5 odważnych trendów do rocka na następne wakacje

Niezależnie od tego, czy uwielbiasz eksperymentować ze stylem, czy też trzymasz się swoich przejść z białymi kostkami i niechęcią do wszystkiego, co jest poza twoją strefą komfortu, nie ma lepszego czasu, aby wyrwać się z koca bezpieczeństwa i zanurzyć się w trendy sezonu niż na wakacjach.

Wakacje mają milion rzeczy do oczekiwania-zwiedzanie Nowego Miasta, biorąc PTO, oceanside koktajle (miejmy nadzieję) – ale jeśli pytasz nas, najlepszą częścią wakacji jest potencjał strój, który pochodzi z nim. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na plażę, w góry, czy w zupełnie nowy kraj, teren i pogoda prawdopodobnie będą inne niż to, co zwykle wiążą się z Twoimi dniami, co oznacza, że nadszedł czas, aby eksperymentować i odkrywać siebie na nowo.

Wybierasz się na wycieczkę tego lata? Nadszedł czas, aby wypróbować trendy, na które niechętnie próbowałeś w domu-bez potrzeby zastanawiania się nad powodami, dla których jeszcze z nimi nie eksperymentowałeś. (Hej, nie ma ryzyka, że wpadniesz na swojego szefa w barze, do którego idziesz, lub na swojego byłego w nowej restauracji, w której masz rezerwację, gdy jesteś w innym stanie.) Daj sobie spokój z podstawami i wypełnij walizkę odważnymi trendami z 2022 roku, które zostały stworzone z myślą o wakacjach.

 

1. Szydełko

Trend szydełkowy 2022 jest plażowy i godny wakacji-co oznacza, że nie musisz robić wiele, aby czuć się wyjątkowo podczas podróży. Zdecyduj się na jeden z bardziej odważnych wyborów, które są teraz gorące—jak kolorowa sukienka midi lub Kantar tank—i obracaj się wokół kolacji przy plaży lub stroju na randkę. Obiecujemy, że nie pożałujesz.

 

2. Wycinanki

Boczne wycięcia, górne wycięcia-lato 2022 pokazało nam, że nieoczekiwane spojrzenia ciała są jednym z najseksowniejszych trendów roku. Jeśli wahasz się, aby kołysać go na co dzień, co jest lepszą okazją, aby wypróbować go na rozmiar niż na wycieczkę? Kto wie, może trafi do Twojej rotacji, gdy sam doświadczysz szumu.

 

3. Jasne kolory

Nawet jeśli jesteś znany z tego, że jesteś miłośnikiem neutralnych kolorów, jasne kolory w wakacyjnej garderobie są koniecznością i na szczęście dla nas, prawie każdy kolor, który nie jest neutralny jest w tej chwili. Aby naprawdę skorzystać z tego trendu, spróbuj zablokować dwa odważne odcienie-zielony i niebieski lub różowy i pomarańczowy-aby uzyskać wygląd, który zamieni się w twój wakacyjny kanał Insta.

 

4. Mini spódniczki

Najgorętsza rzecz w spódnicach? Malutkie długości. Ale rozumiemy, mini spódniczka niekoniecznie jest najłatwiejszą rzeczą do włączenia do zwykłej garderoby. Nie musisz iść Miu Miu spódnica-poziom Krótki do udziału w trendzie. Zamiast tego wybierz jeden, który jest nieco krótszy niż zwykle, i połącz go z czołgiem, aby ułatwić sobie wakacje strój.

 

5. Sandały platformowe

Jest czas i miejsce na płaskie, bezpieczne sandały, ale ten czas nie jest, gdy jesteś w podróży, na którą czekałeś od miesięcy. Zamiast tego wybierz modne letnie sandały platformowe i połącz je ze wszystkimi strojami, które nosisz.

 

Wybierasz się na wycieczkę tego lata? Nasza Szafa Travel Capsule Ułatwi Pakowanie