16 niedrogie wystrój Znajduje z głównych przybrzeżnych wibracje Babcia

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Wyobraź sobie: relaksujesz się na werandzie swojego domu przy plaży, ciesząc się chłodnym, słonym powiewem, podczas gdy twoje jagodowe bułeczki kończą pieczenie w piekarniku. Spędziłeś ranek przycinając hortensje, by wypełnić wazon na kuchennym stole. Później udasz się na lokalny Targ rolniczy, aby zaopatrzyć się w torbę z sezonowymi produktami na dzisiejszy wieczór. Jesteś nadmorską babcią, a twój dom jest nieskazitelny.

Brzmi sielankowo, prawda? Może dlatego filmiki związane z nadmorskim trendem mają więcej niż 1 miliard poglądy na temat TikTok i dlaczego gwiazdy takie jak Anne Hathaway i Diane Keaton—MVP Nancy Meyers cinematic universe—publicznie wyraziły swoją aprobatę dla tego trendu.

W tym momencie, zgaduję, że jesteś najbardziej zaznajomiony z nadmorskim trendem babci, ponieważ odnosi się on do mody. Ale często pomijanym—i prawdopodobnie ważniejszym-aspektem estetyki jest wystrój domu babci nadmorskiej. W końcu, czy to naprawdę film Nancy Meyers bez nienagannie urządzonego domu w centrum tego wszystkiego?

Dom babci nadmorskiej jest wygodny i klasyczny, a może trochę nostalgiczny, ale nie duszny. Emanuje pewnym poczuciem bogactwa, ale jest również przewiewny i wyluzowany. Niektóre z definiujących cech? Ton w ton neutralne, naturalne tekstury, akcenty plażowe, i dużo naturalnego światła. Myślę, że Ina Garten spotyka Marthę Stewart – ale trochę bardziej przystępną. 

Nie wszyscy mamy fundusze na letni dom w Hamptons czy Zamek w kalifornijskim kraju win. Ale nadmorska babcia to stan umysłu, nie związany z konkretną lokalizacją geograficzną lub stanem Twoich finansów. Aby pomóc ci osiągnąć nieuchwytną estetykę, zebraliśmy kilka najlepszych nadmorskich wystroju domu babci, jakie mogliśmy znaleźć-wszystko za mniej niż $100. 

 

 

Źródło: @ apriljoy_ful

 

Do Twojego salonu

 

Źródło: @ palmandprep

 

Do Twojej kuchni

 

Źródło: @ mycityapartment

 

Do sypialni

 

Źródło: @ michelle_janeen

 

Dla Twojej przestrzeni zewnętrznej

 

14 Niedrogich Elementów Dekoracyjnych, Które Natychmiast Sprawią, Że Twój Dom Będzie Wyglądał Drożej