size) / denim skort / Denim Spódnica (plus-size) / trampki / crossbody

 

3. Spódnica Maxi + Koszulka Dziecięca + Platformy

Spódnice Maxi mają istotę, która uosabia jesienny dressing, ale nadal są tak łatwe i przewiewne, jak kawałek odzieży. Zachowaj spokój, ale poczuj smak jesieni, łącząc maxi z inspirowaną Y2K koszulką i sandałami na platformie.

Koszulka / Koszulka (plus-size) | Spódnica | Spódnica (Plus-size) / Sandały

 

4. Spodnie Lniane + Zbiornik Racerback + Sandały Slide

Jeśli zdecydujesz się na spodnie w lecie, lepiej, żeby były lniane. Utrzymają cię tak samo chłodno jak szorty, ale uda Ci się drapać swędzenie, aby zacząć odchodzić od letnich ubrań w tym samym czasie.

tank / tank (plus-size) / Spodnie / Spodnie (plus-size) / Slide

 

5. Sukienka Treningowa + Galaretki Sandały + Fajne Odcienie

Przez dni, kiedy jest naprawdę, naprawdę. gorąca, sukienka treningowa może być najlepszym wyborem. Są stworzone do aktywności (i dlatego pot), co oznacza, że mogą wytrzymać te gorące wrześniowe dni, w których po prostu nie można wymyślić, w co się ubrać.

sukienka / sunnies / jelly shoes

 

6. Luźny Kombinezon + Birkenstocks + Szalik Do Włosów

W niektóre dni, po prostu chcesz jak najmniej ubrań dotykając swoją skórę, i to jest, gdzie luźny kombinezon przychodzi. Dzięki luźnemu dopasowaniu pozwoli Ci dotknąć bryzy i nie przyklei się do twojej skóry, jeśli w ciągu dnia okaże się, że jest trochę potu.

Kombinezon / Kombinezon (plus size) / Sandały / trójkątny szalik

 

Dostaję ciągłe komplementy na ten pasujący zestaw-i nikt nie może uwierzyć, że jest poniżej $30