5 codziennych niezbywalnych kobiet, które zawsze są pewne siebie

Przyszedłem na ten świat z pewnymi atrybutami, które nie wymagały wysiłku: moimi oczami W kształcie migdałów, moją obsesją na punkcie wszystkiego, co ma masło orzechowe i czekolada, i moimi bardziej niż-dbam-przyznać muskularnymi łydkami (dzięki, Tato). Z drugiej strony zaufanie jest cechą, którą mogę powiedzieć, bez wątpienia nie byłem obdarzony od pierwszego dnia. W rzeczywistości poczucie własnej wartości jest nieznanym uczuciem, z którym się zmagam. Ale pewność siebie to wyuczona umiejętność, która wymaga praktyki, podobnie jak jazda na rowerze lub opanowanie nowego języka—coś, czego nauczyłem się od Jessiki Chang-Irish, założycielki Jessica Chang Consulting i trenera, który trenuje kobiety do mówienia i noszenia się bardziej pewnie.

Jak więc Chang-Irish definiuje pewność siebie? “Pewność siebie nie polega na byciu pewnym siebie przez cały czas” – stwierdziła. “Raczej, jest to praktyka samoświadomości, uznając swoją wartość i dary, a także swoje niepewności, i mając odwagę, aby przełamać te niepewności i robić trudne rzeczy tak-czy to uzyskanie nowej pracy, oddanie się z powrotem w scenie randki, lub odzyskiwanie po urazie. Bycie pewną siebie osobą oznacza również bycie wrażliwą. Pewni siebie ludzie nie boją się być bezbronni, ponieważ wiedzą, że nadal są cenni, będąc ludźmi i niedoskonałymi.” 

Okazuje się, że nawet profesjonaliści, którzy emanują wibracjami szefa, muszą pracować nad swoją pewnością siebie. singiel. dzień. Przed nami Codzienny Chang-Irish musi znaleźć twoją wewnętrzną moc i pewność siebie. Podpowiedź: nie są to przeciętne wskazówki. 

 

Jessica Chang-Irlandka

Mówienie z Confidence Coach

Jessica Chang-Irish to nagrodzona nagrodą Emmy reporterka wiadomości, która została trenerem wystąpień publicznych, który wspiera kobiety, które chcą budować swój wpływ poprzez mówienie osobiście lub przed kamerą. Łącząc swoje doświadczenie z kamerą i marketingiem, pomaga kobietom, które denerwują się wystąpieniami publicznymi, wyposażając je w sprawdzone strategie i ramy, aby zwiększyć ich umiejętności mówienia i pewność siebie.

 

1. Pamiętaj “dlaczego”

Znając swoje “dlaczego” (AKA swój cel) jest pierwszym krokiem do korzystania z zaufania. Dlaczego wstajesz z łóżka każdego ranka? Dlaczego robisz to, co robisz? “Dlaczego warto zwrócić się do Northstar, gdy czujesz się niepewny lub jesteś testowany”, wyjaśnił Chang-Irish. Autor i mówca Simon Sinek zgadza się, że kiedy zaczynasz od swojego dlaczego (a jak i co robisz), masz zdolność inspirowania ludzi wokół siebie i siebie.

Pomyśl o swoim “dlaczego” jako o swojej misji. Nie musi to dotyczyć tylko twojej kariery— może to dotyczyć również twojego życia osobistego. Więc napisz. Możesz zacząć od: “we wszystkim, co robię, wierzę …” Chang-Irish podzieliła się swoją opinią: “we wszystkim, co robię i z kim pracuję, wierzę, że każda osoba jest w stanie znaleźć swój głos i błyszczeć w świetle reflektorów, I że mogę wzmocnić i wyposażyć ją, aby stała się bardziej pewną siebie wersją.”Gdy już zapiszesz swój powód, umieść go w miejscu, w którym codziennie często odwiedzasz (pomyśl: biurko, lodówka, lustro w łazience). 

 

2. Otocz się plemieniem podobnie myślących kobiet

Spójrzmy prawdzie w oczy: jesteśmy naszymi najgorszymi krytykami. Nie myślę dwa razy, aby komplementować nieznajomego za jej punktualny ” fit, ale jeśli chodzi o siebie, to nit-pick i dweLL na moje niedoskonałości. Wpisz: przyjaciele lub mentorzy, którzy potrafią wczuć się w ciebie, ale nie pozwalają ci tarzać się w” co jeśli ” i myśleć w ogóle-albo-nic. I dają Ci porządnego kopa w tyłek. Chang-Irish zwrócił uwagę, że twoje plemię może składać się z twoich przyjaciół, sióstr, kuzynów, współpracowników, a nawet społeczności w mediach społecznościowych, które podzielają twoje zainteresowania. Bądź celowy w budowaniu swojego kręgu-każda osoba może przynieść coś innego do stołu, ale wszystkie powinny pomóc ci pozostać w zgodzie z Twoim celem i Twoim najbardziej autentycznym ja. 

 

 

3. Zwróć uwagę na swój wewnętrzny głos

PSA: to, co sobie wmawiasz, ma znaczenie. Niezależnie od tego, czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie, twoja rozmowa o sobie może zrobić różnicę między zdobywaniem pewności siebie a staniem na swój sposób. Pozornie nieszkodliwa narracja—” nie jestem dobra/mądra/dość ładna “lub”nie mogę” – wmawiasz sobie, że tworzy twoją rzeczywistość. Z drugiej strony, promowanie optymistycznego monologu w twoim umyśle zwiększa pewność siebie i żegna negatywne emocje. W rzeczywistości ludzie, którzy potrafią opanować pozytywne myśli i przekonania, są bardziej pewni siebie, zmotywowani i produktywni.

“To do ciebie należy rozwijanie własnego wewnętrznego głosu zachęty”, powiedział Chang-Irish. “A może znajdziesz ten głos w kimś z twojego plemienia. Kiedy słyszysz ten głos zwątpienia w głowie lub czujesz rosnący strach, przepisz te ograniczające wzorce myślenia i Przypomnij sobie, że możesz rób trudne rzeczy. Kiedy praktykujesz przeniesienie swojego wewnętrznego głosu wątpliwości na głos zachęty, twoja pewność siebie rozkwitnie.”

 

4. Przygotuj się na ważne interakcje 

Przypomnij sobie czasy studiów lub rozmowę kwalifikacyjną, którą ostatnio odbyłeś. Jak pewnie chodzisz do finału lub swojej wymarzonej firmy i wkładasz wysiłek w naukę i przeprowadzanie badań? Zgaduję, że jesteś bardziej pewny siebie niż gdybyś nie był przygotowany. W tym samym duchu, kładąc podwaliny pod ważne rozmowy, które będziesz prowadzić w nadchodzącym dniu, przygotujesz się na sukces i dasz możliwość napinania mięśni pewności siebie.

“Niezależnie od tego, czy jest to randka, spotkanie, rozmowa o pracę, czy wydarzenie networkingowe, zastanów się, co powiesz w ciągu pięciu do 10 sekund, które musisz przedstawić, jak utrzymasz rozmowę i co będzie z tego dla osoby lub osób, z którymi rozmawiasz”, zaleca Chang-Irish. “Podczas gdy to pierwsze wrażenie przyciąga ich uwagę, jak zamierzasz zachować ich uwagę? Jednym z najlepszych sposobów jest zadawanie im pytań. Odrabiaj lekcje o osobie lub ludziach, których spotkasz i wymyślaj pytania dotyczące ich zainteresowań, które naprawdę Cię interesują.”

 

 

5. Posłuchaj podcastów, które wypełnią Twoją duszę i podniosą cię

Podobnie jak twoje plemię przypomina ci o Twoim celu i wartości, odpowiedni podcast może być tylko przyjacielem lub głosem, którego potrzebujesz do codziennej dawki pewności siebie. I, na pewno, nie brakuje podcastów motywacyjnych, które są tylko jednym dotknięciem. Chang-Irish ‘s go-to’ s to “Oprah’ s Super Soul”, ” The Marie Forleo Podcast “I” How to Fail With Elizabeth Day”, gdzie możesz oczekiwać otwartego dialogu i mądrych porad od ekspertów z branży i celebrytów. Słuchałeś już podcastu Everygirl? Odcinek z trenerem pewności siebie, Regina Bonds, ma taki wielki wgląd w prawdziwie kochać siebie i pokazując się jako your najbardziej pewny siebie. 

Dodanie kilku inspirujących programów do kolejki nie tylko da Ci szansę na wiarę w siebie, ale także ułaskawienie od zwykłych podejrzanych – “nevers”, “what ifs” I ” can ‘TS” (przeżuwanie, kto?). Więc śmiało i weź ten podcast na przejażdżkę (Czytaj: spacer) i przygotuj się na dodatkową motywację w kroku “gorącej dziewczyny”. 

 

Ten Łatwy Codzienny Nawyk Zmienił Moje Zaufanie