5 Things to Do Now to Have a Hot Girl Summer

Nadszedł wreszcie czas na ulubioną porę roku Megan thee Ogier: gorące dziewczęce lato. Nasze Instagramy i Tiktoki są pełne influencerów wylegujących się na pływakach basenowych w modnych Bikini, pozujących przed diabelskim młynem Coachella i popijających koktajle na wakacjach na plaży. I chociaż kocham lato tak samo jak następne dziewczyny, nie jestem pewien, czy kiedykolwiek doświadczyłem prawdziwego “gorącego dziewczęcego lata”, ponieważ nigdy nie byłem w pełni pewny siebie ani nie przeżyłem najgorętszej Pory roku w pełni. W tym roku przygotowuję się teraz, aby upewnić się, że mam moje najszczęśliwsze, najbardziej pewne siebie i najpełniejsze lato w historii. 

BTW, to czym jest gorące lato dla dziewczyn: byciem najszczęśliwszym sobą i jak najlepszym wyjściem z sezonu w sposób, który ma dla ciebie znaczenie—nie chodzi o dopasowanie do określonego rozmiaru kostiumu kąpielowego lub wyglądanie w określony sposób w dżinsowych spodenkach. Cytując samą królową gorącej dziewczyny: “bycie gorącą dziewczyną polega na tym, że nie jesteś sobą, dobrze się bawisz, jesteś pewny siebie, żyjesz swoją prawdą, jesteś życiem imprezy itp.”Więc cokolwiek gorące lato dla ciebie znaczy, Czytaj dalej, aby uzyskać pięć prostych wskazówek, aby zacząć je manifestować już teraz.

 

Poczuj się pewnie w swoim Bikini

Lato może wywołać wiele emocji, jeśli chodzi o przygotowania do sezonu kąpielowego, ale wyjaśnijmy sobie jedno: każde ciało jest ciałem bikini(powtórz to dla ludzi z tyłu!). Niezależnie od tego, czy lubisz modne garnitury, czy bardziej klasyczne opcje, skup się na noszeniu tego, co lubisz i sprawi, że poczujesz się dobrze. W końcu pewność siebie wynika z posiadania swojego ciała i kochania siebie takim, jakim jesteś, i to jest rodzaj energii, którą przyjmujemy w letnie miesiące. Biorąc to pod uwagę, wiem, że znalezienie odpowiedniego stroju kąpielowego może być trudne, ale na szczęście istnieją marki tworzące stroje kąpielowe dla różnych typów ciała, które pomogą Ci poczuć się jak gorąca dziewczyna, którą już jesteś. 

 

Ćwicz bezpieczną ekspozycję na słońce

Ryzykując, że zabrzmi to jak mama, nie zapomnij o SPF. Jest jednym z najbardziej (jeśli nie na najważniejsze) ważne kwestie dotyczące pielęgnacji skóry przez cały rok, ale zwłaszcza gdy latem spędzamy więcej czasu na świeżym powietrzu. Celuj w co najmniej 15 SPF na co dzień i co najmniej 30 SPF, jeśli planujesz wyjść na zewnątrz. Stosuj krem przeciwsłoneczny 30 minut przed ekspozycją na słońce, a następnie nakładaj ponownie co dwie godziny lub bezpośrednio po kąpieli lub poceniu się. Aby uzyskać więcej informacji na temat najlepszego protokołu do ochrony skóry, porozmawiaj ze swoim dermatologiem. Może się wydawać kuszące, aby zrezygnować z ochrony przed słońcem, aby osiągnąć ten brązowy blask wielu z nas jest po tej porze roku, ale zawsze możesz sfałszować blask (więcej o tym poniżej), a twoje przyszłe ja podziękuję ci za opiekę nad skórą teraz.

 

 

Podaruj sobie blask

Wraz z nagrzewaniem się pogody nadszedł czas na szorty, sukienki i kostiumy kąpielowe. Podsumowując: będziesz pokazywać więcej skóry, więc dlaczego nie dać sobie gorącej dziewczyny opieki wcześniej? Zacznij od złuszczania lakierem do ciała, aby usunąć suchą, zimową skórę (pomaga to również przygotować skórę do depilacji, jeśli gładkie nogi i pozbawiona włosów linia bikini są częścią rutyny hot girl lub zmniejsza ryzyko wrastania włosów i oczywiście włosów, jeśli golenie nie jest), i zastosuj samoopalacz lub rozjaśniający balsam do tego letniego blasku. Celem jest rozpieszczanie się na wszelkie sposoby, dzięki czemu możesz wyglądać i czuć się najlepiej od wewnątrz. 

 

Weź wolne

Jeśli szukasz sign do korzystania z WOM, to jest to. Lato jest zwykle, gdy rodziny i pary podejmują wycieczki, ale nie bój się zaplanować własne gorące wakacje z przyjaciółmi lub nawet solo. Badania pokazują, że wzięcie wolnego czasu może pomóc nam poczuć się bardziej uważnym i obecnym, poprawić zdrowie serca i sen oraz zmniejszyć poziom stresu. Bonus, jeśli jesteś na wakacjach solo: spędzanie czasu w samotności może pomóc ci poświęcić czas na refleksję i ponowne połączenie się ze sobą, poprawić poczucie pewności siebie i wzmocnienia pozycji, a także pozwolić Ci cieszyć się wolnością spędzania wakacji dokładnie tak, jak chcesz. Niezależnie od tego, czy możesz wyjechać na długi weekend, wziąć cały tydzień wolnego, czy zaplanować pobyt w wolnym dniu, Zaplanuj swój własny mini vacay z dowolnym budżetem i czasem pracy z Tobą. Alexa, Zagraj Pracuj Ciężko, Baw Się Ciężko.

 

 

Zaktualizuj swoją rutynę fitness

Hot girl summer to idealny czas, aby przewartościować rutynę treningu i odświeżyć to, co wydaje się nudne, nieświeże lub wyczerpujące. Dzięki większej energii ze względu na dodatkowe światło słoneczne i więcej opcji ze względu na ładną pogodę, możesz odświeżyć swoją rutynę ćwiczeń do tego, co treningi sprawiają, że czujesz się najbardziej uprawniony. Niezależnie od tego, czy jest to strumień jogi mocy w słońcu, aby wykorzystać swoją wewnętrzną boginię, zajęcia tańca na rurze, aby uwolnić swoją seksowną stronę, czy klasyczny gorący spacer dziewczyny (jeśli chcesz), pozbądź się jakiejkolwiek części swojej rutyny fitness, która czuje się nawykowa lub wyczerpująca, i wybierz treningi, które sprawiają, że czujesz się połączony ze swoim ciałem, zmysłowością i pewnością siebie.

 

Chcesz być tak pewny siebie jak Rihanna?

Oto Jej Najlepsze Wskazówki