12 znaków próbujesz wymusić związek, który po prostu nie jest w porządku

Poznałeś kogoś i idzie ci całkiem nieźle. Byłeś na kilku randkach, codziennie piszesz SMS – y i wszystkie znaki wskazują na to, że to coś zmienia. A może umawiasz się tak długo, że twój związek jest wygodny i czujesz się doskonale. Ale wtedy to dokuczliwe uczucie skrada się z tyłu twojego umysłu: Are naprawdę “jeden” czy tracę czas, próbując wymusić związek? Prawda jest taka, że kiedy wiesz, wiesz, ale kiedy nie jesteś pewien, też wiesz; po prostu trudniej się przyznać, ponieważ to, co wiesz w tym przypadku, prowadzi do rozstania. 

Wszyscy zostaliśmy z ludźmi, o których wiemy, że nie są dla nas odpowiednie, ale ignorujemy przeczucie. Zostajemy, ponieważ jest to łatwiejsze niż bycie samemu, “powinniśmy” lubić drugą osobę, albo obawiamy się, że nie będzie nikogo innego. Może ta osoba sprawdza wszystkie pola, ale jest tylko czegoś brakuje. Znasz stereotyp o rozstaniu “to nie ty, to ja?”Cóż, czasami to nie ty, ale to nie ja; to” my ” nie działa. Chemia jest nieprzewidywalna, a kompatybilność (lub niekompatybilność) nie zawsze jest czymś, czego można się spodziewać. Trudno jest wiedzieć, że czegoś brakuje, kiedy nie można określić, co to jest.

Ale ponieważ zasługujesz na niezaprzeczalną miłość i szczęśliwy, trwały związek, Czytaj dalej na 12 znaków możesz być zmuszając tę iskrę i inne znaczące nie jest tak naprawdę ” jeden.”

 

1. Pragniesz związku bardziej niż osoby

Jeśli masz nadzieję na związek przez długi czas, czujesz presję, aby być sprzężone, lub masz dość poczucia samotności, możesz być bardziej zakochany w idei związku niż z tą osobą. Aby rozszyfrować między pragnieniem osoby lub pragnieniem związku, pomyśl o tym, czy będziesz przyjacielem tej osoby. Czy chciałbyś być z nimi, nawet jeśli to było platoniczne lub związek nie wchodzi w grę? Co, jeśli ta osoba nigdy nie chciała wyjść za mąż lub mieszkać w całym kraju? Czy nadal chcesz z nimi być, czy możesz przejść do kogoś wygodniejszego? Jeśli jesteś tylko z tą osobą ze względu na dogodne okoliczności lub chcesz związku, szanse są, Jesteś bardziej zakochany w byciu w związku niż z osobą.

 

2. Jesteś samoświadoma 

Iskra czy nie, jeśli jesteś z kimś, kto cię tłumi, sprawia, że czujesz, że musisz się cenzurować, lub powoduje, że za dużo myślisz o swoich słowach i czynach, to nie jest prawdziwe partnerstwo. Nawet jeśli istnieje “Iskra”, to jest to chemia między Twoim znaczącym drugim a ocenzurowaną wersją ciebie; po co w ogóle chcesz tę iskrę? Jeśli związek jest zależny od tego, że chodzisz po skorupkach jaj, aby to działało, nie warto tracić czasu.

 

Źródło: @ missenocha

 

3. Relacja nie dochodzi do skutku po argumentach

Jeśli chodzi o nieporozumienia w związku, dorastamy ucząc się o mieszanych wiadomościach. Albo spodziewamy się namiętnego romansu (à la Notebook) gdzie Iskra oznacza nieustanną walkę lub wierzymy w ideę” Jedynki”, która jest dla nas idealną osobą. Nie robią nic złego, dlatego nigdy nie musimy się z tym nie zgadzać; jedna walka lub błąd musi oznaczać tam jest ktoś lepszy. 

Ale kompatybilność i sukces relacji nie zależy od tego, czy się nie zgadzasz, ale zamiast tego od tego, jak odzyskać od nieporozumień. Bez względu na to, kto jest Twoim idealnym odpowiednikiem, nie będzie robotem(tylko zgaduję!), pamiętajcie więc, że oboje będziecie popełniać błędy,przyjdą złe dni i będą się kłócić. Zwróć uwagę na to, jak twój znaczący inny reaguje na te czasy. Czy słuchają Cię, komunikują się skutecznie i nigdy nie popełniają tego samego błędu dwa razy? Zależy wam bardziej na Związku niż na tym, że macie rację? A może zmagasz się z komunikacją, trzymasz się niechęci i czujesz, że każda walka może być końcem związku? Jeśli twoja bliskość nie odbije się po argumentach, możesz wymuszać połączenie. 

 

4. Twój PDA jest bardziej czuły niż prywatnie

Każda osoba i każdy związek jest inny. Może uważasz, że to tandeta, aby publikować Miesięczne wiadomości na Facebooku i wstydzić się całować przed znajomymi, a może chcesz, aby świat wiedział, jak szczęśliwy jesteś. Tak czy siak nie wstyd, ale oboje powinniście mieć tyle samo (lub więcej) prywatnych przejawów uczuć, co publicznie. Jeśli iskra jest tam, prawdopodobnie okazujesz uczucie przez zwykły przypadek, zamiast jawnego PDA: wymieniasz uśmieszki po całym pokoju, trzymając się za ręce pod stołem lub mówiąc im, jak bardzo ich kochasz, gdy przygotowujesz się do łóżka w nocy.

Zamiast obściskiwać się przed przyjaciółmi lub wyświetlać swoją miłość w mediach społecznościowych, możesz publicznie dokuczać sobie nawzajem, chwalić się swoimi osiągnięciami, a może ukraść pocałunek lub przytulić, gdy myślisz, że nikt nie patrzy. Jeśli twoje uczucie jest bardziej publiczne niż prywatne (dla jednego lub obu z was), twój związek może być bardziej o udowodnienie czegoś niż jak czujesz się wewnętrznie.

 

Źródło: @ ashleyrobertson

 

5. Masz nadzieję, że coś się w nich zmieni

Jeśli złapiesz się na myśleniu, ta osoba byłaby idealna gdyby tylko [Wstaw tutaj] lub będziemy mieć świetny związek, gdy oni [Wstaw tutaj zmiany] próbujesz wymusić iskrę. A wymuszone iskry nigdy nie przetrwają. Nie zawsze musisz mieć te same wartości, przekonania i postawy, ale przynajmniej musisz zrozumieć, szanować i docenić swoje różnice. Nie powinieneś ich zmieniać, żeby ich kochać. Skoro już jesteśmy w temacie, jeśli obwiniasz brak atrakcyjności dziwnej fryzury lub złego wyczucia mody, wiedz, że prawdopodobnie się to nie zmieni, nawet jeśli dostaną nową fryzurę lub zaktualizują swoją garderobę. Przyciąganie fizyczne polega na tym, jak wasze ciała się łączą i powinniście odczuwać Przyciąganie magnetyczne w ich kierunku i niezaprzeczalne przyciąganie, które nie będzie zależeć od zmiennych czynników. 

 

6. Nie ufasz im.

Oczywiście kwestionowanie ich lojalności jest największą czerwoną flagą (kobieca intuicja zawsze ma rację). Jeśli nie ufasz im, że pozostaną wierni, są zdecydowanie nie ten. Ale mówię też o zaufaniu im w inny sposób. Jeśli jesteś kimś, z kim warto być, zaufasz ich opiniom, docenisz ich wkład i uwierzysz w to, kim są. Wierzysz w ich uczciwość i nie kwestionujesz ich uczciwości. Dzwonią, kiedy mówią, że to zrobią i każą ci czuj się bezpiecznie, gdy jesteś osobno. Iskra jest zależna od przyciągania, tak, ale chodzi również o Twoje połączenie, gdy nie jesteś fizycznie razem.

 

7. Musisz udawać, że jesteś zainteresowany, lub odwrotnie

Ty i twój partner prawdopodobnie macie wiele różnych zainteresowań. W rzeczywistości powinieneś, ponieważ Umawianie się z innym byłoby nudne. Nie, Nie zawsze możesz być zainteresowany ich pasją lub hobby, ale powinieneś chcieć dowiedzieć się więcej, ponieważ wiesz, jak bardzo ma to dla nich znaczenie i naprawdę chcesz być w stanie dzielić się tym, co kochają. Z drugiej strony, nie powinieneś udawać, że nie lubisz słuchać broadwayowskich ścieżek dźwiękowych w samochodzie ani czuć, że nigdy nie możesz mówić o najnowszych trendach w modzie, ponieważ wiesz, że twój partner nie będzie się tym przejmował. Powinni chcesz kochać wszystko, co kochasz i mówić o wszystkim, co chcesz. Jeśli ich oczy błyszczą, gdy mówisz o swoim dniu lub nie chcesz zapytać o ich najnowsze hobby, iskry może tam nie być.

 

Źródło: @ sivanayla

 

8. Możesz sobie wyobrazić życie z nimi, ale to cię nie podnieca

To, że wyobrażasz sobie wspólne życie, nie zawsze oznacza, że jest ono dla ciebie odpowiednie. Kiedy myślisz o tym, jak wyglądałby związek, posiadanie domu, zakładanie rodziny lub starzenie się z tą osobą, czy to fantazja jest bardziej ekscytująca, czy właściwie robi to wszystko z nią? Nie chcę być banalny i cytować rom-com (JK, zawsze cytuję rom-com), ale ” kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić resztę swojego życia z kimś, chcesz, aby reszta twojego życia zaczęła się jak najszybciej.”Życie z nimi powinno być ekscytujące.

Jeśli Iskra tam jest, będziesz czekał na każdy kolejny krok i zobaczysz siebie szczęśliwie razem w wieku 80 lat. Jeśli wymuszasz iskrę, nie będziesz podekscytowany życiem z nimi lub będziesz bardziej podekscytowany wielkimi wydarzeniami życiowymi (ślub, kupno domu, posiadanie dzieci itp. i nie będzie w stanie wyobrazić sobie was samych, za 50 lat.

 

9. Nie masz dobrej przyjaźni

Jeśli nie śmiejesz się, nie żartujesz i nie lubisz nawet romantycznego czasu razem (jak załatwianie spraw ,sprzątanie domu lub wyprowadzanie psa), twoja “iskra” może być tylko iluzją opartą na chemii fizycznej lub nowościach w związku, ale nie jest trwałym połączeniem. Czy najlepsze przyjaźnie nie są tymi, które sprawiają, że jesteś głupi bez powodu i śmiejesz się? Jeśli zamierzasz spędzić z kimś życie, lepiej, żeby to była najlepsza przyjaźń, jaką kiedykolwiek miałeś. Twój partner powinien wydobyć swoją najgłupszą siebie, ponieważ tak wiesz, że będą Cię śmiać, gdy sprawy staną się trudne, nudne lub przyziemne. Teraz to Iskra.

 

Źródło: @ missalexlarosa

 

10. Czujesz się z nimi dobrze tylko w pewnych środowiskach

Może dobrze się bawisz spędzając czas ze swoimi siostrzenicami i siostrzeńcami, ale ciągle się kurczysz, gdy twój partner jest w pobliżu rodziny, ponieważ nie pasują. A może myślisz, że kochasz je podczas nocy Data, ale nie może znieść bycia wokół nich w niedzielę rano, gdy wylegują się w domu. Zamiast rozpraszać się czasami, kiedy czujesz się z nimi dobrze, skup się na czasach, gdy nie czujesz się dobrze. Miłość jest niedogodnością; to troska o coś, kiedy nie jest to łatwe. Jeśli Twoje uczucia do nich są silne w niektórych środowiskach, ale brakuje w innych, iskra jest tylko iluzją opartą na czynnikach zewnętrznych.

 

11. Nie czujesz się Bezpieczny ani szanowany

Często mylimy “iskrę” z wieloma innymi emocjami. Komfort, uzależnienie i zauroczenie to te powszechne, które często mylnie identyfikują się jako miłość. Podczas gdy miłość może być uzależniająca, różnica między rzeczywistym uzależnieniem a tylko uzależnionymi cechami miłości jest taka, że w zdrowej miłości (AKA trwała Iskra) istnieje również szacunek, zaufanie i zaangażowanie. Jeśli jesteś po prostu uzależniony od osoby (szybka Iskra), poczujesz się bardziej jak osiąganie “wzlotów” za wszelką cenę.

Podobnie różnica między wygodną miłością a miłością dla komfortu to poczucie bezpieczeństwa. Z wygodną miłością poczujesz Bezpieczeństwo i zaufanie bez względu na wszystko. Jeśli jesteś w związku ze względu na komfort, poczujesz się nieswojo, gdy nie jesteś z nimi, z braku zaufania do nich lub związku. Uświadom sobie, jak czuje się miłość i nie pomyl jej z niczym innym.

 

12. Nie jesteś na tej samej stronie

Umieszczamy mylące definicje i historie wokół tego, co naprawdę oznacza “chemia”, ale prawda jest taka, że posiadanie iskry oznacza po prostu bycie po tej samej stronie: w humorze, w intymności, w wartościach i w tym, czego chcesz od Związku. Jeśli istnieje prawdziwa iskra, która będzie trwać, gdy nowość zanika, nie będziesz musiał zastanawiać się, czy jest, czy nie, ponieważ oboje po prostu będziecie wiedzieć. Bratnia dusza, ta jedyna, a nawet ktoś, z kim warto spędzić czas, nigdy nie poczuje się zmuszony. Nawet jeśli związek jest trudny (ponieważ będzie), miłość do siebie nigdy nie będzie. Więc jeśli coś czuje się” off, ” to dlatego, że jest.

 

Tak długo trwa faza miesiąca miodowego w związkach 11 rzeczy, które chciałbym sobie powiedzieć, kiedy byłem w tym gównianym związku