5 Sposobów na stylizację Sukienki na następne wakacje

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Źródło: Abercrombie & Fitch

Słuchaj, rozumiemy: dla wielu z nas wyjazd na wakacje wiąże się z pragnieniem zdobycia zupełnie nowej garderoby, więc mamy nowy strój na każdy dzień podróży. Ale kiedy podróżujesz tylko z podręcznym (lub pakowaniem na dłuższą podróż), rzeczywistość jest taka, że będziesz musiał spakować wszechstronne elementy, które mogą działać na co najmniej kilka wydarzeń na planie podróży. 

Podczas podróży nie jest tajemnicą, że jedną z najlepszych rzeczy, które możesz spakować, jest uniwersalna sukienka. Jeśli wybierzesz odpowiedni, możesz sprawić, że strój skoncentrowany na sukience będzie działał na codzienne dni, noce i wszystko pomiędzy za pomocą przełącznika butów i akcesoriów (i czasami dodatkowej warstwy).

Pakujesz walizki na wycieczkę? Zminimalizuj swój bagaż i wykorzystaj w pełni ten strój inspo. Obiecujemy: nikt nawet nie zda sobie sprawy, że jesteś repeaterem stroju.

 

Do zwiedzania miasta

sukienka / okulary przeciwsłoneczne / naszyjnik / torba | trampki

Wyruszasz na cały dzień, aby obijać się po sklepach i odkrywać, co ma do zaoferowania twój cel podróży? Zdecyduj się na styl sukienki z wygodnymi, chodzącymi trampkami i dodatkami (takimi jak naszyjnik z koralików), aby wziąć udział w mieście na cały dzień.

 

 

Na plażę

sukienka / okulary przeciwsłoneczne | strój kąpielowy / torba / Sandały

Sposoby stylizacji Sukienki maxi nie kończą się na kolacjach i obiadach—można ją rzucić na kostium kąpielowy i wykorzystać jako tuszowanie. Dzięki wodoodpornym sandałom i plecionej torbie twoja maxi sukienka może zabrać cię prosto z plaży do happy hour.

 

 

Do winiarni

sukienka / okulary przeciwsłoneczne / zapinane na guziki / torba / Sandały

Jeśli masz szczęście, że wybierasz się na degustację wina, chcesz być przygotowany na wszystkie możliwe scenariusze pogodowe. Upewnij się, że powiew wiatru nie zrujnuje Twojego dnia, rzucając biały guzik na sukienkę, który możesz nosić i zdejmować w zależności od temperatury.

 

Na lunch

sukienka / kolczyki / okulary przeciwsłoneczne / torba / trampki

Jest kilka rzeczy lepszych niż docelowy lunch lub brunch, a wszystko, czego potrzeba, aby Twoja sukienka działała dla jednego, to przyciągające wzrok sunnies i praktyczna torba crossbody oraz zarobisz komplementy. Jeśli wybierasz się gdzieś na co dzień, wybierz parę trampek; jeśli jest bardziej ubrany, zamień trampki na parę sandałów.

 

Na wieczór

irl.com/wp-content/uploads/2022/06/the-everygirl-minimize-luggage-dress-outfits-3.png” alt= “”width = “1080”height=” 1080″ />

sukienka / Kolczyki / torebka / Szpilki

Żadne wakacje nie są kompletne bez co najmniej jednej miłej kolacji i nocy, co oznacza, że będziesz musiał mieć parę podwyższonych butów w gotowości. Zdecyduj się, aby sparować swoją sukienkę z sandałami na obcasie i złotymi akcesoriami, aby działała dla Twojej rezerwacji (i barów, do których udasz się później).

 

Więcej wakacyjnych sukienek, które kochamy

 

Wybierasz się na wycieczkę tego lata? Nasza Szafa Travel Capsule Ułatwi Pakowanie Jestem edytorem Mody i złamałem kod do pakowania podręcznego