20 zestawów treningowych tak uroczych, że naprawdę będziesz podekscytowany pójściem na siłownię

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Niezależnie od tego, czy ćwiczysz w domu, na siłowni, czy udajesz się na zajęcia, aby uzyskać pot, chcesz wyglądać i czuć się dobrze—i nie chcesz zostać złapany, zdając sobie sprawę, że legginsy są przezroczyste przez dwie minuty treningu. (Lub niech się poślizgną i sprawią, że poczujesz się niekomfortowo przez cały czas-byłem tam, robiłem to zbyt wiele razy, aby to policzyć). Pewność siebie w ubraniach na siłownię jest niezbędna,aw 2022 roku dopasowane zestawy treningowe oficjalnie królują w dziale odzieży sportowej.

Weź to od nas: wyjście w zestawie treningowym naprawdę sprawia, że czujesz się jak że dziewczyna (jak masz swoje życie razem, nawet jeśli nie w najmniejszym stopniu). To banalne, ale to prawda: twoje ubrania na siłowni mogą dać Ci motywację do treningu, której ci brakuje.

Gotowy, aby pocić się w dobrym stylu? Zebraliśmy 20 najsłodszych zestawów treningowych, które możesz teraz kupić. 

 

Czujesz Się Znudzony Treningami? Jak stworzyć (i utrzymać) rutynę Fitness, którą pokochasz