10 najlepszych swetrów z Rocznicowej wyprzedaży Nordstrom

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Kojarzysz to uczucie, gdy wychodzisz na zewnątrz pod koniec września i możesz po prostu powiedzieć, że jesień jest w drodze? Rześkie poranne powietrze zaczyna być coraz częstsze, w Starbucksie pojawiają się znaki PSL może trochę za wcześnie (zależy kogo zapytasz), a Jesienne trendy w modzie sprawiają, że żałujesz, że mama nie zabrała cię z powrotem na zakupy do szkoły. Ale tak naprawdę, ponieważ pamiętacie, że w zeszłym roku nie macie wystarczająco dużo swetrów i prawdopodobnie musicie kupić jeszcze kilka.

Jesienią wysokiej jakości swetry (te, które czują się jak koc, ale w rzeczywistości wyglądają na poskładane) trudno wycenić, wiemy, że dobre swetry mogą stać się drogie-i szybko stają się drogie. Właśnie dlatego nauczyliśmy się, jak wykorzystać Wyprzedaż rocznicową Nordstrom.

Mimo, że jest to zbyt trochę *zbyt wcześnie*, aby kupować Swetry, jest to najlepszy czas, aby kupić wszystkie wysokiej jakości elementy, które będziesz nosić w chłodniejszych miesiącach. (Zaufaj nam: nauczyliśmy się, że nawet jeśli nie możemy ich teraz nosić, te ceny sprawiają, że warto na nie czekać). 

Oto 10 absolutnych must-have swetrów z tegorocznej wyprzedaży, i upewniamy się, że dostaniemy je w swoje ręce, zanim się wyprzedadzą.

 

Kliknij tutaj, aby kupić wszystkie dostępne Swetry Na wyprzedaży rocznicowej Nordstrom

 

 

To tutaj: nasze typy z Rocznicowej wyprzedaży Nordstrom 2022