6 eleganckich strojów nocnych do noszenia tego lata

Niezależnie od tego, czy jest to pięść, czy setna, noce randkowe zawsze wiążą się z odrobiną dodatkowej presji w porównaniu do zwykłego dnia. Podniecenie, nerwy, trochę za dużo myślenia – prawdopodobnie doświadczysz pełnego spektrum ludzkich emocji, zanim jeszcze wyjdziesz z domu, co oznacza, że ostatnią rzeczą, którą powinieneś się stresować, jest strój na randkę.

Podobnie jak sama randka, stroje na randkę powinny być trochę wyjątkowe. W końcu chcesz wyglądać i czuć się jak najlepiej, co oznacza, że nie chcesz bawić się źle dopasowanym topem lub martwić się o coś innego niż osoba, z którą jesteś. Dodaj warstwę letniego upału (i nieuchronnie potu) działającą przeciwko tobie, a będziesz miał trochę do myślenia—lub zrobiłbyś to, gdybyśmy nie zrobili tego za Ciebie.

Niezależnie od tego, czy udajesz się na patio na kolację na kieliszek (lub pięć) wina, czy wybierasz się na romantyczny piknik, wymyśliliśmy idealną rzecz do noszenia, więc pamiętasz samą datę—a nie spocone uda przyklejające się do tyłu krzesła lub biegające do łazienki, aby wysuszyć plamy pod suszarką do rąk. 

 

Do baru na dachu

Czy jest radość tak wielka jak bar na dachu w lecie? Mówimy nie. Nie ma nic tak zgranego i bezproblemowego jak sukienka midi, a w zabawnym, letnim odcieniu z ubranymi dodatkami poczujesz się jak dziesiątka, bez względu na to, gdzie zabierze cię noc. 

Sukienka / Sukienka (plus-size) / naszyjnik / torba / buty

 

Na mecz baseballowy

Niezależnie od tego, czy jesteś tam, aby oglądać baseball, czy po prostu popijać wysoką na stopę Margaritę i zjeść hot doga, poczujesz się słodko, robiąc to w tym, i to jest wygrana dla ciebie—niezależnie od tego, która drużyna faktycznie wygrywa.

tank / tank (plus-size) | Czapka | torba na pasek / Spodenki / Spodenki (plus-size) / trampki

 

Na pikniku

Data piknik brzmi jak rom-com godne spełnienie marzeń, ale kiedy jesteś rzeczywiście dzieje się na jeden w rzeczywistości, stwarza ważne pytanie: co do cholery nosić na randkę, gdzie siedzisz na ziemi? Odpowiedzią są lniane spodnie. Będziesz całkowicie wygodny siedząc (i nie będziesz musiał się martwić o wysadzenie sukienki lub przypadkowe miganie czegokolwiek, czego wolałbyś, aby jeszcze nie zobaczyli). Zrób to monochromatyczny moment z topem w podobnym odcieniu, a poczujesz idealny poziom szyku.

okulary przeciwsłoneczne / top | torba / spodnie / sandały

 

Na obiad na patio

W czasie wspaniałego lata, po prostu zwracamy się do sukienek, jak tylko możemy—zwłaszcza na miłą kolację. Aby uzyskać dodatkową stylizację, wybierz czerń i uzupełnij ją sandałami na obcasie i letnimi dodatkami. Trafi w idealne połączenie bycia odpowiednim sezonowo, a jednocześnie wystarczająco fantazyjnym dla tej rezerwacji, którą byłeśmiesiącami.

sukienka / sukienka maxi (plus-size) / obręcze / torba / Szpilki

 

Na koncert plenerowy

Wygląd koncertu na świeżym powietrzu powinien przedkładać zabawę nad cokolwiek innego, a co jest bardziej zabawne niż para wzorzystych spodni? To wszystko. Wybierz trampki, dzięki którym możesz z łatwością stać i tańczyć całą noc, a także koszulkę bez rękawów, dzięki której pot pod pachami nie będzie dla Ciebie odpowiedni. Zakończ to torebką z oświadczeniami, a będziesz najlepiej ubrany.

zbiornik / okulary / torba / spodnie | trampki

 

Na spacerze po lody

Na swobodny spacer po lody w lokalnym miejscu (najlepiej dwie gałki mięty), łatwy, przewiewny romper i płaskie, Chodzone sandały są najlepszym wyborem. Wykończ go bejcą do ust, która nawilża, nie przesuwa się przez całą noc i zapewnia dodatkowy letni kolor.

romper / romper (plus-size) / okulary przeciwsłoneczne / torba / Sandały / plamka na ustach

 

Znaki Zodiaku, z którymi jesteś najbardziej kompatybilny, oparte na własnym znaku