5 Łatwych Formuł Letnich Strojów, Które Nigdy Cię Nie Zawiodą

Letnie stroje znane są z tego, że są proste. Ale w ferworze gorączkowego przechodzenia przez szafę w spoconej mgle, próbując wydostać się z drzwi na czas, może być trudno zebrać siłę, aby rzucić na coś oprócz szortów i białej koszulki. Sztuczka? Mając kilka gotowych wzorów strojów w głębi umysłu, które możesz wystylizować za pomocą elementów, które już masz w swojej szafie.

Nie ma sezonu, który jest tak uzależniony od podstaw, jak lato, i to jest coś, co należy wykorzystać. Przewiewne Czołgi, sukienki, dżinsowe szorty-wszystkie z nich nie wymagają wiele pracy, aby przekształcić je w wygląd, który naprawdę jesteś podekscytowany. 

Następnym razem, gdy pomyślisz “nie mam nic do ubrania”, wypróbuj jeden z tych łatwych, godnych munduru letnich strojów-z których wszystkie prawdopodobnie masz już elementy do siedzenia w szafie.

 

1. Sweter kamizelka i lniane spodnie

Te wszystkie kamizelki, które kupiłaś zeszłej jesieni? News flash: są super noszenia w lecie zbyt. Jedyną różnicą jest to, że zamiast układać elementy pod spodem, będziesz nosić je same. Sparuj jeden z parą łatwych, lnianych spodni (lub szortów, w zależności od tego, co masz), aby uzyskać elegancki, dwu-i-done wygląd, który błaga o noszenie na patio.

 

2. Sukienka midi i Torba Na Ramię

Masz w szafie sukienkę midi lub maxi? Nie oszukuj się, że są tylko na specjalne okazje-mogą być ubrane w górę lub w dół wyłącznie na podstawie butów, z którymi je łączysz. Aby uzyskać bardziej swobodny spin, połącz je z wygodnymi sandałami lub trampkami; aby je ubrać, wybierz swoje ulubione sandały na obcasie. Jeśli zrobisz to dobrze, twoje midi może być twoim najczęściej noszonym kawałkiem lata.

 

3. Czołg, Jeansowe szorty i kolorowe zapinane na guziki

Czasami mniej znaczy więcej, a to jest udowodnione, gdy widzisz, jak bezproblemowo wygląda ten minimalistyczny zespół. Sparuj swój ulubiony biały czołg z lnianymi lub jeansowymi szortami, a następnie wrzuć kolorowy przycisk, aby uzupełnić wygląd. Nie masz kolorowego zapięcia? Nie bój się-po prostu zamień punkt skupienia i wybierz kolorową koszulę pod białą.

 

4. Spodenki rowerowe i oversized tee

Są dni, w których komfort jest po prostu głównym priorytetem, ale to nie znaczy, że nie możesz wyglądać elegancko. Połącz swoje ulubione spodenki rowerowe z ponadgabarytową koszulką (im większa, tym lepiej), aby uzyskać wygląd modelu off-duty, na którym możesz polegać przez wszystkie weekendowe dni. Aby uzyskać dodatkowe punkty, wybierz spodenki i koszulkę w tym samym kolorze i nie bój się układać na niektórych akcesoriach.

 

5. Mini sukienka i zapięcie na guziki

Latem decydujemy się na noszenie spodni tak rzadko, jak to możliwe, co wymaga stylizacji naszych sukienek na różne sposoby, aby sprawdziły się na jak najwięcej wydarzeń. Połączenie mini sukienki z zapięciem na guziki daje ogólny klimat bardziej bez wysiłku i daje możliwość zdejmowania lub zawiązywania na ramionach w zależności od tego, gdzie zabierze cię dzień.

 

Nie przejmuj się: w co się ubrać na każdą możliwą letnią randkę