10 przedmiotów, które zawsze musisz spakować do osobistego przedmiotu

Żyję według jednej twardej i szybkiej zasady: jeśli nie musimy wstawać po coś konkretnego, śpimy tak późno, jak to tylko możliwe. Ku przerażeniu mojej matki, nigdy nie wyrosłam z nastoletniej fazy “this girl sleeps forever” I do dziś, jeśli mam wolny dzień, uderzam w drzemkę tak długo, jak tylko mogę. Ale jak w przypadku wszystkich zasad, jest jeden wyjątek.

W poranki, w których mam podróżować, wstaję przed wschodem słońca, bez jednej skargi. Co mogę powiedzieć-jest coś o pakowaniu mojego osobistego przedmiotu, dostawaniu mojej głupiej Kawy na lotnisku i szybowaniu bez wysiłku po ruchomych spacerach na lotnisku. I na szczęście dla mnie, sporo podróżowałem tego lata, a moje osobiste rzeczy pakuję do nauki. Weź swoją kartę pokładową i przygotuj się – oto 10 rzeczy osobistych, z którymi zawsze podróżuję.

 

1. Kubek podróżny

Moja pierwsza sprawa, kiedy przejdę przez ochronę? Napełnianie kubka podróżnego wodą, ponieważ między suchą kabiną samolotu a wypadaniem z mojej typowej rutyny, mam tendencję do odwodnienia się, jeśli nie staram się aktywnie nad nią pracować. Uwielbiam ten kubek Rambler od Yeti, ponieważ jest wystarczająco duży, aby zmieścić przyzwoitą ilość wody, ale na tyle kompaktowy, że mogę go zmieścić w moim osobistym przedmiocie. Utrzymuje moje napoje zimne (lub gorące, Jeśli używam go do kawy) dłużej niż wszystkie inne kubki, a szczelna pokrywa pozwala mi chwycić i przejść bez bałaganu. 10/10 polecam.

 

2. Słuchawki

Jasne, jasne, na lotnisku jest tradycyjne użycie słuchawek (słuchanie podcastów, nadrabianie zaległości w najnowszym i najlepszym audiobooku, zagłuszanie nowego albumu Beyoncé, by wymienić tylko kilka) i chociaż używam ich z tych wszystkich powodów i nie tylko, przez większość czasu mam na sobie słuchawki douszne, niczego nie słucham. Hear me out: słuchawki są uniwersalnym akcesorium ” don ‘t talk to me” I za to zarabia miejsce must-pack w mojej torbie.

 

3. Organizator dokumentów podróży

Jedna rzecz o mnie? Jestem najbardziej nieostrożną osobą jaką znam. To nie jest zamierzone i, jeśli O mnie chodzi, jest zakorzenione w moim DNA. A ponieważ przez większość mojego życia zmagałem się z zapomnieniem, mam wiele systemów, które trzymają mnie w ryzach, na przykład organizatora dokumentów podróży. Między moją kartą pokładową, dowodem osobistym i paszportem oraz koniecznością wnoszenia ich i wyjmowania z moich toreb w oddzielnych godzinach, uwielbiam to, że ta przechowuje wszystko dostępne i w jednym miejscu.

 

4. Kosmetyki przyjazne TSA

Istnieje kilka niezbędnych kosmetyków, które trzymam na wyciągnięcie ręki podczas podróży. Chcę tę toaletę.sules od Cadence bardziej niż chcę większość rzeczy w życiu, i wyobrażam sobie, że to idealne rozwiązanie dla wszystkich podróżnych kosmetyków, które mam unoszące się w mojej torbie. Od środka do dezynfekcji rąk przez środek nawilżający po pastę do zębów i nie tylko, jest to świetne rozwiązanie do utrzymywania świeżości, szczególnie podczas długich lotów.

 

 

5. Leki

Przynoszenie niezbędnych lekarstw podczas podróży jest rzeczą oczywistą, ale byłem oddzielony od mojego bagażu wystarczająco dużo razy w życiu, aby dowiedzieć się, że należą one tak blisko mojej osoby, jak to możliwe. Zawsze trzymam w pobliżu pojemnik z probiotykami, lekami przeciwbólowymi, Benadrylem, moim codziennym lekiem przeciwdepresyjnym i antykoncepcyjnym, żebym wiedziała, że się nie zgubi, i nie będę musiała dzwonić w panikę do lekarza, jeśli linia lotnicza straci mój bagaż.

 

6. Kindle

Jestem królową przynoszenia pięciu książek na wakacje i tylko Przebrania przez pięć pojedynczych stron jednej powieści, a ponieważ zainwestowałem w Kindle, moje powinowactwo do wypychania mojego osobistego przedmiotu o jedną za dużo książek jest przeszłością. Uwielbiam to, że mam dostęp do pobierania setek książek, o ile mam Wi-Fi, a nawet więcej, uwielbiam to, że nie potrzebuję Wi-Fi, aby cieszyć się moją książką w samolocie po pobraniu wybranej książki. 

 

7. Przenośna Ładowarka

Nie ma nic gorszego niż skakanie do samolotu i osiedlanie się na przydzielonym fotelu, tylko po to, aby odkryć, że nie ma gniazda USB w zasięgu wzroku. W przypadku długich dni podróży i wielu odświeżeń aplikacji lotniczej i Map Google, potrzebujesz pełnej baterii i przenośnej ładowarki. Uwielbiam ten iWalk, ponieważ nie potrzebujesz dodatkowego przewodu USB do ładowania telefonu, a do tego jest bardzo mały, więc łatwo się pakuje.

 

8. Organizator Tech

Między moim telefonem, laptopem, Kindle, przenośnym głośnikiem, przenośną ładowarką i Apple Watch, ya girl zgromadziła ładowarkę lub dwie. Aby uniknąć plecionej sieci terroru, mam organizer technologiczny, który utrzymuje rzeczy w porządku, porządku i dostępności, gdy chcę naładować jeden z moich przedmiotów technicznych. Uwielbiam ten od Calpaka, ponieważ ma elastyczne pętle na sznurki, mnóstwo kieszeni i uchwyt (i jest łatwy dla oczu). 

 

 

9. Lekka kurtka lub guzik

W samolocie jest albo gorący, bagnisty i muggy albo Arktyczny zimny, i nie ma pomiędzy. Jesteś zdany na siebie, kiedy jest balsamowo, ale w czasach, gdy włosy na moich ramionach stoją i moje zęby lub prawie szczękają, zawsze pakuję guzik lub lekką bluzę, która łatwo się składa i zwija. Musiałem wyciągnąć go więcej razy, niż mogę zliczyć, i nawet jeśli nie użyję go do tego celu, skończę używając go jako prowizoryczna Poduszka podróżna.

 

10. Maska na sen

Moja zdolność do drzemki, jak tylko usiądę na fotelu samolotu jest absolutnie komiczna. Wskoczę na maskę, zemdleję przed startem, nie obudzę się na przekąski i powstanę, gdy koła samolotu dotkną ziemi. Cóż mogę powiedzieć … Mam dar. Uwielbiam tę jedwabną maskę do spania za pomoc w blokowaniu oświetlenia fluorescencyjnego i światła słonecznego nad chmurami. W ciągu ostatnich kilku lat stała się sprawdzoną podstawą podróży i nigdy nie podróżuję bez niej.

 

Jestem znany z pakowania w ostatniej chwili: oto 12 eleganckich przedmiotów, po które zawsze sięgam w szczypcie

 

Ten post zawiera sponsorowaną integrację Yeti, ale wszystkie opinie w nim są opiniami redakcji Everygirl.