12 Things I Wish I Could Tell My Single Self

Pozwólcie, że przedstawię wam o wiele młodszą, zabawniejszą i mniej stabilną wersję mnie: Single Josie. I zawsze przedkładałem swoje życie i przyjaciół nad chłopców, bez względu na to, na jakim etapie życia byłem(dobra robota, singiel Jo!), ale miałem swój udział w zostawaniu do późna, aby pisać SMS-y z chłopakami, którzy nie byli warci mojego czasu, nadążając za byłymi chłopakami, z którymi nawet nie chciałem mieć przyszłości, a nawet pożądając okazjonalnego dupka tu i tam (czy nie wszyscy padamy ofiarą dupka od czasu do czasu?).

Pięć miesięcy spędzonych w Paryżu skończyło się na zmianie całej trajektorii mojego życia z więcej powodów niż jeden (szybkie osobiste przeprosiny dla moich współpracowników, którzy muszą mnie słuchać powiedzieć “ten jeden raz, kiedy studiowałem za granicą w~Paryżu~” około trzy razy dziennie). To był pierwszy raz w życiu, kiedy naprawdę, naprawdę odkryłem, kim jestem, w najbardziej banalny sposób. Przed wyjazdem do Paryża wyobrażałem sobie, że zacznę romans z Francuzem, który powiedziałby mi romantyczne rzeczy w uroczym złamanym angielskim podczas pieczenia suflet au chocolat (dziewczyna może marzyć, prawda?). Spoiler alert: czyli nie co się stało (choć brzmi to jak zabójcza przesłanka rom-com).

Zamiast tego każdego dnia spędzałam na lekcjach francuskiego i pracowałam w ELLE magazyn, staż, za którym tęskniłem całe życie. Każdy wieczór spędziłem zwiedzając miasto sam, siedząc w kawiarniach i ludziach-oglądając przy lampce wina i croque monsieur. Podróżowałem w każdy weekend, czasami sam. Zacząłem poznawać siebie w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie miałem. I wtedy wydarzyła się zabawna rzecz: pomimo moich przeklinających związków, słodki baseballista z domu wyciągał do mnie rękę. Pod koniec mojego pobytu w Paryżu, jego upór w końcu mnie wykończył i postanowiłem odpowiedzieć.

Rozmowa na Facebooku zamieniła się w rozmowy telefoniczne przez wiele godzin, a rozmowy telefoniczne zamieniły się w wysyłanie prezentów, i zanim się zorientowałem, byłem po uszy, zanim nawet przekroczyłem Atlantyk, aby wrócić do domu. Wymieniłem Francuza na baseballistę, a lata później przysięgam, że to przez sposób, w jaki dowiedziałem się, co naprawdę. poszukiwany podczas samotnego pobytu w Paryżu. Koniec. Dziękuję za przeczytanie mojego pamiętnika. Mam nadzieję, że stanie się Jedz, Módl Się, Kochaj coś w rodzaju bestsellera, a Julia Roberts zagra mnie w filmowej adaptacji. Ja tylko pluję.

Choć mam jeszcze wiele do nauczenia się w życiu, patrząc wstecz na dziewczynę, która piła trochę za dużo ponczu w domach Bractwa (relatived me) lub płacząc na stacji metra w Paryżu, ponieważ nie mogła znaleźć, który pociąg zabrał ją do Champs-Élysées (bougie me), oto 12 rzeczy, które chciałbym móc powiedzieć mojej samotnej jaźni i może ty też chciałbyś powiedzieć swojej samotnej jaźni:

 

1. Twój status związku to najmniejszy z twoich problemów.

Nie chcę być taką Debbie Downer, ale posłuchaj tego, samotna Josie: masz o wiele więcej zmartwień, niż tego gościa z Bractwa, którego powinnaś przyprowadzić na uroczyste przyjęcie. Twoje Młode dorosłe życie przyniesie dużo głównych zmian, które będą większe niż pole zaznaczone w sekcji ” Status związku.”Będziesz chciał znaleźć karierę, która Cię spełni, czuć się na tyle stabilnie finansowo, aby to zrobić i wielokrotnie przemieszczać się po kraju, aby znaleźć miejsce, w którym powinieneś być. Ciesz się życiem, śmiej się dużo i baw się dobrze, ale spędzaj więcej czasu zastanawiając się, jak stworzyć życiena spełni cię więcej niż wydać przesuwając przez Bumble. Masz resztę swojego życia, by być zakochanym. Na razie po prostu zakochaj się w swoim życiu.

 

2. Kiedy czujesz, że czegoś brakuje, daj to.

To może wydawać się sprzeczne z intuicją, aby oddać wszystko, czego czujesz, że brakuje ci w swoim życiu, ale jest to sekret wypełniania pustek, którego żałuję, że nie nauczyłem się wcześniej. Poczucie braku czegoś-czy to czasu, pieniędzy, wsparcia, czy miłości—jest psychiczne, bez względu na wszystko. Sytuacja jest do połowy pusta: zdając sobie sprawę, że masz wystarczająco dużo wody (lub Pinot Grigio!) aby oddać część, pokaże ci, że jest w połowie pełna. Jeśli ciągle jesteś zestresowany tym, że nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić drogie zabiegi pielęgnacyjne lub co tydzień wychodzić do miłych restauracji ze znajomymi, rozważ przekazanie $5 miesięcznie na cele charytatywne, które potrzebują twoich pieniędzy bardziej niż drogie zabiegi pielęgnacyjne lub ładne restauracje. Zaczniesz skupiać się na tym, co do mam.

Podobnie, w tych chwilach, w których pozostawić złe uczucie daty beznadziejne lub leżeć w łóżku w nocy uczucie samotności, dać miłość zamiast żałować, że go miał. Zadzwoń do mamy i powiedz jej, jak bardzo ją kochasz, zapytaj przyjaciela, który zmaga się z tym, jak sobie radzi, lub jeszcze lepiej, stań przed lustrem i komplementuj wszystkie rzeczy, które podziwiasz o sobie, wiedząc, że miłość własna jest najbardziej wartościowym rodzajem miłości do dawania.

 

3. Zainwestuj swój czas, nie tylko go spędzaj.

Podobnie jak pieniądze, niektórzy ludzie są naturalnymi inwestorami, a niektórzy wydają pieniądze. Często myślimy o czasie jako o czymś do spędzenia: o spędzaniu dnia w pracy, o spędzaniu nocy z przyjaciółmi lub o spędzaniu godziny na drzemce (bo kto nie potrzebuje drzemki?). Ale zamiast myśleć o spędzaniu czasu między związkami, pomyśl o tym, jak możesz zainwestować swój czas, aby stać się osobą, którą chcesz być, gdy znajdziesz odpowiedni związek. Co ważniejsze, zainwestuj swój czas, aby nie czekając na znalezienie odpowiedniego związku. Pomyśl o każdej chwili jako o czymś, co możesz robić dla swojej przyszłej jaźni, niezależnie od tego, czy uczysz się nowych umiejętności, czy pracujesz nad budowaniem przyjaźni. Podobnie jak inwestowanie finansowe, będziesz kupować sobie więcej czasu na spędzenie później.

 

Źródło: Bruce Mars / Pexels

 

4. Zwróć uwagę na chwile, które sprawiają, że czujesz się niebezpiecznie.

Wszyscy jesteśmy silnymi, pewnymi siebie, zdolnymi kobietami. Spędzanie czasu samemu, który musisz spędzić, niezależnie od tego, czy podróżujesz, czy jesteś sam we własnym mieście, jest konieczne, ale może również postawić cię w sytuacjach, które dają ci to uh-oh czucie w jelitach. Bez względu na to, jak bardzo starasz się chronić siebie, gdy jesteś sam, jak nauczyło Cię seminarium twojej mamy i pierwszaków, nadal będziesz mieć spójne chwile, w których będziesz nosić szalik i kurtkę, a kierowca Ubera powie Ci coś, co sprawi, że poczujesz, że żadna ilość warstw nie wystarczy.

Będziesz mieć chwile, gdy nieznajomy w paryskim metrze patrzy na Ciebie w biały dzień w sposób, który sprawia, że czujesz się niekomfortowo we własnej skórze. Będą chwile, że ktoś nie przyjmie odmowy, a coś tak chwilowego będzie się tak przerażało do końca życia. Tak bolesne, jak te chwile są, lub tak normalne, jak się czują, take note of them all. Użyj ich, aby poczuć siłę, gdy jesteś sam. A kiedy zauważysz ich wystarczająco, “delikatny” pojawi się na twojej liście, kto pozwoli Ci cię kochać, nawet powyżej przystojnego lub zabawnego (ale nie martw się. Dostaniesz wszystkie trzy).

 

5. Skończ już z byłym chłopakiem!

Jest wiele powodów, dla których trzymamy się ludzi, o których wiemy, że nie są dla nas dobre. Może to koc ochronny, może martwisz się, że już nie znajdziesz miłości, a może podświadomie szukasz ich aprobaty. Dla mnie było to zbyt wiele czasu i historii, które wydawały mi się dużo do stracenia, nawet gdybym wiedział, że poświęcę je dla czegoś lepszego. Po prostu łatwiej było się stopniowo rozrastać. Jak można sobie wyobrazić, rozstania nie działają w ten sposób, a na końcu powodują o wiele więcej bólu. Bez względu na powód, dla którego niewłaściwa osoba nadal jest w twoim życiu, jak tylko zdasz sobie sprawę, że nie jest dla ciebie, to powinien być koniec. Wiedz, na co zasługujesz, bądź szczery wobec siebie i drugiej osoby, i nie zadowalaj się, aby uniknąć bólu. Ważna wskazówka: Nie obserwuj ich w mediach społecznościowych. Zrób to już!

 

6. Pozwól przyjaciołom zapełnić samotne miejsca.

Zawsze byłam dziewczynką. Wszyscy chłopcy i przyjaciele na świecie nie mogą się równać z więzią, którą mam z moimi koleżankami. Ale przyjaciele dla mnie zawsze byli po prostu ludźmi, z którymi można się dobrze bawić; nie jestem dobry w otwieraniu się lub poleganiu na nich. Ale moja współlokatorka z college ‘ u stała się moją rodziną, gdy płakała ze mną przez takie rzeczy, jak rozstanie i śmierć członka rodziny, a co ważniejsze, stała się moim nieodłącznym dodatkiem do tego stopnia, że nadal chcę jej powiedzieć, gdy coś jest nie tak.

Jeśli już, ta retrospekcja to lekcja polegania na ludziach. Chciałabym być bardziej wrażliwa w nieromantycznych związkach, ponieważ dowiedziałam się, że dobre kobiece przyjaźnie naprawdę wypełniają samotne miejsca. Ponadto, samotna Josie, masz obecnie obsesję na punkcie garderoby i pracy Carrie Bradshaw, ale kiedy mówi “może nasze dziewczyny są naszymi bratnimi duszami”, zwróć na to uwagę. Nawet będąc tak szczęśliwym, jak czuję się teraz w moim związku, chciałbym wtedy zdać sobie sprawę, że czasami szczęście nie jest burzliwym romansem. Czasami szczęście to tandetne show, mnóstwo jedzenia na wynos i rodzaj najlepszego przyjaciela, którego starasz się utrzymać na całe życie.

 

7. Randkowanie polega na dowiedzeniu się, co ty chcesz (i ma być fajnie!)

Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz: samotna Josie i w związku Josie zawsze była dobra w utrzymaniu wysokich standardów. Ale były chwile, kiedy bardziej angażowałem się w bycie poszukiwanym, że nawet nie myślałem o tym, czego chcę od kogoś innego. Randki mają polegać na znalezieniu tego, co ty chcieć, nie stać się tym, czego chce ktoś inny. I nie bierz tego tak poważnie! Niektórzy ludzie będą cię lubić, a niektórzy nie. bez względu na to, czy następuje druga randka, powinno być zabawne poznawanie nowych ludzi. Jeśli tak nie jest, Zrób sobie przerwę od randek, aby zastanowić się, czego naprawdę szukasz w swoim życiu randkowym: czy to karmić własne ego i leczyć niepewność, czy naprawdę szukasz partnera?

 

8. Kiedy spotykasz właściwą osobę, budujesz pożądany związek, nie zdarza się to tylko Tobie.

Nauczyłem się wiele o tym, co oznacza” bratnia dusza”, odkąd byłem ostatnim singlem. Wracając do wyżej wymienionych wysokich standardów, szczerze zaprzeczamved Mój Idealny partner wiedziałby, jak tańczyć taniec towarzyski, nigdy nie denerwował się mną i kochał poezję tak samo jak ja (jeśli jest dla mnie jedyną idealną osobą, musi!). Rozważałem tylko poważnie Umawianie się z ludźmi o pewnych i niezwykle specyficznych cechach (AKA nikt), jakbym mógł stworzyć własną bratnią duszę jak grę komputerową (nie mogę The Sims po prostu bądź prawdziwym życiem!?).

Ale kiedy znajdziesz kogoś, kto cię dostaje i kocha cię bardziej niż nawet wiedział, aby dodać do listy wysokich oczekiwań, zdajesz sobie sprawę, że inne rzeczy nie mają znaczenia. Ufasz im i ich miłości do Ciebie na tyle, aby rozwijać Rodzaj relacji zawsze chciałeś razem. Więc nie skreślaj kogoś, bo nie gra na gitarze lub nigdy nie był w Europie. Odpowiednia osoba będzie wspierać to, kim jesteś i czego chcesz od życia, więc zapisz się na lekcje tańca towarzyskiego i zarezerwuj wspólne włoskie wakacje. Oboje budujecie związek, którego chcecie, ale nie możecie (i nie powinniście!) Zmień osobę.

 

Źródło: Raw Pixel / Pexels

 

9. “Nie” to pełne zdanie

Z natury jestem czymś, co niektórzy nazwaliby “ludożercą”, a co uczciwi z nas nazwaliby “popychadłem”.”Spędziłam większość mojego życia randkowego, czując się źle z powodu ludzkich uczuć i kołysząc męskie ego. Wymyśliłam wymówki typu “mam chłopaka”, a nie “nie jestem zainteresowana” dla uporczywych facetów w barach i spędziłam zbyt dużo czasu odpisując chłopakom, z którymi nie chciałam rozmawiać, tylko po to, żeby nie zranić ich uczuć. Chciałabym móc powiedzieć samotnej Josie, że pewnego dnia znajdzie siłę, a nie ciszę, w swojej dominującej empatii. Do tego czasu popracuj nad mówieniem “Nie”, kiedy masz na myśli “nie”.

 

10. Skoncentruj się na rozwoju tak bardzo, że pragniesz poczucia wypróbowania czegoś nowego

Kiedyś zmiana była dla mnie o wiele trudniejsza. Wpłynęło to na moje życie randkowe, ponieważ opierałem się wychodzeniu z mojej strefy komfortu i nie próbowałem nowych rzeczy, jeśli mogłem temu zaradzić. Nie tylko uniemożliwiło mi to poznawanie nowych ludzi, ale co ważniejsze, uniemożliwiło mi bycie najlepszym sobą. Bez względu na wszystko, skup się na rozwoju tak bardzo, że zmiana staje się twoją strefą komfortu. Małe rzeczy każdego dnia robią różnicę: zamawianie nowego drinka w barze, czytanie innej książki niż jesteś przyzwyczajony, Próbowanie zajęć treningowych, których nigdy nie robiłeś, i rozmawianie z ludźmi, których nigdy nie spotkałeś.

 

11. Zjedz to cholerne ciasto!

Nigdy nie uważałem się za niepewną siebie, ale patrząc wstecz na moje życie, było wiele pokarmów, których nie jadłem i wiele niezdrowych posiłków, których żałowałem. Chcę przytulić 20-letnią mnie i powiedzieć jej, że jest idealna taka jaka jest, jak wszystkie te Amerykańska Dziewczyna książki o dojrzewaniu próbowały mi powiedzieć ponad dekadę temu. Chciałbym też powiedzieć jej, że stres związany z jedzeniem jest gorszy dla jej ciała niż jakikolwiek kawałek pizzy lub rożek lodów, a jej wartość miłości nie ma nic wspólnego z jej wagą ani tym, co je. Ciesz się każdym kęsem swojego życia i jedz z uważnością zamiast niepewności. Bez względu na to, co mówią nam czasopisma lub reklamy bielizny, pewność siebie zawsze będzie bardziej atrakcyjna niż to, jak wyglądamy.

 

12. Czekać na miłość, która czuje się jak z bajki.

Kiedy szukasz związku, to kusiszING romantyzować ludzi, których spotykasz lub trzymać się z kimś, kto ma niektóre ujmujące cechy, mając nadzieję, że się uda, bo nie chcesz być sam. Ale obiecuję, że będziesz o wiele szczęśliwsza, ciesząc się czasem samotności, niż będąc w złym związku. Pewnego dnia nauczysz się, że miłość warto mieć tylko wtedy, gdy czuje się jak bajka-nie Kopciuszek historia, per se (zdecydowanie nie chcę stracić dobrej pary butów!), ale będzie to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. 

Ta osoba naprawdę kocha ciebie, że kochasz; będą myśleć, że to zabawne i słodkie, gdy jesteś na okres i płacze podczas oglądania reality show, i będą robić wiele nieromantycznych rzeczy dla ciebie każdego dnia, które sprawiają, że uśmiech. Wdajesz się w nieporozumienia, ale bardziej zależy im na tym, co czujesz, niż na tym, że masz rację. Może nie mają konia i powozu (à la Prince Charming), ale widząc ich będzie czuć się jak powrót do domu po długim dniu. Czy to nie brzmi jak o wiele lepsza bajka? Droga wolna Josie, za wszystkie krzywdy, przez które przechodzisz, pewnego dnia nadejdzie dobro, które sprawi, że wszystkie krzywdy będą tego warte. Nie zadowalaj się mniej, i ciesz się życiem, gdy się nie osiedlasz.

 

5 Rzeczy, Których Mój Terapeuta Nauczył Mnie O Miłości Własnej