10 najbardziej niezręcznych momentów seksualnych i jak sobie z nimi radzić

Pamiętasz, jak rozmawialiśmy o tym, jak ważne jest rozmawianie o seksie z przyjaciółmi? Nie żartowaliśmy. Informowanie znajomych o swoim życiu seksualnym (niezależnie od tego, czy jest to problem i komplikacje, czy wszystko, co najlepsze!) może wydawać się zniechęcające, ale normalizuje te doświadczenia, które wszyscy mamy.

Ale co robimy, gdy dzieje się coś dziwnego? Mówimy o czymś niewygodnym, niezręcznym i wręcz żenującym. Naszą pierwszą myślą może być usunięcie naszych mediów społecznościowych i przeniesienie się na Maltę. (Nikt by nie zgadł, prawda? Niektórzy z nas mogą się ukryć i nigdy więcej o tym nie wspominać, mając nadzieję, że obie strony zapomną o tym.

To się stało i wiesz co? To zupełnie normalne i nic wielkiego. Sprawdzamy 10 najbardziej niezręcznych momentów seksualnych i jak sobie z nimi radzić (bez uciekania do obcego kraju).

 

1. Kończą zbyt szybko

Pamiętasz, jak Ross i Rachel po raz pierwszy uprawiali seks, a Rachel myśli, że Ross osiąga punkt kulminacyjny niemal natychmiast? Może to być niezręczne, niewygodne i trochę antyklimatyczne (jak na ironię). Zaufaj nam jednak: jest to równie niezręczne dla Twojego partnera, co oznacza, że nie ma powodu, aby się o to martwić.

Jeśli wszystko kończy się wcześniej niż się spodziewałeś, nie bój się zapytać partnera, czy może pomóc ci zakończyć, jak również. Seks to dwukierunkowa ulica, i przez większość czasu byliby zachwyceni, gdybyś też tam dotarł!

 

2. Zdejmowanie shapewear

Jesteś w swoim najgorętszym stroju, a te Spanx robią ci dobrze.. Co to jest guz? Nigdy o niej nie słyszałem. Spotykasz faceta w barze albo decydujesz się wrócić do domu po randce i robi się gorąco. Mówimy o Chucku i Blair w limuzynie. Ciuchy zaczynają spadać, a “O MÓJ BOŻE, mam na sobie SPANX” przeskakuje Ci do mózgu. To samo pytanie pojawia się, gdy nosisz body, a osoba, z którą jesteś, nie ma pojęcia, co z nim zrobić.

Nie martw się, masz kilka opcji. Jeśli jesteś całkowicie zakłopotany i przerażony, możesz się przebrać do toalety i tam się rozebrać. Eliminuje to potrzebę zdejmowania obcisłej bielizny przed osobą i może być szczerze seksowne. Jednak nie ma absolutnie żadnego powodu, aby wstydzić się czegoś takiego. Wiele kobiet nosi tę bieliznę, aby czuć się pewniej. Śmiej się z tego ze swoim partnerem i ruszaj dalej.

 

3. It ‘ s going on forever

Osiągnęłaś szczyt jakieś 20 minut temu, i w tym momencie zaczyna się czuć, jakby Twoje wnętrze było workiem treningowym. Z romantycznym partnerem łatwiej byłoby powiedzieć: “dobra, pospiesz się.”Jeśli jednak sypiasz z kimś tylko przypadkowo, może to być trochę niewygodne.

Zapytaj swojego partnera, czy on lub ona chce spróbować innej pozycji lub chce spróbować czegoś innego. Mogą dostać wskazówkę, że rzeczy dzieje się trochę dłużej niż chciałeś lub może to pomóc im zakończyć, jak również. To również dobry sposób, aby spróbować czegoś nowego!

 

4. Twoja pochwa wydaje dziwne dźwięki

Wszystkie kobiety doświadczyły tego w sypialni, a jeśli nie, to dlatego, że zakopałaś to tak głęboko, że zmusiłaś się do zapomnienia. Pochwa jest dziwnym i całkowicie niesamowitym organem, który czasami wydaje dziwne dźwięki, zwłaszcza gdy powietrze, płyny i *ahem* Inne części ciała są wstawiane (gra słów absolutnie zamierzona) do mieszanki.

Szanse są takie, że twój partner jest bezstronny przez jakieś dziwne odgłosy. Jeśli tak, delikatnie przypomnij im, że to normalne i rób to, co robią.

 

5. Kiedy dosłownie ktoś pierdzi

Jeśli twój partner tak, pierwszym instynktem może być Ucieczka. Jeśli tak, pierwszym instynktem może być również zdobycie twarzy i zamieszkanie Marsa. Tak czy inaczej, ta sytuacja jest oczywiście niezręczna.

Jest to normalna funkcja ciała, a czasami zdarza się to w nieodpowiednim czasie. Musicie się tylko śmiać. (A potem może zapalić świeczkę.)

 

6. Kiedy chcą, żebyś został na noc, a Ty chcesz być we własnym łóżku

Po prostu świetnie się razem bawiliście, a oni są gotowi założyć łyżkę, ale twoje łóżko naprawdę wzywa cię po tym treningu.

Bądź szczery ze swoim partnerem o chęci powrotu do domu. Możesz też pójść na kompromis i powiedzieć, że następnym razem zostaniesz na noc!

 

7. Naprawdę musisz się wysikać.

Jesteś w ogniu – jest gorąco, jest sexy, świetnie się bawisz, a twój pęcherz postanawia przerwać ważną wiadomość, mówiąc, że jest pełny. Co się stanie, jeśli po prostu zatrzymasz się i pobiegniesz do łazienki? Czy to zabije wibracje? Nie możesz też nasikać na te białe prześcieradła, więc nie ma tu wielu opcji. Powinniśmy to przeczekać? Nie, pęcherz powiedział, że nie możesz tego przeczekać.

W tym przypadku można powiedzieć stop i pozwolić swojemu ciału robić swoje. Pamiętaj, że orgazmy (wszystkie są różne, pamiętasz?) i Kobiecy wytrysk może mieć wrażenie, że zaraz się wysikasz. Jeśli jesteś zdezorientowany lub martwisz się uczuciem, nie bój się zgłosić go do lekarza, aby się upewnić.

 

8. Ktoś nie może się podniecić

Możesz być tak podekscytowany i gotowy, aby to zrobić z tą osobą, ale twoje ciało po prostu nie reaguje tak, jak chcesz. Jakby nie można było już zabić nastroju.

Bądź cierpliwy wobec siebie i swojego partnera w takich sytuacjach. Nie ma to nic wspólnego z Tobą lub nimi, i uświadom swojemu partnerowi, że to rozumiesz. Jeśli stanie się to uporczywym problemem w związku, istnieje mnóstwo opcji dla was obojga, więc porozmawiaj z lekarzem!

 

9. Gdy nie do końca rozumieją kobiecą anatomię

System edukacji seksualnej nie mógł nauczyć niektórych ludzi dokładnie, jak działa pochwa i srom. W ich obronie może być tam dość ślisko, więc spodziewamy się małego ruchu. Jednak, kiedy całkowicie chybi (AKA będzie po niewłaściwych dziur w dół), nie ma wielu innych sposobów, aby wyjaśnić wyrażenie inne niż .

Może to być bolesne i zabić nastrój, więc poinstruuj swojego partnera, aby dotknął cię dokładnie tam, gdzie chcesz. Nie tylko uniknąć tego dzieje się ponownie, ale prawdopodobnie dostaniesz trochę więcej przyjemności z seksu też!

Jeśli ten wypadek staje się wzorem, może nadszedł czas, aby usiąść partnera i przypomnieć im o swoich seksualnych granicach i omówić to, czego oboje szukasz.

 

10. Kiedy to się skończy i zrozumiesz wszystko, co właśnie powiedziałeś

Kiedy jesteś w tej chwili, to jest powszechne, aby dać się wciągnąć w to wszystko. Seks jest gorący i ciężki, a my jesteśmy seksualnymi stworzeniami, więc czasami powiesz coś szalonego. (nie wstydź się swojej gry, dziewczyno! Tak więc, kiedy leżysz tam później lub pod prysznicem i myślisz o wszystkim, co powiedziałeś i zrobiłeś, zaczyna się zakłopotanie. Tak, dziewczyno, naprawdęy powiedział że.

Brudne rozmowy są normalne i zabawne! Jeśli martwisz się, że twój partner nie cieszył się z tego, porozmawiaj z nimi o tym, co chciałby następnym razem. Jednak są szanse, że byli w to tak samo jak ty.

 

A ponieważ niezręczne momenty zdarzają się poważnie cały czas, musieliśmy dodać kilka wyróżnień: kiedy próba nowej pozycji nie idzie “zgodnie z planem”, patrząc na siebie w lustrze, aby zostać powitanym przez smugi tuszu, które przestraszyłyby najpotężniejszych szopów, martwiąc się, że sąsiedzi/Współlokatorzy/cały blok mogą cię usłyszeć, dostając skurcz nóg (ponieważ starzenie się jest sexy AF), dostając okresu znikąd, kiedy to zdjęcie jego rodziny na szafce nocnej patrzy na Ciebie (kochamy ludzi, którzy kochają swoje rodziny!), kiedy już się w to nie wciąga i trzeba myśleć o$AP Rocky ‘ m, żeby dojść do końca—Panie, lista może trwać. Seks to piękne, zabawne, dziwne, niewygodne, niezręczne i całkowicie normalne doświadczenie. Nie ma powodu, aby czuć się niepewnie lub zakłopotany tym wszystkim.