10 najlepszych płaszczy z Rocznicowej wyprzedaży Nordstrom

Wybór produktów Everygirl jest kuratorem zespołu redakcyjnego. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Przepraszam, a ja chwilowo wstrzymuję waszą letnią Rozkosz, aby przywołać to, co oczywiste: znów będzie zimno. Wiem i przepraszam. Nie ustalam zasad, ale upewniam się, że jestem przygotowany na to, kiedy pogoda przechodzi z “robi się chłodno tylko w nocy” do “jest cholernie zimno przez cały czas.”A ponieważ wielu naszych redaktorów mieszka na niezbyt Łaskawej północy, wiemy co nieco o wiązaniu (i wyglądaniu uroczo podczas robienia tego).

Nasza najlepsza sztuczka na przygotowanie się do spadku tempa? Inwestowanie w najlepsze płaszcze, które można kupić podczas rocznicowej wyprzedaży Nordstrom. Zebraliśmy 10 najlepszych typów z tegorocznej wyprzedaży, z których wszystkie zwrócą się pikami, gdy jesień zamieni się w zimę w tym roku. Nadal przepraszamy za to, że wpadliśmy w bańkę letniej błogości, ale nie do końca-wkrótce nam podziękujecie.

 

Kliknij tutaj, aby kupić wszystkie dostępne płaszcze na wyprzedaży rocznicowej Nordstrom

 

BLANKNYC

Zamszowa Kurtka Moto

Ten ulubiony przez czytelników płaszcz jest wyposażony w masywne, twarde metalowe detale, które będą centralnym punktem wszystkich jesiennych strojów. Po prostu sparuj go ze swoją ulubioną parą dżinsów i topem, a będziesz miał swój wygląd.

Cena sprzedaży: $129.99
Po sprzedaży: $188

Levi ‘ s

Kurtka Oversize Faux Leather

Twist na klasycznej skórzanej marynarce, ta brązowa skórzana kurtka gwarantuje, że zarobisz komplementy. Oversized fit da ci ten Cool-girl, Hailey Bieber vibe that ‘ s all the rage right now.

Cena sprzedaży: $89.99
Po sprzedaży: $150

Lauren Ralph Lauren

Faux Suede Jacket z Faux Sherling

Ten płaszcz to rodzaj części, w której każdy zapyta: “skąd go masz?!”Będziesz się w nim przytulał każdego dnia tej jesieni.

Cena sprzedaży: $154.99
Po sprzedaży: $280

Ted Baker London

Rosiey Cotton Longline Coat

Trencz w Kolorze wielbłąda jest niezbędny w Twojej szafie, a ten klasyczny, ponadczasowy płaszcz Ted Baker to sprawa, której po prostu nie można pokonać. Jest to definicja elementu inwestycyjnego i będzie to taki, który zawsze będziesz szczęśliwy, mając w swojej szafie.

Cena sprzedaży: $399.99
Po sprzedaży: $595

Sam Edelman

Płaszcz Dwurzędowy W Kratę

Ten długi, dwurzędowy płaszcz jest niezbędny, aby chronić Cię przed zimnem na zewnątrz i sprawić, że poczujesz się tak dobrze, jak wyglądasz. W przyjemnym odcieniu szałwii jest nieoczekiwany w chłodniejsze miesiące i sprawi, że będziesz przyciągał wzrok przez cały sezon.

Cena sprzedaży: $149.99
Po sprzedaży: $240

idth = “400” height = “600”src=” https://media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2022/07/teg-nordstromsalecoats-4.png ” alt=”” / >

Halogen

Szczotkowany Plaid Peacoat

Płaszcze w Kratę są teraz wściekłe, a ten ziemski peacoat każe nam marzyć o chodzeniu po parku, gdy liście zaczynają się zmieniać jesienią.

Cena sprzedaży: 98,90 zł
Po sprzedaży: $149

BLANKNYC

Dwustronna Pikowana Kurtka

Kurtka dwa w jednym?! Tak, proszę! Niezależnie od tego, czy nosisz go w ten czy inny sposób, ta pikowana kurtka jest idealnym elementem, który wisi przy drzwiach, aby rzucać za każdym razem, gdy wychodzisz z domu.

Cena sprzedaży: 79,90 zł
Po sprzedaży: $128

Avec Les Filles

Trencz Z Kapturem

Nigdy tak naprawdę nie wiesz, że potrzebujesz płaszcza przeciwdeszczowego, dopóki nie będziesz na trekkingu w deszczu i tęsknoty za nim. Od maski do dłuższej długości, ten ma wszystko.

Cena sprzedaży: $139.99
Po sprzedaży: $229

The North Face

700 Fill Power Stretch Parka

W końcu decyzja o zakupie ładnej parki zawsze może być trochę przerażająca, ale za tak świetną cenę naprawdę nie ma powodu, aby nie dostać tego kultowego ulubionego. Podziękujesz nam później, gdy temperatura spadnie poniżej 20 stopni.

Cena sprzedaży: 225 zł
Po sprzedaży: $300

Halogen

Pikowany Rękaw Mixed Media Coat

Ta wełniana kurtka z pikowanymi detalami to idealny płaszcz na co dzień-dosłownie nie ma sposobu, aby go wystylizować, aby nie wyglądał elegancko.

Cena sprzedaży: 98,90 zł
Po sprzedaży: $159

 

10 najlepszych swetrów z Rocznicowej wyprzedaży Nordstrom