10 sposobów na rozwój kariery w przyszłym tygodniu

Jesteśmy oficjalnie ponad połowa roku (dosłownie jak?), a to oznacza jedną z dwóch rzeczy: 1) minęły około czterech miesięcy od porzucenia mojego noworocznego postanowienia, aby być fit girlie i 2) tracę trochę pary na moich celów zawodowych. Nie żeby rzeczy były zły, per se, ale po kilku miesiącach jazdy w kierunku tych wzniosłych celów, które wyznaczyłem na początku roku, czuję, że moja zwykła, roczna potrzeba zmiany marki, wyznaczenia nowych celów pracy i ponownej oceny, kim chcę być, aby zakończyć tę następną połowę roku.

Moim największym zmartwieniem z ustalaniem celów, jeśli chodzi o moją karierę, jest to, że I want to do it all. Ale z ograniczeniem czasu, pieniędzy i mojej uwagi, która jest krótkotrwała, nawet przy najmniejszej wzmiance o Pamiętniki Wampirów albo ludzie-Obserwujący nad jeziorem Chicago, staram się jak najlepiej wykorzystać swój czas i pieniądze. Wpisz Skillshare, mój najlepiej strzeżony hack do podejmowania ruchów w kierunku kariery w najbardziej usprawniony sposób możliwe.

Skillshare to przystępna cenowo społeczność edukacyjna online, w której członkowie spotykają się, aby zrobić kolejny krok w swojej twórczej podróży. Pomaga uczniom doświadczyć prawdziwego doskonalenia dzięki praktycznym projektom i zajęciom zaprojektowanym do prawdziwego życia, od budowania portfolio UX po rozpoczęcie zgiełku po wznowienie i dalej, bez względu na to, gdzie jest punkt wyjścia. Dodatkowo, jeśli dołączysz dzisiaj, możesz dostać jeden miesiąc za darmo. Jeśli szukasz osiągalnego sposobu na dokonanie zmian w swojej karierze do przyszłego tygodnia, nie szukaj dalej: jest klasa Skillshare z Twoim imieniem.

 

 

1. Zostań ekspertem w dziedzinie technologii, z których korzysta Twoja firma

Nie obchodzi mnie, co ktoś mówi; nie ma wątpliwości w życiu tak trudne, jak zawsze załadowany Jesteś biegły w Excelu? trochę. Jasne, Mogę dodać sumę pozycji w kolumnie i wyciągnąć od czasu do czasu średnią, ale jeśli odpowiem ” tak ” na to pytanie, to od razu cię okłamuję. Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć wiedzę, którą już posiadasz, czy zacząć od zera, Skillshare oferuje mnóstwo kursów na temat technologii, których prawdopodobnie używa Twoja firma, dzięki czemu możesz stać się mistrzem i przenieść swoją wiedzę o aplikacjach na wyższy poziom. Niezależnie od tego, czy chcesz wreszcie opanować Excel, opanować Microsoft Teams, poskładać swoje życie w asanie, czy zachwycić współpracowników za pomocą Zoom hacków, Skillshare ma klasę, która cię wspiera.

 

2. Odśwież analizę danych, aby napędzać nowe pomysły i procesy

Jeśli jest jedna zmieniająca grę rada, którą mógłbym dać każdemu po trzech karierach jako dorosły, to jest to, że data jest królem. Pobieranie danych, sortowanie danych, analizowanie ich i wykorzystywanie tych informacji do napędzania najlepszych praktyk i nowych pomysłów jest umiejętnością, która nie ma sobie równych w miejscu pracy i będzie ci służyć bez względu na dziedzinę, w której się znajdujesz. Jeśli nie jesteś osobą liczbową (jestem z Tobą w tej sprawie), nie martw się. Skillshare ma wiele klas od intro do expert, które mogą pomóc ci zrozumieć liczby raz na zawsze. Od podstaw analityki marketingowej po analitykę mediów społecznościowych, takich jak Pinterest i Instagram, po Google Analytics i nie tylko, Skillshare ma wiele zasobów, które mogą sprawić, że przerażająca analiza danych stanie się o wiele bardziej dostępna. 

 

media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2022/06/the-everygirl-skillshare-1.jpg” alt= “”width = “900”height=” 1350″ />

Źródło: Windows / Unsplash

 

3. Channel your inner-grafik

Niezależnie od tego, czy jesteś już wiz w photoshopie, czy nadal edytujesz swoje zdjęcia w aplikacji Instagram (bez wstydu w tej grze), istnieje taka możliwość rozwoju miejsca pracy w projektowaniu graficznym. Projektowanie graficzne może pomóc Twojej firmie lub firmie uzyskać widoczność na zewnątrz, pomóc komunikować pomysły wewnętrznie i może przenieść projekty na wyższy poziom. A jeśli chcesz podnieść poziom swojej gry graficznej dzięki Skillshare, mają wiele kursów dotyczących mnóstwa narzędzi do projektowania, takich jak Canva, Photoshop, Illustrator i UX design—wybierz i obserwuj magię.

 

4. Udoskonal swoje umiejętności rozwiązywania problemów

Jeśli jest jedna stała wśród kierunków studiów, to jest to, że problemy będą zawsze powstań, bez względu na to, jak usprawnione są Twoje procesy. Od nieporozumień między współpracownikami po znalezienie lepszego sposobu komunikowania produktu klientowi, rozwiązywanie problemów jest jedną z najcenniejszych umiejętności, które możesz wyposażyć. A nawet jeśli uważasz, że twój sposób rozwiązywania problemów działa, dlaczego nie wziąć rzeczy na wyższy poziom i pomóc sobie rozwiązać swoją pracę z nowej perspektywy? Skillshare oferuje kursy, które pomogą Ci myśleć krytycznie, podchodzić do problemów w inny sposób, stać się lepszym słuchaczem i wykorzystać kreatywność, aby dostosować się do swojego miejsca pracy. Jeśli kiedykolwiek istniało narzędzie dla stale ewoluującego miejsca pracy, Skillshare jest tym.

 

Źródło: Colorjoy Stock

 

5. Zostań mistrzem sieci

Nawiązywanie, utrzymywanie i korzystanie z połączeń wśród pracowników to nieocenione umiejętności, które będą prowadzić interakcje w zespole i poza nim. Zamiast po prostu wykorzystać kolejną okazję do nawiązania kontaktów, wybierz podejście oparte na strategii, które faktycznie działa. Na Skillshare istnieje mnóstwo kursów na temat najlepszych praktyk łączenia się z innymi, pozostając wiernym sobie-od korzystania z LinkedIn do znajdowania, rozwijania i pielęgnowania relacji po rozwiązywanie problemów sieciowych jako introwertyk i nie tylko, budowanie umiejętności networkingowych może pomóc Ci znaleźć mentorów, nawiązać wzajemne połączenia biznesowe i być na bieżąco z przyszłymi możliwościami. 

 

6. Wykonaj ruchy w kierunku uruchomienia bocznego zgiełku

Zamiana hobby w zgiełk strony może być jednym z najbardziej zniechęcających zadań wszech czasów, a jeśli szukasz miejsca, aby zacząć, nie szukaj dalej niż Skillshare. Tutaj możesz stworzyć swój własny, spersonalizowany program kursów, który pomoże Ci wypełnić luki podczas przenoszenia następnego wielkiego pomysłu z mózgu do rzeczywistości. Na Skillshare możesz znaleźć kursy na rozpoczęcie udanego side hustle, budowanie zestawu narzędzi side-hustle, wycenę pracy jako freelancer, przybijanie osobistej marki i wiele innych.

 

Źródło: Ron Lach / Pexels

 

7. Pracuj nad swoją zdolnością do udzielania i otrzymywania informacji zwrotnych

Dawanie i otrzymywanie informacji zwrotnych jest jednym z najbardziej niedocenianych sposobów poprawy wydajności i stania się liderem w swojej dziedzinie. Jeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy czują rise w niepokoju kiedy pojawia się negatywny komentarz związany z wydajnością (winny) lub jeśli masz problemy z przekazaniem opinii osobom, z którymi pracujesz, może nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na to, jak postrzegasz, odbierasz i dostarczasz komentarze w swojej dziedzinie. Jeśli jesteś gotowy, aby zbudować ten zestaw umiejętności, sprawdź Modern Leadership: Give & Get Honest Feedback at Work on Skillshare.

 

8. Popraw swoje umiejętności negocjacyjne

Kocham go lub nienawidzę go, negocjacje są kluczowym aspektem twojej pracy, czy to zamknięcie na transakcji sprzedaży lub opowiadając się za wyższą pensję w swojej roli. Podobnie jak w przypadku większości umiejętności w miejscu pracy, negocjacje są sztuką, która może się poprawić i stać się silniejsza z uwagą i praktyką. Dzięki Skillshare możesz znaleźć kursy takie jak Masterclass negocjacji płacowych: uzyskaj ofertę, na którą zasługujesz, aby pomóc ci się bronić i nakreślić rozmowę z szefem oraz umiejętności sprzedażowe i umiejętności negocjacyjne Masterclass, aby pomóc ci opanować umiejętności sprzedażowe, strategie i techniki. 

 

Źródło: Colorjoy Stock

 

9. Zaktualizuj swoje CV, aby być przygotowanym na nowe możliwości

Nawet jeśli nie szukasz nowej pracy, powinieneś aktualizować swoje CV co najmniej dwa razy w roku. I chociaż może to być łatwe do odłożenia, utrzymywanie CV na bieżąco z kluczowymi projektami, promocjami i osiągnięciami będzie momentem “podziękuj sobie później”, jeśli nowa okazja pojawi się z stolarki. Gdy rekruter dzwoni z twoją wymarzoną okazją lub firmą, na którą patrzysz od lat wreszcie ma otwarcie, ostatnią rzeczą, którą chcesz robić, jest kodowanie, aby zaktualizować CV, które nie zostało zaktualizowane od trzech lat. Jeśli minęła minuta, odkąd zaktualizowałeś swoje CV, sprawdź, jak napisać zwycięskie CV i wylądować swoją wymarzoną pracę, a rekruter ujawnia CV (CV) pisanie formuły na SkillShare.

 

10. Stać się biegłym w wystąpieniach publicznych

Jeśli jest jedna nagroda, którą najbardziej lubię wygrać w życiu ,to ” najprawdopodobniej zamarznie i będzie miał kryzys egzystencjalny podczas publicznych wystąpień.”To umiejętność, która była na moim radarze, aby poprawić się o wiele zbyt długo, a jeśli jest jedna klasa, do której biegam—nie chodzę—na Skillshare, to wstęp do wystąpień publicznych – Daj 5-minutową rozmowę bez umierania. Jeśli chcesz poprawić sposób komunikowania się ze swoim zespołem, dużymi grupami, a nawet sam na sam ze swoim szefem, Skillshare ma mnóstwo zasobów, które pomogą Ci elokwentnie i pewnie zaprezentować się w pracy i życiu.

 

 

7 rzeczy, które każda kobieta sukcesu ma na biurku

Ten post jest sponsorowany przez Skillshare, ale wszystkie opinie są zawarte w redakcji Everygirl.