10 pomysłów na randkę, które nie rozbiją Banku

Kiedy mój znaczący inny i ja po raz pierwszy zaczął się spotykać, wiele naszych nocy Data zakończyła się na jeden z dwóch sposobów. Pierwszy był wieczór z kolacją, drinkami i zamawianiem Uberów, co sprawiło, że zanurkowaliśmy głębiej w nasze budżety, niż byśmy chcieli. Drugi leżał poziomo, spędzając wyczerpujące 35 minut próbując zdecydować się na film do obejrzenia i zasypiając w intro filmu, który już widzieliśmy. Nasze najnowsze i najlepsze rozwiązanie? Burza mózgów tanie daty pomysły, które zapewnią nam rozrywkę (i pionowe) bez rozbijania banku.

Randki innych znaczących, bez względu na to, jak długo byłeś razem, jest doskonałą (i konieczną) okazją do zresetowania, połączenia i zakochania się na nowo. W duchu utrzymania rzeczy świeże bez narażania finansów, oto 10 tanie daty noc pomysły na czasy, kiedy chcesz środek między binge-oglądania Netflix i plurging na obiad i napoje w centrum miasta: 

 

1. Piknik w parku

Chwyć swój ulubiony koc plażowy i wyjdź na zewnątrz, ponieważ piknik w lokalnym parku (lub, jeśli masz szczęście, lokalna plaża) jest jednym z najbardziej romantycznych, ale niedrogich wieczorów randkowych. Jest kameralny, ale przytulny i swobodny, i to taki, do którego będziesz się zwracać ponownie i ponownie. Chwyć mały głośnik, aby ustawić nastrój z ulubionych utworów, przynieść chłodnicę lub kosz piknikowy z ulubionych smakołyków (Wino i ser, ktoś?), i przytulnie, gdy słońce zaczyna zachodzić na horyzoncie.

 

2. Wycieczka do Muzeum 

Skieruj swój wewnętrzny Ben Stiller, ponieważ mamy Noc w Muzeum—oczywiście bez uwolnienia egipskiej klątwy. Wycieczki do lokalnych muzeów są zazwyczaj dość niedrogie, są świetnym sposobem, aby cieszyć się sztuką i kulturą we własnym mieście, i może pomóc ci uzyskać wewnętrzne spojrzenie na to, co inspiruje swojego so. czas. Punkty bonusowe, jeśli znajdziesz muzeum, które serwuje koktajle po godzinach.

 

3. Ugotuj obiad razem w domu

Wspólne gotowanie w domu: opowieść stara jak świat i jedna z najłatwiejszych, przespanych randek wszech czasów. Chociaż lubimy od czasu do czasu podstawiać domowe obiady na fantazyjny posiłek, uwielbiamy również prostą przyjemność przygotowywania potraw z partnerem w domu. Niezależnie od tego, czy spróbujesz nowego przepisu, odtworzysz jeden z ulubionych w restauracji, czy przygotujesz posiłek, który ty i twój partner macie do nauki, nalej sobie kieliszek wina, Rozgrzej piekarnik i przygotuj się na prostą romantyczną randkę, która przyniesie resztki na jutro.

 

4. Wybierz się na spacer Przyrodniczy lub wycieczkę

Gdy poczujesz się komfortowo z osobą, z którą się spotykasz, spacer Przyrodniczy lub wędrówka jest zawsze dobrym pomysłem. Spacery, rozmowy i flirtowanie wśród świerszczy i chrupiących liści pod stopami to nasz pomysł na dobrą zabawę i najlepszą część? To całkowicie za darmo. WYJDŹ z codziennej rutyny, zatracić się w rozmowie i ruszaj się—ten ulubiony pomysł na randkę tłum jest taki, o którym będziesz chciał napisać w dzienniku, jak tylko wrócisz do domu.

 

 

5. Stargaze

Nazwij coś bardziej romantycznego niż obserwowanie gwiazd z kimś, kogo kochasz-poczekamy. Jeśli nas zapytasz, przytulanie się pod gwiazdami i wskazywanie ulubionych konstelacji pod kocem wszechświata to jedne z najbardziej intymnych momentów wszechczasów. Informatyka’s serving up all of the Spacer do zapamiętania wibracje i to takie, które będziemy robić tak długo, jak pozwoli na to pogoda.

 

6. Naucz się razem czegoś nowego

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na kurs osobisty i nieco bardziej formalny, Czy wirtualny i prawdopodobnie tańszy, ucząc się czegoś nowego razem (gotowanie, malowanie, tenis, wspinaczka skałkowa, garncarstwo itp.) to zawsze wspaniałe doświadczenie więzi, które na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Absolutnie uwielbiamy pomysł rzucania sobie wyzwania czymś nowym, ponieważ albo A) prowadzi do przyjęcia nowego hobby / umiejętności lub B) kończy się czymś, z czego ty i twój partner możecie się śmiać do końca czasu. Pamiętaj, aby sprawdzić zajęcia dostępne w Twojej okolicy lub zajrzeć do tych wirtualnych kursów, które dobrze łączą się z partnerem:

 

7. Host A game night

Dowcipne, konkurencyjne przekomarzanie się jest jednym z naszych wielu języków miłości, więc nie jest zaskoczeniem, że uwielbiamy dobrą zabawę z innymi. Jest coś w przyjaznych zakładach i odrobinie smack talk, które uważamy za żartobliwie gorące, i z tego powodu hosting wieczoru gier jest na szczycie naszej niedrogiej listy date night. Niech to będzie proste dzięki talii kart (strip poker, ktokolwiek?), lub zapnij pasy na dwuosobową grę strategiczną, która z pewnością zapewni ci rozrywkę przez cały wieczór.

 

8. Wybierz się na polowanie na padlinożerców w domu towarowym

Mój chłopak i ja robiliśmy to raz w Target, i to była jedna z najbardziej zabawnych i przemyślanych randek, jakie miałem od jakiegoś czasu. Jeśli język miłości ty lub twój partner jest dawanie lub otrzymywanie prezentów, ten ma oba Twoje imiona zapisane na nim. Zasady są proste, a nagroda jest świetna. Weź koszyk, ustal budżet, podziel się na określony czas i udaj się osobno Do kasy. Celem tego polowania na padlinożerców jest uzyskanie przedmiotów, które Twoim zdaniem spodobałyby się Twojemu partnerowi. Oto lista, którą rozwiązaliśmy:

1) ulubiony napój
2) ulubiona przekąska
3) ulubiony kolor
4) coś, co ci o nich przypomina
5) coś, co uważasz, że potrzebują

Kiedy wrócisz do domu, zaprezentujesz każdą kategorię prezentów, jeden po drugim, i powiem ci: to słodkie, przemyślane i zdecydowanie niezbędne.

 

9. Przejdź do (lub utwórz) filmu drive-in

Liczba razy, że Szukałem “drive-in Film blisko mnie” w Google VS. faktycznie byłem w filmie drive-in jest prawdopodobnie jedną z moich najbardziej fatalnych wad w życiu (i coś, nad czym aktywnie pracuję). Jest coś tak vintage i nostalgiczne w bunkrowania się z kocami i przekąskami w łóżku ciężarówki z So. O., że brzmi super intymnie (mamy Smar aby podziękować za to), i za to, pozostaje na tip-top mojej osobistej daty nocnej listy rzeczy do zrobienia. Jeśli nie masz w pobliżu kina samochodowego, nie obawiaj się: zawsze masz możliwość zrobienia go w domu. Zainwestuj w projektor lub po prostu zabierz Laptopa Na Zewnątrz, zaopatrz się w koce i poduszki, weź ulubione przekąski i, voilà– łatwy pomysł na randkę, który podniesie średnią sesję Netflixa.

 

10. Zrób brunch w domu, a następnie maraton filmów franczyzowych

Idealna niedziela istnieje, a jest to brunch w domu, a następnie długi maraton Harry ‘ ego Pottera z moim chłopakiem. Rozpocznij dzień od obfitego śniadania (bezdenne mimosy i/lub krwawe Mary), a następnie obejrzyj film franchise od początku do końca (Zmierzch, Gwiezdne Wojny, James Bond, Avengers, Igrzyska Śmierci, lub Rozbieżne z pewnością załatwi sprawę). Dodatkowe punkty, jeśli zbudujesz fort, ponieważ nigdy nie jesteśmy za starzy na odrobinę nostalgicznej przygody. 

 

Jestem w związku od ponad 11 lat—tak mieszamy Randki w domu