25 elementów wystroju domu, które odświeżą Twój dom na lato

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Przesuwanie się po salonie, aby zrobić miejsce na najnowszy letni wystrój domu to jeden z moich ulubionych sposobów na rozpoczęcie sezonu. Czasami zmiany są małe – nowa świeca zapachowa tutaj i świeża wiązka zieleni tam. Innym razem są bardziej zauważalne, jak nowa poduszka do rzucania na kanapę lub dzieło sztuki do łazienki.

Przyjdź latem, chodzi o rozjaśnienie rzeczy z pościelą, kwiatami, tkanymi teksturami i wesołymi dodatkami. Naszym celem jest, aby nasze domy pasowały do nastroju, w którym jesteśmy, gdy świeci słońce i margarita w jednej ręce. Oczywiście duże inwestycje, takie jak kanapy, dywany i zabiegi okienne, często pozostają nietknięte. Ale istnieje wiele małych sposobów, aby wprowadzić ukłony w cieplejszą pogodę i sprawić, że dom będzie zupełnie nowy z wystrojem. Poniżej zebraliśmy 25 elementów summer home decor, aby jak najlepiej wykorzystać sezon.

 

Wzorzyste Rzut Poduszki

Dodawanie wzorów to niezawodny sposób na dostarczenie energii do domu, a z dłuższymi dniami i mnóstwem czasu na świeżym powietrzu, to tylko klimat, którego szukamy. Spróbuj zamienić wzorzystą poduszkę lub dwie na kanapie w salonie na dodatkową przyjemność. 

 

Pościel Letnia

Eksperci twierdzą, że grandmillennial home decor to jeden z najlepszych trendów w tym roku, co oznacza, że z radością przyjmujemy kwiaty. Złap nas w kwiecistej pościeli jak Kathleen Kelly w swoim mieszkaniu UWS w Masz pocztę do odwołania. Nie martw się, jeśli nie lubisz kwiatowych wzorów. Istnieje wiele innych marzycielskich, lekkich letnich pościeli, które zapewnią Twojemu buduarowi natychmiastowe odświeżenie.

 

Sztuczna Zieleń

Jeśli pokój w Twoim domu wydaje się ponury lub niedokończony, po prostu dodaj roślinę! Kiedyś myślałem, że sztuczne rośliny to nie, ale przy mojej trzeciej martwej paproci postanowiłem je objąć i nigdy nie oglądałem się za siebie. Pro wskazówka: upewnij się, aby styl i zhush gałęzie, aby wyglądały tak autentyczne, jak to możliwe.

 

Sztuka i akcesoria

Kilka dodatkowych specjalnych akcesoriów, takich jak oprawiony nadruk z letnią sceną lub ręcznie malowany wazon na świeże kwiaty, może naprawdę przekształcić twoją przestrzeń w letnią oazę. Skoncentruj swoją uwagę na powierzchniach, takich jak stoliki do kawy lub regały, które często są centralnym punktem w pokoju.

 

Świąteczny Wystrój Stołu

 

Lato to najwyższy czas na rozrywkę, a my planujemy uczynić go wyjątkowym dzięki kilku letnim dodatkom do naszego wystroju stołu. Wszystkie te uniwersalne elementy są idealnie dopasowane do ciepłych pór roku, ale można je również mieszać i używać przez cały rok, aby uzyskać jak najwięcej za złotówkę.

 

16 niedrogich dekoracji, które wprowadzą Trend nadmorskiej babci do Twojego domu