3 Techniki Manifestacji Nasz Redaktor Wellness Przysięga Odmienił Jej Życie

Witamy w Podcast Everygirl. Niezależnie od tego, czy szukasz tajnych sekretów od kobiet sukcesu, które mają wymarzoną pracę, są zainteresowane fachowymi poradami, aby zmienić swoje zdrowie i poczuć się jak najlepiej, czy po prostu chcesz się bawić i śmiać razem z nami na dojazdach, mamy coś dla ciebie.

Jeśli byłeś w Internecie w ciągu ostatniego roku, prawdopodobnie widziałeś słowo “manifestacja” pływające na Twoim kanale kilka razy, a jeśli jesteś zdezorientowany, nie jesteś sam. Od TikToks z dziwacznymi technikami wizualizacji (Nie, Nie będę wyobrażał sobie mojego zauroczenia i szeptał, że powinni poślubić mnie w ich wyimaginowanym uchu) po posty na Instagramie mylnie wyjaśniające Prawo przyciągania, trudno jest wiedzieć, jaka manifestacja naprawdę. oznacza, a jeszcze trudniej wiedzieć, co może zrobić dla Ciebie.

Redaktor Everygirl Wellness, Josie Santi, studiuje i ćwiczy techniki manifestacji od prawie dwóch lat i dzieli się wszystkim, czego nauczyła się w tym tygodniu w odcinku podcastu Everygirl. Polecane przez ekspertów wellness, liderów myśli i trenerów życia, manifestacja może być sprowadzona do zdefiniowania swojego wymarzonego życia, a następnie podjęcia działań w celu osiągnięcia tego wymarzonego życia. Jak mówi Josie, chodzi o myślenie o obecnych pragnieniach jako o wgląd w to, co jest przeznaczone dla twojej przyszłości. W odcinku 5 podcastu Everygirl Josie dzieli się wyczerpującym wyjaśnieniem, czym jest manifestacja (a czym nie jest), a także wskazówkami, jak zacząć ją praktykować i pracować nad swoim wymarzonym życiem już dziś. Czytaj dalej trzy ulubione wpisy Josie na temat manifestacji, którą dzieli się z nią, i oglądaj odcinek, aby usłyszeć więcej.

 

1. Dziennik “Future You”

Ta metoda może być najprostszą formą zapisu manifestacji, którą można włączyć do codziennego życia. Dziennikarstwo “ty w przyszłości” polega na wyobrażeniu sobie, jak potoczyłoby się Twoje życie, gdybyś podchodził do każdej sytuacji jako najwyższy jaźń. Josie zaleca traktowanie” Ciebie przyszłego ” jako wpisu do pamiętnika dla najlepszej wersji siebie, tak jakbyś żył obecnie tym życiem w teraźniejszości, nawet jeśli twoje życie wygląda zupełnie inaczej. Czas zagłuszyć głosy każdego, kto kiedykolwiek nazywał Cię spacey, ponieważ ten monit naprawdę jest snem na Jawie w formacie wpisu do pamiętnika.

Jak dziennik, zadać sobie pytanie, jak najwyższe ja pojawi się w ich codziennym życiu. W podcastie Josie wyjaśnia, że ta praktyka nie ogranicza się tylko do jednego dnia lub tygodnia w twoim życiu: możesz w przyszłości pisać pamiętniki przed wszystkim, od wielkiej prezentacji w pracy po Siadanie, aby rozliczać podatki, aby określić, jak najwyższe ja pojawiłoby się w określonych sytuacjach (a następnie pokazać się w ten sposób!). Na drugim końcu spektrum możesz w przyszłości pisać o aspiracyjnych, ekscytujących wydarzeniach, które manifestujesz w swoim życiu; żaden scenariusz nie jest zbyt duży lub zbyt mały na to ćwiczenie.

 

2. Dziennik Wdzięczności

Jednym z kluczowych punktów w tym odcinku jest to, że wdzięczność za obecną sytuację jest niezbędna do manifestowania życia, które może być jeszcze bardziej satysfakcjonujące w przyszłości. Ponieważ prawo przyciągania polega na byciu wdzięcznym za rzeczy, które chcesz zamanifestować, jakbyś już je miał, praktykowanie gratitude dla życia jesteś obecnie żyje może zapewnić, że są przynosząc w jak najwięcej tej pozytywnej energii, jak to możliwe.

Według Josie, wdzięczność jest jednym z aspektów manifestacji, który może być najłatwiejszy do pominięcia, ale jest prawdopodobnie najważniejszy. To jest to, co odróżnia manifestację od po prostu chęci lub pragnienia: wdzięczność napędza sposób myślenia o obfitości, który jest niezbędny do manifestacji. Josie sugeruje Dziennikarstwo o rzeczach, które chcesz więcej w swoim życiu, że jesteś już wdzięczny mieć w pierwszej kolejności. Na przykład, jeśli manifestujesz głębszą więź z kimś w swoim życiu, poświęć czas na dziennik o tym, jak bardzo jesteś wdzięczny za obecny związek z tą osobą, lub jeśli manifestujesz większe bogactwo, odczuwasz wdzięczność za możliwość płacenia czynszu lub picia kawy kilka razy w tygodniu itp.

 

3. Najwyższe SELF Journaling

Podobnie jak w przyszłych dziennikach, najwyższe samo Dziennikarstwo obejmuje sięganie do codziennych nawyków najwyższej jaźni, wersji Ciebie, którą chcesz zamanifestować-zamiast wizualizować sytuację jako najwyższej jaźni (jak przyszłe Dziennikarstwo), identyfikujesz kto Twoje najwyższe ja jest, dlatego to ćwiczenie jest szczególnie pomocne dla początkujących. Z kim otacza się twoja najwyższa jaźń? Jak wygląda jej kariera? Co ona nosi? Jaka jest jej poranna rutyna? Są to pytania, które pomogą Ci namalować mentalny obraz osoby, o której wiesz, że jesteś w stanie się stać.

Josie wyjaśnia, że najwyższa SELF journaling może pomóc Ci wykorzystać konkretną, łatwą do wizualizacji wersję siebie, którą możesz nosić przez całe życie, pokazując się jako ta dziewczyna przy każdej podejmowanej decyzji. To tak jakby ciągle pytać WWBD (co zrobiłaby Beyoncé), tylko że zamiast Beyoncé jest to twoja najlepsza możliwa wersja siebie. Jak mówi Josie, jest to jeden z najlepszych sposobów na zidentyfikowanie nawyków, które pomogą Ci wejść w najwyższe ja i wymarzyć życie, które możesz wdrożyć, gdy tylko odłożysz pióro.