10 produktów, które sprawiają, że Charlotte Tilbury jest całkowicie warta szumu

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Jeśli nie masz obsesji na punkcie Charlotte Tilbury, mam tylko jedno pytanie: Dlaczego nie? Przypuszczam, że mogę dać ci korzyść z wątpliwości, zakładając, że po prostu nie byłeś w stanie dostać w swoje ręce żadnego z produktów jeszcze. Są tak dobre, że dość często się sprzedają, ale jeśli tak nie jest i masz doskonale zaopatrzoną lokalną Sephorę, musimy o tym porozmawiać.

Różdżka Charlotte Tilbury Contour Wand i Beauty Light Wand całkowicie opanowały internet w ciągu ostatnich kilku lat, ale nie są to jedyne produkty, które uważamy za całkowicie cenne w naszej kolekcji. Niezależnie od tego, czy nie jesteś obcy marce, czy jesteś początkującym CT, oto produkty 10, które uważamy za najlepsze:

Charlotte Tilbury

Filtr Hollywood Flawless

Kupiłem Rozmiar próbki po obejrzeniu wszystkich recenzji TikTok tego produktu i natychmiast został sprzedany po jednym użyciu. Możesz go używać jako podkładu pod podkład lub samodzielnie, a obie opcje pozostawiają skórę świecącą i zdecydowanie nadają “nieskazitelny filtr” wygląd. Zawsze jestem pod wrażeniem tego, jak o wiele lepiej wygląda mój makijaż, ponieważ dodałam ten produkt do mojej rutyny makijażu i za każdym razem, gdy go używam, dostaję tyle komplementów.

– Keely Geist, Starszy Redaktor Mediów Społecznościowych

Charlotte Tilbury

Wonder Glow Face Primer

Nigdy nie przestanę zachwycać się tym podkładem! Czuję, że mogę nosić minimalistyczny makijaż, ponieważ podkład pozostawia takie nieskazitelne wykończenie i subtelny połysk na mojej twarzy. Uwielbiam również lekkość tej formuły. Sprawia, że moja skóra czuje się nawilżona przez cały dzień. Z tym podkładem na pewno dostaniesz huk za swoją złotówkę, ponieważ mały produkt przechodzi tak długą drogę.

– Andi Wynter, Koordynator Mediów Społecznościowych

Charlotte Tilbury

Beautiful Skin Foundation

Dostałem tę fundację dosłownie w momencie jej uruchomienia i naprawdę myślę, że jest to moja ulubiona fundacja, z której kiedykolwiek korzystałem. Mam bardzo suchą skórę i nic nigdy nie sprawiło, że wyglądała tak dobrze. Większość produktów na początku wygląda dobrze, potem w ciągu kilku godzin wyglądają na mnie sucho, ale ten pozostaje zroszony, nie będąc tłustym-dosłownie wygląda jak zdrowa, piękna skóra. Najbardziej przemawiają do mnie produkty, po które sięgam, kiedy naprawdę muszę dobrze wyglądać, a ten fundament stał się tym. Między tym a nową Fundacją NARS było sporo gorącej debaty na temat TikTok, ale zdecydowanie nie zgadzam się z konsensusem, że NARS był lepszy. Ten podkład jest absolutnym marzeniem dla suchej skóry i stał się Moim Świętym Graalem. Chyba nigdy nie wyjadę bez tego w mojej kosmetyczce.

– Madeline Galassi, Edytor Mody

Charlotte Tilbury

Airbrush Flawless Finish Powder

To mój nowy ulubiony puder wykończeniowy. Kończę makijaż, nakładając go na moją strefę T, w której czuję się najbardziej tłusty w ciągu dnia. Nadaje mojej skórze gładki i jasny wygląd, nie jest zbyt ciężki i sprawia, że wyglądam jakbym miała na sobie dużo pudru. Uwielbiam efekt rozmycia, jaki ma na moje pory i przebarwienia, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne.

– Keely Geist, Starszy Redaktor Mediów Społecznościowych

Charlotte Tilbury

Airbrush Matte Bronzer

Można by pomyśleć, że bronzer to tylko bronzer na pierwszy rzut oka. Dopóki Cień jest odpowiedni i nie wygląda na brudną twarz, możesz iść. Myślałem tak samo, dopóki to nie spadło mi na kolana, a teraz po prostu nie mogę znaleźć radości z żadnym innym. Ten bronzer ma dokładnie taką samą formułę jak słynny puder Flawless Finish (ten powyżej, o którym zachwycała się Keely), więc ślizga się po skórze i wtapia jak nic, czego nigdy wcześniej nie używałam. Sprawia, że moja skóra wygląda lśniąco z odrobiną dodatkowego koloru i w zasadzie bez wysiłku.

– Beth Gillette, Redaktor

Charlotte Tilbury

Beauty Light Wand

Mógłbym wziąć lub zostawić różdżkę Hollywood Contour, ale Szaleję za różdżką beauty Light w odcieniu Pinkgasm—to jeden z moich ulubionych kremowych rumieńców w grze. Aplikacja jest tak kremowa i luksusowa, i uwielbiam, jak bezproblemowo się łączy. Kolor jest absolutnie godny polecenia, a jeśli kochasz dewey, podkreślony rumieniec, musisz go zdobyć, gdy jest w magazynie (zaufaj mi, wyprzedaje się szybki).

– Ashley Selleke, Redaktor Treści Markowych

Charlotte Tilbury

Policzek do eleganckiego różu

Jeśli chodzi o rumieniec w proszku, to może być najlepszy, jaki kiedykolwiek próbowałem. Uwielbiam subtelną nutę blasku, która sprawia,że moja skóra wygląda tak lśniąco—bez rozświetlacza. Mam Pillow Talk (oczywiście) i jakoś pięknie pasuje do mojej skóry latem i zimą, kiedy moja karnacja jest całkiem inna. Nigdy nie musisz się martwić, że używasz zbyt wiele, ale także nie musisz zbyt ciężko pracować, aby pokazać się na skórze. Naprawdę, to Złotowłosa rumieniec, a ja mam obsesję.

– Beth Gillette, Redaktor

Charlotte Tilbury

Luksusowa Paleta Oczu

Nie jestem osobą, która szczególnie szaleje w dziale cieni do powiek, więc quad często przyciąga mnie bardziej niż pełna paleta (i jest szczególnie miły w podróży, którą planuję robić wiele w tym roku). Ten jest pełen odcieni róży, które mogą brzmieć tak, jakbyś miał różowe oko, ale dosłownie robi dokładnie odwrotnie. Za każdym razem, gdy robię cień do powiek, używam tego, a rezultatem jest podwyższony, spójny wygląd okakapelusz sprawia, że moje zielone oczy pękają jak nic innego. Nie jestem ekspertem od cieni do powiek, ale jest łatwy w użyciu i sprawia, że wygląda jak mistrz makijażu oczu bez wysiłku. Jakość tych cieni do powiek jest najlepsza, jakiej kiedykolwiek używałam.

– Madeline Galassi, Redaktorka Mody

Charlotte Tilbury

Poduszka Talk Szminka

Wymień bardziej kultową szminkę. Poczekam. Podniosłam to, gdy kilka lat temu zrobiło się mnóstwo szumu (przysięgam, wszyscy polecali ten odcień), ale jak tylko po raz pierwszy przesunęłam go na usta, zrozumiałam, dlaczego wszyscy tracą nad nim rozum. Jest matowy, ale nawilżający i wygląda tak dobrze na wszystkich moich znajomych, bez względu na ich odcień skóry. Stała się moją ulubioną szminką do torebki i zawsze wychodzi, gdy jestem w kropce.

– Ashley Selleke, Redaktor Treści Markowych

Charlotte Tilbury

Lip Cheat w kultowym Nago

Jest powód, dla którego to wszyscy i ich matka ‘ s holy Graal Lip liner. Jest to idealny neutralny odcień do sparowania z każdą wybraną szminką (jestem skłonny chodzić bez wstydu), a nawet dobrze wygląda sam w sobie z czystym błyszczykiem. Jeśli potrzebujesz konturówki do ust, do której możesz sięgać przez siedem dni w tygodniu bez namysłu, to jest to, czego potrzebujesz w swojej kosmetyczce.

– Garri James, Redaktor Naczelny

Te wirusowe kosmetyki są tak dobre, że muszę omówić