19 Gier Erotycznych, W Które Możesz Grać Ze Swoim Partnerem

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Bez względu na etap w związku, otwarcie o tym, co chcesz seksualnie jest niezręczne. Potrzebuję podpowiedzi, żebym zaczął mówić o czymś tak intymnym. Tu pojawiają się gry erotyczne. Niezależnie od tego, czy chodzi o pytanie o swoje # 1, czy o to, gdzie pocałować swojego partnera, seks-gry planszowe sprawiają, że piłka toczy się na zabawę, nowe rzeczy w sypialni, których prawdopodobnie nie wymyśliłbyś inaczej. Poza tym to świetny sposób na spędzenie sobotniej nocy. Przewiń do wszystkich naszych ulubionych:

Amazonka

Ty i ja intymność Gra Planszowa

Potrzebujesz kilku pomysłów, aby dostać się do sypialni? Ta gra zawiera 90 różnych kart z różnymi zajęciami, które możesz zrobić razem z partnerem, aby urozmaicić rzeczy.

Amazonka

Nasz Zestaw Gier Planszowych

Ta gra planszowa przypomina wszystkie ulubione z dzieciństwa (jak Candyland), ale z seksownym akcentem. Wylądujesz na różnych podpowiedziach z kartami na temat rzeczy do zrobienia i rozmowy o tym. Jeśli chcesz prowokującą do myślenia grę, aby poznać się trochę bardziej seksualnie, to jest to.

Amazonka

Umieść na nim Etykietę monogamia Gra Planszowa

Podobnie jak powyżej, ta monogamiczna gra planszowa ma być używana tylko z partnerem, aby podgrzać rzeczy, w tym karty od namiętnych przez parne po fantazję.

Adam & Ewa

Gra Planszowa Za Zamkniętymi Drzwiami

Przejdziesz przez tę grę planszową zbierając karty na różnych pozycjach, przedmioty do wniesienia do sypialni i sposoby angażowania się w grę wstępną. Kto pierwszy trafi do grona zwycięzców, musi wprowadzić wszystkie swoje karty w płeć, która nieuchronnie następuje później. Uwielbiamy małe zawody.

Adam & Ewa

Miesiąc Seksu

Jeśli chcesz gry, które można grać w czasie, spróbuj tego. Ten kalendarz, podobnie jak kalendarze adwentowe na święta, daje harmonogram sposobów, aby urozmaicić go przez cały miesiąc. Z takimi rzeczami jak ” ubierz się w swój ulubiony kostium do odgrywania ról “i” zaproś swojego kochanka, aby dołączył do ciebie pod prysznicem, a następnie delikatnie pieścić i myć swoje ciało”, twoje życie seksualne nigdy nie będzie takie samo później.

Amazonka

Gry Kreatywne Pocałunki Karty Gry

Chcesz coś trochę poskromić? Ta gra karciana zawiera 101 kreatywnych sposobów na pocałunek partnera, od słodkiego po bardzo ostre. Możesz spędzić noc, przeglądając tyle kart, ile możesz, lub trzymać to w sypialni i próbować nowego każdego dnia.

LOOPY

Date Night Box

W tej grze obracasz planszę, wybierasz kartę i rozpoczynasz zabawę! Ta gra będzie prowokować rozmowy i połączenia, prowadząc zarówno do pięknej nocy w sypialni.

Amazonka

Rozmawiaj, Flirtuj, Ośmielaj Się! Romantyczna Gra

Ta gra zawiera karty z trzech poziomów (rozmowa, Flirt i wyzwanie), w których Ty i twój partner możecie podgrzać sprawy rozmową, odgrywaniem ról i seksownymi śmiałkami. Dodatkowo ta gra nie jest zbyt gorąca, więc możesz grać w nią z innymi parami, dzięki czemu jest świetna na spotkania towarzyskie i przyjęcia.

Amazonka

Prawda czy wyzwanie dla par: 50 pytań

Aby zmienić rutynę po kolacji, te karty prawdy lub wyzwania zainspirują zabawną rozmowę, a potem trochę. Każda karta zawiera prawdę i wyzwanie, więc wybierasz, co chcesz w każdej rundzie.

Holla Banana

Love & Naughty Stacking Tower

Jeśli chcesz grę, która przypomina gry, w które normalnie grasz (wiesz, w ubraniach), jest to jedna z nich, aby dodać do swojej kolekcji. To w zasadzie seksowna Jenga: każdy blok ma akcję, którą musisz zrobić, jeśli ją wyciągniesz. Tak, można dostać się do gry Jenga (klasyczny) i uzyskać sexy wszystkie w tym samym czasie.

Love Honey

Lovehoney pozycja tygodnia Snap

Znalezienie nowych pozycji seksualnych, które faktycznie działają, jest trudniejsze niż myślisz. Ta gra pozwala faktycznie wypróbować je (z lub bez ubrania-wybrać!), co sprawia, że gra zabawa, aby spróbować jak najwięcej nowych, jak można. Od łatwych do trudnych pozycji, te pozycje sprawdzą twoją zdolność do dopasowania kart, a wszystko to podczas zabawy. Pozycje te są przeznaczone do seksu między kimś z penisem i pochwą, ale większość z nich można odtworzyć za pomocą strap-on lub do seksu analnego.

Love Honey

Kości Do Gry Wstępnej (3 Pack)

Najłatwiejsza, najprostsza gra na tej liście, Dodaj do gry wstępnej, rzucając tymi kostkami i widząc, co się pojawia! Ta gra jest idealna do podróży, ponieważ te kości są tak małe i łatwo się pakują.

Amazonka

Pozycja Dnia Książki

Aby uzyskać jeszcze więcej pozycji seksualnych, trzymaj tę książkę przy szafce nocnej i co jakiś czas zerkaj. Zrób z tego grę, ślubując wypróbować nową stronę co tydzień.

.jpg” alt=”” / >

Love Honey

All Night Love Affair Dice And Card Game

Ta gra wykorzystuje karty i umrzeć, aby urozmaicić swoje życie seksualne. Rzuć matrycę, wybierz kartę i postępuj zgodnie z instrukcjami. Istnieją trzy różne kategorie dla kart, które wahają się od słodkich i lekkich do pełnowymiarowych seksownych.

Love Honey

Lesbijki Seks Pozycja Karty

Jeśli jesteś w związku z WLW i szukasz nowych pozycji, nie szukaj dalej. Ta talia zawiera ponad 50 nowych, ekscytujących kart. Możesz też dodać je do innych talii, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje listy!

Love Honey

Gra wstępna z rzędu

Jak tylko spróbujesz, wyrzucisz swoją klasyczną czwórkę. Podłącz cztery żetony, aby wygrać, a zwycięzca dostaje do wyboru zadania na karcie do zrobienia tej nocy.

Love Honey

Sex IQ Ciekawostki gry

Ile naprawdę wiesz o seksie? Ta gra, która może być używana z partnerami lub z grupami przyjaciół, sprawdza swoją wiedzę na temat wszystkich rzeczy seksu.

Love Honey

Strip Sypialnia Blackjack Seks Gra Karciana

Jeśli jesteś fanem rozbieranego pokera, dodaj go do swojego arsenału, co ułatwia połączenie wszystkich zadań bezpośrednio na kartach. Możesz również użyć tej talii do grania w inne klasyczne gry karciane z seksownym akcentem, takie jak Remik lub ryba.

 

Zaskoczyłam partnera 5 nocami Bielizny-oto co się stało