10 pomysłów na paznokcie French Tip, które są trendy RN

Kiedy myślisz o białym guziku, co przychodzi ci do głowy? Klasyczny kawałek, który można stylizować na dziesiątki sposobów? Francuski manicure jest właśnie taki. Jest to niezawodny element, który nigdy nie wychodzi z mody, ale czasami jest po prostu zbyt prosty i wymaga ponownego wynalezienia. Wielu profesjonalistów, marek i celebrytów (Kylie Jenner, Gigi Hadid i Dua Lipa – żeby wymienić tylko kilku fanów tego stylu) zgadza się, więc Francuskie pomysły na paznokcie są na całym Instagramie, Tiktok i Pinterest, robiąc poważne wrażenie na nas wszystkich. # wpływ

Niezależnie od tego, czy bardziej interesuje Cię neon niż neutralna podstawa i biały polski klasyk, który widzieliśmy w kółko, czy chcesz całkowicie zmienić kształt i rozmiar tipsów, zainspiruj się tymi 10 francuskimi pomysłami na paznokcie, które są modnymi i godnymi Insta wersjami klasycznego francuskiego manicure.

 

1. Podwójny Francuski

Malując kontrastową cienką linię poniżej końcówki French, natychmiast podnosisz swój manicure. Dopasuj drugą linię do koloru twojej końcówki lub wybierz inny kolor-całkowicie od Ciebie!

 

 

2. Tęcza

Tipsy Rainbow French są tak jasne i szczęśliwe, że sprawią, że uśmiechniesz się za każdym razem, gdy spojrzysz na swoje paznokcie. Czy to dlatego, że będą Ci przypominać o troskliwych niedźwiedziach? Prawdopodobnie.

 

 

3. Earth Tones

Zastosowanie odcieni o stonowanej ziemi sprawi, że Twoje Francuskie tipsy będą bardziej naturalne i proste. Uwielbiamy miękki błękit, zieleń wojskową, jasny róż, czekoladowy brąz i spalony pomarańcz za ten wygląd.

 

 

4. Serca

Kto powiedział, że wszystkie pomysły na paznokcie French tip muszą być zakrzywione? Nie ma tu żadnych zasad. Wymieszaj tradycyjny kształt z sercem—lub dwoma lub pięcioma.

 

 

5. Deep French

Głębokie francuskie manicure są w całym Internecie, odkąd Kylie Jenner zaczęła pokazywać swoje na Instagramie. Są takie same jak francuskie tipsy, które znamy i kochamy, ale są grubsze i zaczynają się w połowie paznokcia.

 

 

6. Brokat

Porzuć zwykłe białe końcówki i dodaj trochę blasku. Jest tak wiele błyszczących lakierów do paznokci do wyboru, ale mam słabość do złota i srebra, ponieważ czuje się oh-so classy.

 

 

7. Wielobarwne

Nie możesz zdecydować, jaki kolor wybrać? Nie musisz. Jest to jeden z pomysłów French tip nail, z którymi możesz się najlepiej bawić, więc wybierz wszystkie swoje ulubione odcienie i idź na całość.

 

 

8. Neon

Jasny odcień żółtego wisprawi, że wyróżnisz się w tłumie na wszystkie najmodniejsze sposoby. Możesz wybrać dowolny neonowy odcień, ale jest coś w żółtym, co krzyczy: “Jestem tu dla dobrej zabawy!”

 

 

9. Neutralny

Jeśli chcesz, aby Twoja Francuska końcówka była neutralna, ale nie ta sama stara Biel, wybierz subtelny odcień brązu lub beżu.

 

 

10. Czarny

Czujesz się nerwowo? Czarna Francuska końcówka jest drogą do zrobienia. Utrzymuj linię nieco cieńszą, aby uzyskać ostry, ale minimalny wygląd.

 

 

8 najgorętszych kolorów paznokci lata 2022