3 sekrety (właściwie) cieszyć się randki podczas Gorące Dziewczyny Lato

Witamy w Podcast Everygirl. Niezależnie od tego, czy szukasz tajnych sekretów od kobiet sukcesu, które mają wymarzoną pracę, są zainteresowane fachowymi poradami, aby zmienić swoje zdrowie i poczuć się jak najlepiej, czy po prostu chcesz się bawić i śmiać razem z nami na dojazdach, mamy coś dla ciebie.

 

Do tej pory jesteśmy głęboko w Hot Girl Summer, frazę znaną z Megan thee Stallion (ikona), która oznacza uczucie naszej największej pewności siebie i jak najwięcej zabawy w miesiącach letnich. Ale jeśli chodzi o randki (co obejmuje nieskończenie przesuwanie na aplikacje, pierwsze daty, które nigdzie nie idą, i sporadyczne duchy tu i tam), to nie zawsze czuję się jak zabawa, ekscytujące życie, które Seks w wielkim mieście sprawił, że uwierzyliśmy. Czasami randki mogą czuć się samotne, rozczarowujące, a nawet po prostu…wyczerpujące. Ale to jest przypomnienie, że randki nie muszą być wszystkie te rzeczy-w rzeczywistości, powinno być zabawa

W tym tygodniu w odcinku podcastu Everygirl usiadłem z koordynatorem mediów społecznościowych, Andi Wynter, na czacie Happy Hour, ponieważ żyje gorącą dziewczyną lepiej niż ktokolwiek, kogo znam (#sliving, jak powiedziałby Paris Hilton). Rozmawiamy o tym, czego szuka w aplikacjach randkowych (i co sprawia, że mówi “thank u, next”), jej najgorsze historie randkowe i jak zachować pewność siebie podczas randkowania, aby faktycznie enjoy proces. Spoiler alert: jej Porady Randkowe były zbyt dobre, aby nie dzielić. Posłuchaj pełnego odcinka i czytaj dalej trzy sekrety, o których rozmawialiśmy, aby ulepszyć swoje życie randkowe. 

 

1. Zrób listę czerwonych flag

Wielu z nas wie, czego chcemy. Dla mnie to ktoś, kto gra na gitarze, dobrze radzi sobie z dziećmi i może luźno przypomina Zaca Efrona z 2007 roku Lakier do włosów albo Michael Ealy w Halo teledysk, ale nie chcę być zbyt konkretny. Oczywiście, dobrze jest wiedzieć, czego chcesz, tak jak chcesz kogoś, kto jest pełen szacunku, sprawia, że czujesz się dobrze z samym sobą i nie jest rasistą / homofobem/mizoginistą / [Wstaw wszystkie inne-ISTY i-ics tutaj]. Ale wiedząc, co Ty nie. chcesz-AKA swoje czerwone flagi—może być pomocne w podejmowaniu decyzji, czy ludzie są warte spędzania więcej czasu z i może zająć mniej czasu, aby zidentyfikować niż dowiedzieć się, czy są one zaznaczanie pól, co chcesz.

Na przykład, jeśli twoje czerwone flagi nie przejmują inicjatywy (zasługuję na to, aby mnie zalecać, TYVM), mówią poniżające rzeczy o innych ludziach (natychmiast nie) lub są przeciwko terapii (w 2022!?), będziesz wiedział, jakie pytania zadać lub na co zwrócić uwagę na samym początku, aby uniknąć marnowania czasu (patrz punkt #3). Stwórz własną listę czerwonych flag, gdy dzieje się w terminach i uzyskać tak konkretne, jak to możliwe, dzięki czemu masz więcej jasności na to, co trzeba czuć się szczęśliwy, bezpieczny, i spełnione podczas spędzania czasu z inną osobą, i wiedzieć, jak rozpoznać go łatwiej.

 

2. Randka w sposób, który jest najlepszy dla Ciebie

Istnieją teraz tysiące sposobów na randki i poznawanie nowych ludzi, ale to nie znaczy, że musisz używać ich wszystkich—lub korzystać z tej samej aplikacji lub stylu randkowania, co Twoi znajomi. Jeśli lubisz aplikacje randkowe, ponieważ lubisz rozmawiać z nowymi ludźmi, których prawdopodobnie nie spotkałbyś w przeciwnym razie, pobierz Bumble, Hinge, Tinder lub cokolwiek w swojej niszy i pobierz swiping, całkowicie bez wstydu. Z drugiej strony, jeśli nienawidzisz small talk i aplikacji randkowych, które są stresujące, nie musisz ich używać, ponieważ wydaje się, że wszyscy inni są (bycie skonfigurowanym przez wspólnego przyjaciela lub spotkanie z kimś w klasie/siłowni/klubie książki też działa).

Może uwielbiasz dobrą, staromodną randkę z kolacją, a może czujesz mniejszą presję i masz więcej zabawy, jeśli chodzi o zwiedzanie miasta lub spacer. To jest w porządku, jeśli chcesz tylko kumpla do towarzystwa, i to jest w porządku, jeśli jesteś zainteresowany po prostu dowiedzieć się o czyjejś osobowości. Podsumowując: umawiaj się w sposób, który sprawia Ci najwięcej radości i przyjemności-myśl nieszablonowo, zrób coś innego i stwórz własne ” zasady.”

 

3. Ustalaj priorytety i chroń siebie

Wszyscy tam byliśmy: Data trzydaniowe wiemy, że nie będzie nigdzie, ale pozostajemy przez deser, nie chcąc nic więcej niż być w domu w naszej piżamie, jedząc wannę wegańskie ciastko ciasta, i oglądając Prawdziwe Gospodynie Domowe. Ale dlaczego czy marnujemy nasz cenny czas z ludźmi lub w sytuacjach, w których naprawdę nie chcemy być częścią? To prowadzi tylko do wypalenia randki. Jasne, czasami potrzeba czasu, aby dowiedzieć się, czy iskry będą latać, ale jeśli data kończy się być niegrzeczny lub po prostu wiesz, że nie chcesz spędzać czasu z tą osobą, można (i powinien) uprzejmie i łaskawie pokłonić się, aby chronić swój czas i priorytet sobie przede wszystkim. 

Na koniec (i co ważniejsze) skup się na tym, co ty chcieć, nie być pożądanym. Nie trać czasu na myślenie o tym, czy cię lubią, czy nie, czy chcą cię znowu zobaczyć, czy uważasz, że jesteś atrakcyjna, czy też jesteś czarująca lub niezręczna (rozumiem, to cienka linia). Zamiast tego zastanów się, czy ty jak oni: jeśli chcesz zobaczyć je ponownie, są przyciągane do nich, i jak się czujesz, gdy jesteś z nimi. PSA: celem randki jest dowiedzieć się, czego chcesz, a nie stać się tym, czego chcą inni ludzie.