6 Hacków Do Przechowywania, Których Potrzebujesz, Jeśli Twoje Mieszkanie Ma Zero Szafek

Małe mieszkania nie są mi obce. W rzeczywistości mieszkałem w trzech, prawie czterech (proszę o modlitwę za mnie) w ciągu ostatnich trzech lat, więc napotkałem mój sprawiedliwy udział w problemach związanych z przechowywaniem. Na szczęście, wraz z frustracją wynikającą z braku szafek, nauczyłem się * dużo * hacków do przechowywania. Dodatkowo oglądałem oba sezony Zorganizuj się z Home Edit więc jestem praktycznie zawodowcem.

Jeśli mieszkasz w mieszkaniu, które nie ma żadnych (lub wielu) szaf, szanse są, że nie masz wiele rzeczy, ale jako-ośmielę się powiedzieć—dorosły, nadal potrzebujesz miejsca, aby umieścić rzeczy takie jak pościel, artykuły gospodarstwa domowego i, cóż, ubrania. Kiedy te miejsca nie są rażąco oczywiste w Twoim mieszkaniu (jak Szafa na pościel lub szafa w sypialni), nadszedł czas, aby uzyskać kreatywność i wdrożyć kilka hacków do przechowywania. Oto moje ulubione wypróbowane i prawdziwe rozwiązania dotyczące posiadania zerowych szaf:

 

1. Dodaj stoliki boczne z szufladami

Źródło: @ emilykennedyphoto

Prawdopodobnie potrzebujesz stolika w sypialni lub salonie, więc równie dobrze możesz wybrać te, które mają kilka szuflad do przechowywania. Moim zdaniem najlepsze rzeczy do przechowywania wewnątrz stolików sypialnianych to skarpetki, biustonosze i bielizna. W salonie przechowuj książki, Kable ładujące, piloty i losowe bibeloty, z którymi nie możesz się rozstać. Pomogą one ograniczyć bałagan do minimum, a my to uwielbiamy.

 

2. Schowki pod łóżkiem

Źródło: West Elm

Moim zdaniem, jednym z najlepszych miejsc do przechowywania rzeczy, których nie potrzebujesz cały czas jest pod łóżkiem. Wszystkie sezonowe ubrania przechowuję w zwijanych pojemnikach pod łóżkiem,co całkowicie zmieniło moje życie. Na początku każdego sezonu wszystko, co musisz zrobić, to rozwałkować kosz i zamienić ubrania, które masz w komodzie, na to, czego potrzebujesz na nowy sezon. Jest to funkcjonalne i sprawia, że za każdym razem czujesz się, jakbyś miał świeżą garderobę. Wygraj, wygraj!

 

3. Użyj stojaka na ubrania

Źródło: @ fashion_jackson

Stojaki na ubrania są nie tylko estetyczne i zabawne w stylu, ale są również niezwykle wygodne. Polecam wybór stojaka na ubrania, który ma również kilka półek, dzięki czemu można zachować złożoną odzież i buty na nim również. Na szczęście można uzyskać stojak na ubrania prawie wszędzie, a są opcje na każdy budżet. Aby uzyskać inspirację, sprawdź, jak nasza redaktorka associate używa swojego stojaka na ubrania-mamy obsesję.

 

4. Dodaj ławkę do przechowywania lub otomanę

Źródło: West Elm

Nie tylko ławki do przechowywania i pufy wyglądają ładnie z punktu widzenia projektu, ale także dodają dodatkowe siedzenia i, jak się domyślacie, miejsce do przechowywania rzeczy. Ławki i otomany są świetne do przechowywanie dodatkowych koców, prześcieradeł i poduszek, a także książek i gier. Polecam dodanie ławki do przechowywania na końcu łóżka i użycie otomany w salonie jako stolika do kawy, aby zmaksymalizować opcje przechowywania.

 

5. Wykorzystaj w pełni przestrzeń szafy

Źródło: @ thecontainerstore

Jeśli nie możemy mieć szafek, lepiej wykorzystajmy te szafki, które mamy, prawda? Najlepszym sposobem na to jest dodanie niektórych organizatorów. Przezroczyste pojemniki, szuflady i regały nad drzwiami pomogą Ci zmaksymalizować przestrzeń do przechowywania, szczególnie w miejscach takich jak łazienka lub Kuchnia.

 

6. Schowaj buty w szafce

Źródło: @ houseofhire

Dodanie szafki na buty do przedpokoju jest jednym z najlepszych hacków do przechowywania. Natychmiast oczyści Twoją przestrzeń, utrzyma porządek w butach i ostatecznie uratuje twoje zdrowie psychiczne. Nie ma nic gorszego niż wchodzenie do drzwi, gdy żonglujesz zakupami na jedną wycieczkę i potkniesz się o buty (byłem tam, zrobiłem to). Zrób sobie przysługę i zainwestuj w szafkę na buty, aby je schować.

 

Mam obsesję na punkcie organizacji-Te 5 hacków pomaga mi utrzymać moje życie razem