5 fryzur, które podkreślą Twoją owalną twarz, według fryzur gwiazd

Jeśli ktoś wie, jak to jest mieć zbyt wiele dobrego, to ktoś o owalnym kształcie twarzy próbuje dowiedzieć się, jaka fryzura podkreśli ich cechy. Zostały obdarzone kształtem twarzy, który jest proporcjonalny, dzięki czemu mogą zdjąć praktycznie każdą fryzurę, jaką można sobie wyobrazić (okrągłe i kwadratowe panie w kształcie twarzy wszędzie są zazdrosne.) Ale jak zdecydować, jaką fryzurę uzyskać, gdy opcje są nieograniczone? Z pewnością istnieją fryzury, które są lepsze niż inne, prawda? Cóż, po tym, jak kilku stylistów fryzur gwiazd zapewniło mnie, że te dziewczyny nie mogą się pomylić z żadnym stylem, dali mi znać, jakie są najlepsze z najlepszych opcji akcentowania owalnych funkcji kształtu twarzy. Oto pięć najlepszych owalnych fryzur do rozważenia:

 

1. Kadrowanie Twarzy Teksturowany Bob

Źródło: Getty

Uwaga Wszystkie kochające niskie koszty utrzymania, kręcone włosy dziewczyny: za chwilę poznasz swoją charakterystyczną fryzurę. Bob kadrujący twarz jest idealny dla Ciebie, ponieważ nie tylko dodaje “definicji owalnym twarzom i zapobiega ich obciążaniu”, według Andrew Fitzsimonsa, stylisty gwiazd dla A-listerów, ale jest elegancki bez większego wysiłku. Twoja naturalna tekstura sprawia, że ten krój jest łatwy do stylizacji dzień po dniu.

 

2. Cięcie Warstwowe

Źródło: Getty

Styliści na całym świecie odradzają długie, tępe fryzury,więc wybierz warstwowy krój, aby Twoje rysy błyszczały. Niezależnie od tego, czy wolisz, aby twoje włosy były średniej długości, czy nieco dłuższe, potargana konsystencja działa naprawdę dobrze, ponieważ “objętość fal podkreśli twoje kości policzkowe i zwróci uwagę na środek twarzy”, wyjaśnia Fitzsimons. A jeśli naprawdę chcesz, aby ludzie zastanawiali się ” kto is ona?”, rozłóż włosy w środku, aby uzyskać dodatkową symetrię.

 

3. Grzywka

Źródło: Getty

Gina Rivera, stylistka gwiazd i założycielka Phenix Salon Suites, powiedziała, że każdy styl bang działa dobrze ,ale ” boczne grzywki kurtyny są wspaniałe.”Dodatkowo, pełna grzywka” pomaga zwrócić uwagę na środek twarzy i sprawić, że twoje kości policzkowe pop”, powiedział Fitzsimons. Jeśli denerwujesz się cięciem pełnej grzywki, zaleca zamawianie kawałka bang Z Amazon (gdzie jest wiele niedrogich opcji), abyś mógł zobaczyć, czy ci się podobają.

 

4. Teksturowany Lob

Źródło: Getty

“Wszystko poza kośćmi kołnierza może umniejszać twarz” – powiedział Rivera, co sprawia, że teksturowany lob jest doskonałą opcją podkreślającą cechy owalnej twarzy. Spójrz na gwiazdy takie jak Khloe Kardashian i Kerry Washington dla niektórych z najbardziej zabawnych teksturowanych loby widzieliśmy na czerwonym dywanie.

 

5. Miękki Zaokrąglony Bob

Źródło: Getty

Jeśli jesteś zainteresowanyed w owalnych fryzurach twarzy, które są nieco bardziej dopracowane, darmowym i godnym zaufania wyborem jest miękki zaokrąglony bob. Rivera poleca zaokrąglony bob, który jest zmiękczony, ponieważ robi piękną pracę podkreślając owalne twarze. Plus, to klasyczny krój, który przetrwa próbę czasu.

 

5 fryzur dla kwadratowych kształtów twarzy, według fryzur gwiazd 5 fryzur dla okrągłych kształtów twarzy, według fryzur gwiazd